Poslední dvě minuty již rozhodnutého utkání před námi.í

Hezká akce Ondřeje Kovařčíka a Kofroně, kteří si přihráli a druhý jmenovaný zakončoval na druhé tyči, naštěstí pro Vsetín se třinecký mladík netrefil.

54:15

Icing hostů.

53:22

Třinec právě vstřelil branku!
A další slabá chvilka Jana Vlacha, který lehkou střelu propustil pod svým betonem. Autor branky je MICHAL KOVAŘČÍK. Asistence: Lukáš Jašek, Jan Zahradníček.

53:05

52:24

Je myslím rozhodnuto, dvojitou početní výhodu využívá ADAM KOFROŇ poté co dostal na druhou tyč přihrávku od Růžičky. Asistence: Marek Růžička, Adam Cienciala.

51:05

Vsetín jde do tří, po dvojitém faulu na Michala Romana bude na dvě minuty pykat František Rod (VSE) za faul loktem a Erik Christov (VSE) za podražení.

50:47

Vsetín má tlak, ale Svoboda drží svůj tým.

49:09

Jan Zahradníček (TRI) dostává dvě minuty za podražení.

47:57

Vsetín si vytváří tlak, ale zrazuje jej nepřesná střelba a koncovka.

46:59

Mikula získal puk a napálil jej hned na Svobodu, který si chvíli nebyl jist, ale nakonec puk našel vy výstroji.

46:04

Kuchařík se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti před Svobodou, ale trefil přesně jeho náruč.

45:26

Hluché místo utkání, hraje se sice nahoru dolů, ale bez větších šancí na obou stranách.

42:46

Grygar to zkusil zpoza brány, ale Svobodu nepřekvapil.

42:28

42:17

Ščotkova rána od modré zablokována do ochranné sítě.

41:50

Vsetínu se přesilovka nedaří, Třinec dobře brání.

40:28

Cienciala (TRI) dostává dvě minuty za hákování.

40:28

Helešic jel sám na Svobodu, ale byl faulován a bude se vylučovat.

40:01

40:00

39:01

Poslední minuta druhé třetiny před námi.

38:48

Vsetín vstřelil branku!
Po využité přesilové hře Valaši snižují na 2:4! Žabčík napálil puk od modré, ale bránu netrefil, nicméně se puk odrazil od hrazení zpět před Svobodu, kde byl připraven ONDŘEJ GRYGAR a ten už měl snadnou práci. Asistence: Zbyněk Žabčík.

37:10

Hosté jdou opět do čtyř, po vyhození puku ze hřiště dostává dvě minuty Adam Cienciala (TRI).

36:57

Slabá chvilka pro vsetínského gólmana, který po snadné střele JANA PORUBY kapituluje počtvrté. Střelce branky doplníme později.

36:25

Třinec dobře napadá vsetínskou rozehrávku a tak Hajda bezmocně vyhodil na icing.

35:05

První třetinu měl Vsetín výbornou, ale ve druhé jako kdyby ztratili chuť vyhrát a dle toho to taky vypadá. Podaří se jim ještě dostat do zápasu?

34:34

33:13

Gól v oslabení a Třinec vede o dvě branky! Heider vyhodil puk přes všechny čáry a za brankou se odrazil před Vlacha, kde byl nejrychleji MAREK PĚNČÍK a střelou z první trefuje prostor nad Vlachovým ramenem. Asistence: Petr Heider.

32:34

Další přesilová hra pro Vsetín, Michal Roman (TRI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

32:17

Rozehrávku Třince nikdo nezachytil a tak doletěla až na Vlacha, který raději skryl puk pod lapačkou, vhazuje se po jeho levici.

31:55

31:29

Vsetínu přesilová hra zatím vůbec nevychází, Třinec perfektně brání a domácí do ničeho nepouští.

29:55

Vsetín si zahraje další přesilovku, Matěj Bartoň (TRI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

29:04

Třinec začíná mít navrch, nyní pálil Kofroň, který se šikovně dostal do pásma a z pozice pravého kruhu otestoval Vlacha.

28:23

Ondřej Kovařčík se dostal do samostatného úniku na Vlacha a zkusil trefit mezeru mezi jeho betony, ale vsetínský gólman chytá. Třinecký hráč se při dojezdu nějak zranil a odjíždí na střídačku s bolestivou grimasou na tváři.

26:11

26:09

Přerušená hra dvě vteřiny před návratem Žabčíka na led vyrazil střelu Třince do ochranné sítě Vlach a bude se vhazovat po jeho pravici.

25:22

Vsetín se osvobozuje.

25:04

24:11

Zbyněk Žabčík (VSE) zbytečně sekl po přerušení přes prsty Svobodu, který mel puk pod lapačkou a dostává za to dvě minuty.

23:04

Šance pro Vsetín srovnat, hosté jdou do čtyř po faulu Lukáše Motlocha (TRI), který dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

22:13

Smolná branka pro domácí a naopak šťastná pro Oceláře, kteří otáčejí vývoj utkání a dostávají se do vedení. Po střele Jaška klouzal puk za Vlachova záda k tyči a na poslední chvíli jej do branky uklidil MICHAL KOVAŘČÍK. Asistence: Lukáš Jašek a Marek Růžička.

21:47

Kovařčík objel branku Vlacha a vypálil nad jeho rameno, vsetínský gólman byl ovšem připraven a chytá do lapačky.

21:32

Začátek druhé třetiny se nese zatím v opatrném duchu, nikdo nechce udělat chybu.

20:01

VHK Vsetín: Vlach - Hajda, Žabčík, Běhula, Vašíček, Hryciow, Ščotka, Januška - Pancze, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Helešic, Kuchařík, Grygar, Rod.

