Hockey House – KP Vysočina 1:2
07:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 14. Heštera (Zajden) – 15. Doležálek, 15. Nerad (TS). . Rozhodčí: . Diváci: .
Hockey House – KP Vysočina 1:4
07:25, konec
Branky a nahrávky: 8. Lakata (Vajay) – 5. Kachlíř, 8. Hepner, 9. Doležálek (Hepner, Smítka), 15. Havel. . Rozhodčí: . Diváci: .
East Select – Czech Eagles 1:2
07:55, po s.n.
Branky a nahrávky: 13. Haasner – 7. Hužvár, 15. Szabó (TS). . Rozhodčí: . Diváci: .
East Select – Czech Eagles 0:4
08:20, konec
Branky a nahrávky: 9. Trubač (Hranec), 14. Hansel (Roubal), 14. Hranec, 15. Konvička. . Rozhodčí: . Diváci: .
LZ Fox – TF Academy 3:1
09:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Steffen (Kejř), 6. Steffen, 7. Steffen – 3. Pavlík (Šmatolan). . Rozhodčí: . Diváci: .
LZ Fox – TF Academy 2:1
09:25, konec
Branky a nahrávky: 2. Steffen (Handel), 4. Steffen – 9. Kuzin. . Rozhodčí: . Diváci: .
Young Hockey Košice – Havlíčkův Brod 2:1
09:55, konec
Branky a nahrávky: 4. Arthiuk (Blaško), 5. Petrovský (Zlesa, Budkovič) – 15. Kozderka. . Rozhodčí: . Diváci: .
Young Hockey Košice – Havlíčkův Brod 1:0
10:20, konec
Branky a nahrávky: 10. Kubička (Husár). . Rozhodčí: . Diváci: .
Miklik Select – Warriors Brno 2:4
11:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Zedník (Krupa), 8. Krupa – 1. Procházka, 4. Kukcharenko, 12. Kukcharenko, 15. Vlk. . Rozhodčí: . Diváci: .
Miklik Select – Warriors Brno 2:3
11:25, po s.n.
Branky a nahrávky: 6. Krupa, 13. Krupa (Zedník) – 6. Čermák (Tardon), 14. Tardon (Vlk), 15. Kukcharenko (TS). . Rozhodčí: . Diváci: .
Bad Boys – Stasa Hockey 1:5
11:55, konec
Branky a nahrávky: 7. Kotlář – 2. Puzyrnikov, 6. Holeček (Puzyrnikov), 8. Libal (Hečko), 9. Holeček, 13. Urbánek (Pláček). . Rozhodčí: . Diváci: .
Bad Boys – Stasa Hockey 0:4
12:20, konec
Branky a nahrávky: 2. Hanuliak (Libal), 8. Puzyrnikov, 9. Holeček, 13. Libal (Hečko). . Rozhodčí: . Diváci: .
Czech Ice Hockey Academy – Hockey Revolution Academy 2:1
13:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Vagenknecht, 10. Vagenknecht – 12. Jevoš (Houšť, Jarmar). . Rozhodčí: . Diváci: .
Czech Ice Hockey Academy – Hockey Revolution Academy 1:2
13:25, po s.n.
Branky a nahrávky: 7. Sirotenko – 10. Jevoš (Vysoudil), 15. Vysoudil (TS). . Rozhodčí: . Diváci: .
Hungary Talent – West Select 2:0
13:55, konec
Branky a nahrávky: 1. Wagner, 14. Darabos. . Rozhodčí: . Diváci: .
Hungary Talent – West Select 0:1
14:20, konec
Branky a nahrávky: 10. Klaban. . Rozhodčí: . Diváci: .
KP Vysočina – Czech Eagles 5:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Drdla (Hepner, Doležálek), 3. Nerad (Drdla), 4. Donauschachtl (Hepner), 8. Hepner (Nerad), 11. Drdla – 5. Hansel (Szabó). . Rozhodčí: . Diváci: .
KP Vysočina – Czech Eagles 2:0
15:25, konec
Branky a nahrávky: 11. Donauschachtl, 14. Donauschachtl (Holub). . Rozhodčí: . Diváci: .
Hockey House – East Select 4:3
15:55, po s.n.
Branky a nahrávky: 2. Obúlaný (Fusek), 4. Lorončik, 14. Lakata, 15. Fusek (TS) – 3. Vakhabov (Lokajíček), 10. Haasner, 11. Lokajíček. . Rozhodčí: . Diváci: .
Havlíčkův Brod – Hockey Revolution Academy 1:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Henzl. . Rozhodčí: . Diváci: .
Miklik Select – East Select 4:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Zedník (Krupa), 19. Stopka, 20. Zedník (Stopka), 24. Zedník – 8. Lokajíček, 14. Machačný (Lokajíček, Klepiš), 15. Hoják (Bílek). . Rozhodčí: . Diváci: .
Young Hockey Košice – Hungary Talent 2:0
18:40, konec
Branky a nahrávky: 2. Hradiský (Petrovský), 13. Zlesa (Petrovský). . Rozhodčí: . Diváci: .
TF Academy – Czech Ice Hockey Academy 2:4
19:25, konec
Branky a nahrávky: 7. Zenker, 8. Koucký – 1. Vagenknecht, 7. Vagenknecht (Sedláček), 13. Sirotenko (Křiváček), 23. Ondruš. . Rozhodčí: . Diváci: .
Warriors Brno – Hockey House 4:2
20:20, konec
Branky a nahrávky: 6. Vlk (Čermák), 7. Procházka (Vlček), 19. Kukcharenko (Procházka), 24. Vlk (Čermák) – 1. Heštera (Vajay), 8. Kordoš (Lakata). . Rozhodčí: . Diváci: .