PZ Kladno – Příbram B 3:5
09:00, konec
Černošice – Kobra Praha B 13:4
09:00, konec
V.Popovice – Kladno 7:7
09:00, konec
Polička – Humpolec 1:10
09:00, konec
Chotěboř – Skuteč 6:5
09:00, konec
Benátky n/J B – Kralupy n. Vltavou 9:3
09:00, konec
Trutnov – Bílí Tygři Liberec 2:11
09:00, konec
Neratovice – Mělník 19:2
09:00, konec
Hronov – HC Nová Paka 9:7
09:00, konec
Mountfield HK – Vrchlabí 10:0
09:00, konec
Lev Benešov – Rakovník 10:2
09:00, konec
Val. Meziříčí – Brumov 6:1
09:00, konec
Uh.Brod – Kroměříž 13:2
09:00, konec
Lokomotiva Č. Třebová – Litomyšl 12:0
09:00, konec
Moravská Třebová – Choceň 5:5
09:00, konec
Kutná Hora – Vlašim 13:2
09:15, konec
Vyškov – Warriors Brno 1:14
09:15, konec
Hlinsko – Chrudim 3:4
09:30, konec
Velké Meziříčí B – ICE DRAGONS Telč 3:9
09:30, konec
Roudnice – Ústí n/L 7:5
09:30, konec
HC Litvínov – Chomutov 7:12
09:30, konec
Veselí nLuž. – Klatovy 7:4
09:30, konec
Jaroměř – Dvůr Králové n. L. 13:3
09:30, konec
Náchod – Rychnov nad Kněžnou 10:0
09:30, konec
Děčín – Litoměřice 2:4
09:45, konec
HC Střelci J. Hradec – Motor ČB B 1:4
09:50, konec
Bílina – Mostečtí Lvi 2:6
10:00, konec
Uničov – Kopřivnice 28:3
10:00, konec
Soběslav – Písek 3:13
10:00, konec
Klášterec nO – Stadion Cheb B 1:6
10:00, konec
Velká Bíteš B – SHKM Hodonín 2:18
10:00, konec
Mladá Boleslav B – HC Nymburský Lev 7:5
10:00, konec
SK Karviná – Kopřivnice 5:6
10:00, konec
Pilsen Wolves – Příbram B 3:2
10:00, konec
Berounští Medvědi – Slaný 16:3
10:15, konec
Studénka – Prostějov 1913 6:13
10:15, konec
Jablonec n/N – Frýdlant 14:3
10:15, konec
Zastávka u Brna – Telč 5:11
10:15, konec
Frýdek-M. "B" – Třinec 5:8
10:15, konec
Uh.Ostroh – Vsetín 4:15
10:15, konec
MAD BULL – HC Rokycany 5:2
10:45, konec
Poruba – Opava 7:2
10:45, konec
Kadaň – Sokolov 5:4
11:00, konec
Warriors Brno – Žihadla Moravské Budějovice 1:1
11:30, konec
V.Popovice – Tatran Sedlčany 5:0
11:30, konec
Kolín B – Sparta 6:11
11:45, konec
Č. Krumlov – HC Vimperk 7:4
12:00, konec
Plzeň 1929 B – Třemošná 19:4
12:30, konec
Tachov – Čerti Ostrov 14:2
12:30, konec
HC Varnsdorf – Č. Lípa 2:21
12:45, konec
SHKM Hodonín – Kometa Brno 5:4
13:00, konec
Orlová – Vítkovice 4:3
13:00, konec
Opava – Přerov 10:3
13:15, konec
Letňany – Neratovice 4:1
13:15, konec
Uh. Hradiště – Zlín 6:7
14:15, konec
Slavia – Smíchov 1913 2:4
14:30, konec
Hvězda Praha – Spartak Žebrák 4:10
14:30, konec
Olomouc – Černí Vlci 10:3
14:45, konec
HC Domažlice – Tábor 4:4
15:00, konec
Moravská Třebová – Čáslav 20:1
17:15, konec
Světlá nS – Žamberk 20:1
17:15, konec