HC Oceláři Třinec: Svoboda - Roman, Mičulka, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Walaski, Heider, Cienciala - Kovařčík M., Růžička, Kovařčík O., Pěnčík, Kofroň, Trčka, Motloch, Kasala, Lorek, Poruba, Jašek.

Rozhodčí: Husička - Adamec, Poruba.

20:00

19:24

Kuchařík dobře zabojoval v útočném pásmu a dostal se k puku před Svobodou, kterého chtěl obhodit bekhendem, ale hostující gólman byl připraven.

19:01

Poslední minuta první třetiny před námi.

18:39

Někdo z vsetínských zahrál vysokou holí a sudí Husička vykazuje domácí do obranného pásma.

18:25

Vsetín se opět dere do útoku v čase, kdy už jsou obě mužstva v plném počtu.

17:39

Oceláři srovnávají v přesilové hře, kdy se po souhře dostal puk k MARKOVI RŮŽIČKOVI na druhou tyč a ten zakončoval do prázdné brány. Asistence: Petr Heider.

16:19

Vzápětí je René Pancze (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

16:05

René Pancze se dostal do samostatného úniku, ale jeho blafák do forehandu Svoboda vykryl.

15:24

Vylučuje se na obou stranách. Husička musí chladit horké hlavy Josefa Mikuly (VSE) a Mičulky (TRI) kteří dostávají dvě minuty za napadení.

15:02

Růžička se po levé straně propracoval do útoku, najel si do kruhu před Vlachem a vypálil, ale domácí brankář zatím bezchybný.

14:45

Vsetín je v plném počtu.

13:37

Třinec si vypracoval tlak, ale chybí přesná střelba, Valaši se osvobozují.

12:45

Vsetín si zahraje oslabení, René Pancze (VSE) dostává dvě minuty za držení.

11:52

Vsetín už v pěti a okamžitě si vytváří tlak, Valaši hrají první třetinu velmi dobře.

10:07

Síly na ledě se srovnají, třinecký Zahradníček (VSE) dostává dvě minuty za hákování.

9:37

Vsetín jde do čtyř, Jiří Hajda (VSE), dvě minuty, zdržování hry.

9:08

Valaši využívají přesilovou hru a ujímají se vedení! Ščotka napálil puk od modré před Svobodu, který vyrazil touš před sebe a tam dorážel Grygar, který si všiml na druhé tyči lépe postaveného JANA FORCHA a ten zasunul puk do odkryté klece. Asistence: Ondřej Grygar a Jan Ščotka.

8:49

Hryciow napálil puk od modré a před Svobodou ještě tečoval Mikula, ale Svoboda byl připraven, bude se vhazovat po jeho pravici.

8:24

Třinec zatím dobře brání a osvobozuje se.

7:53

Třinec jde do čtyř, na dvě minuty za nedovolené bránění odchází Mičulka (TRI).

7:45

Dvě velké šance Vsetína! První v akci 2 na 1 zakončoval Helešic, ale branka z toho nebyla poté, se ocitli vsetínští sami tři před Svobodou, ale nezakončili, protože jeden z nich byl faulován a bude se vylučovat.

5:45

Pěnčík se opřel v mezikruží do puku, ale Vlach nakonec nemusel zasahovat, protože jeho střela šla mimo.

5:46

Hraje se tvrdě, hráči obou celků dohrávají souboje u mantinelu. Sledujeme zatím atraktivní hokej, pouze branky tomu schází.

3:58

Helešic tvrdě napadal třineckou rozehrávku a Oceláři měli problém se vystrnadit ze svého pásma.

2:40

Třinec srovnal hru a také si vytvořil tlak, ovšem ke střele se pořádně nikdo nedostal.

0:35

Vsetín ihned od první minuty zamkl Třinec v útočném pásmu a pokoušel se vymyslet nějakou akci, na sebe to vzal Žabčík, který vypálil od modré, ale jeho pokus nikdo netečoval a Svoboda, tak v pohodě vyráží do bezpečí.

00:01

Pro technické problémy vám sestavy přineseme po první třetině.
Vítejte u zápasu pátého kola extraligy staršího dorostu mezi domácím Vsetínem a hostujícím Třincem. Jak vypadá situace v tabulce?
Vsetín je po čtyřech utkáních se čtyřmi body na posledním osmém místě, když v posledním kole porazil na ledě Olomouce Kohouty, kteří do té doby ještě neprohráli a v tabulce jsou s devíti body na prvním místě. Zatím se tedy ve východní skupině hraje mezi celky vyrovnaný hokej, o čemž svědčí právě pohled na tabulku. Nicméně, v dnešním utkání Valaši musí vyhrát, aby se definitivně odrazili od špatných výsledků z první kol a sundali ze sebe deku, která na ně trochu padla.
Oceláři, které v brance posílil Miroslav Svoboda, co ještě minulou sezónu střežil vsetínskou klec prohráli zatím pouze jednou a to těsně 5:4 na ledě Komety. Jinak je to od Třince zatím výborná práce, porazili jak těžký Zlín, tak i Vítkovice. Oceláři jsou favoritem zápasu, ale Valachy by i tak neměli podcenit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

2:6

Branky a nahrávky: 10. Forch (Grygar, Ščotka), 39. Grygar (Žabčík) - 18. Růžička (Heider), 23. Kovařčík (Jašek, Růžička), 34. Pěnčík (Heider), 37. Poruba, 53. Kofroň (Růžička, Cienciala), 54. Kovařčík M. (Jašek, Zahradníček)

VHK ROBE Vsetín: Vlach - Hajda, Žabčík, Běhula, Vašíček, Hryciow, Ščotka, Januška - Pancze, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Helešic, Kuchařík, Grygar, Rod.

Rozhodčí: Husička - Adamec, Poruba