25.03.2012, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Vladimír Korduliak sk

70:00

Koniec zápasu. (20:54:57)

63:48

Slovan dal gól! Lipiansky vyhral buly, posunul na modrú Dobroňovi, ktorý našiel na pravej strane nabiehajúceho MIROSLAVA ŠATANA, ktorý nakorčuľoval pred bránku, položil si Kováča a nekompromisne zakončil. Prvé stretnutie právom vyhráva domáci HC Slovan a hostia si budú musieť na zajtrajší duel, ak budú chcieť uspieť, prichystať trošku iný scenár, ako predviedli v tom dnešnom. Stav série 1:0 pre Slovan, z Bratislavy prajem všetkým ešte pekný večer a fanúšikom hostí, ktorí sa dnes zišli v početnom stave šťastnú cestu domov.

63:41

Z pravej strany od modrej tvrdo pálil Ďatelinka, Kováč lapá do náručia.

63:19

Zakázané uvoľnenie hostí, na ľade zostal ležať na vlastnej modrej jeden z hráčov hostí, Nechala, otrasený odchádza na striedačku.

62:04

Jerofejevs z ľavého kruhu strieľa mimo bránku.

61:38

Milimetrový ofsajd domácich.

61:14

Sojčík to skúšal nakorčuľovaním spoza bránky pred Karhunena po ľade, bez úspechu.

60:01

Začalo predĺženie.
Ďalšia tretina začne približne o 20:42.
V tretej tretine sme videli pekný hokej, hostia sú pasívni, nehrajú len to čo potrebujú, ale so šťastím sa im darí z minima vyťažiť maximum. Pomer striel po jednotlivých tretinách bol: 12:10, 12:3, 16:6, celkovo 40:19, no ukazovateľ skóre na svetelnej kocke ukazuje stav 4:4. Trenčínu sa podarilo v závere po time-oute vstať z mŕtvych, po krátkej úprave ľadu bude nasledovať 10 minútové predĺženie hry. Domáci musia udržať nervy na uzde, niektoré výroky hlavných arbitrov sa nepáčili nielen publiku, ale ani hráčom a tak po Bakošovi si vyslúžil hneď po strelení gólu panenku aj autor gólu Libor Hudáček. Zápas pôjde o chvíľku do predĺženia, uvidíme, či sa na konci budú radovať domáci tvorcovia hry, alebo z mála striel efektívne ťažiaci vojaci spod hradu Matúša Čáka.

60:00

Tretia tretina skončila.

59:58

Obrovská šanca domácich, obranca hostí puk takmer z bránkovej čiary po prekonaní Kováča vyhadzuje späť do poľa.

59:20

Trenčín dal gól! Puk sa odrazil k ľavému rohu Karhunenovej bránky, kde stál osamotený PETER FABUŠ, Karhunen sa už nestihol presunúť a tak je stav stretnutia vyrovnaný. Asistencie: Ladislav Gabriš a Jakub Gašparovič.