konec (1:0)

20.09.2012, 19:00 • Dušan Šitner

Unibet.com: 2.35 3.15 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání napínavé až do samého konce je za námi.

Viděli jsme v něm až překvapivě dobrý výkon domácího Fenerbahce v první půli a na začátku druhé části ještě dokázal alex zvýšit na 2:0 pro Istanbul. Marseille dokázala svůj nápor využít až v 82. minutě, kdy se trefil Valbuena a v úplně samotném závěru snad z poslední možné akce utkání, hlavičkoval po rohovém kopu přesně André Ayew a Marseille tak doslova v posledních vteřinkách vybojovala remízu.

To je k tomuto zápasu pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera. (20:58:12)

90+4

Marseille právě vstřelilo branku!
V poslední minutě nastavení se to hostům přeci jen povedlo! Na rozehrávaný rohový kop vyskočil ve vápnu nejvýše ANDRÉ AYEW a hlavičkou vyrovnává!

90+3

Cheryou centroval, ale jeho pokus nikdo netrefil kromě domácího obránce a bude z toho pouze roh pro Marseille.

90+3

Volný kop pro Marseille.

90+2

Hostům se to nakonec povedlo a domácí málem odkopli míč daleko, ale hráči Marseille jej zachytili a vystřelili, ale Irtegün jejich pokus zblokoval.

90

Blíží se konec základní hrací doby a Marseille znovu rozjíždí akci.

89

Další pokus hostů a další nepřesný, rozehrává Istanbul.

87

Cheyrou vystřelil z ostrého úhlu, ale jeho střela se otřela pouze o vnější síťku.

85

Žlutou kartu dostává J. Ayew.

85

Hosté se rychle snaží o vyrovnání, ale zatím domácí dobře brání území velkého vápna.

82

MATHIEU VALBUENA prošel úplně sám vápnem až před gólmana a dává kontaktní gól. Domácí obrana teď trochu zaspala.

81

A. Ayew se ocitl v dobré příležitosti, ale tentokrát naráží na výborného Demirela.

77

Poslední střídání na straně hostů. J. Ayew nahrazuje Bartona.

78

Sice teď drží míč a útočí pouze Marseille, ke gólu, ani pořádné příležitosti to zatím nevede. Domácí mají dobrý pohyb a nepouští hosty do šance.