Prachatice – Heřmanův Městec 4:0
08:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 16. Turek (Mráz), 19. Švácha (Sedláček), 28. Reindl (Kotlík), 30. Turek (Reindl)
Jindřichův Hradec – Pardubice ''B'' 8:0
09:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 11. Popelka (Zayml), 12. Čapek (Lankammer), 17. Plášil (Škarda), 20. Krčmár (Čapek), 27. Mátl (Přibyl), 29. Popelka (Houdek), 30. Přibyl (Mátl), 30. Škarda (Kohút)
Suchdol n/Luž. – Opava 1:4
09:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Fical (Císař) – 12. Porubčanský, 22. Málik (Palcer), 23. Porubčanský, 23. Přibyla
Hr. Králové – Mladá Boleslav 6:2
10:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 5. Bílek (Rytíř), 15. Bílek (Šimůnek, Mitra), 18. Horáček (Mitra), 20. Mitra, 24. Šimůnek (Mitra, Fanderlík), 27. Horáček (Mitra, Ježek) – 8. Jaroměřský (Oktábec), 10. Nováček (Jaroměřský)
Kovo Praha – Svítkov 5:0
10:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 3. Pátek (Franěk, Winter), 22. č.86 (Franěk), 22. Bravenec (Franěk), 26. č.13 (č.15), 30. Franěk
Pardubice – Suchdol n/Luž. 9:0
11:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Urbanec (Kubeš, Bílý), 5. Urban (Kamaryt), 7. Kubeš (Filip, Merta), 17. Urban (Kamaryt), 18. Březina (Kubeš, Merta), 19. Staněk, 19. Urbanec (Kasal), 24. Kubeš, 29. Merta (Kubeš)
Pedagog Č. Budějovice – Opava 1:7
11:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 25. Janeček (Dobrovolný) – 20. Mareta (Málik), 24. Blažek (Vaněk), 25. Porubčanský (Málik, Mareta), 27. Málik (Christ), 29. Šindlář (Málik), 29. Porubčanský (Málik), 30. Porubčanský (Málik)
Heřmanův Městec – Mladá Boleslav 4:1
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Míšek (Paukrt), 19. Doležal (Drbohlav), 25. Böhm (Böhm, Míšek), 26. Böhm – 15. Vaněk (Řípa, Bydžovský)
Pardubice ''B'' – Svítkov 4:0
12:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 2. Petric (Korel), 7. Šimek (Strouhal), 16. Richter (Petric), 23. Strouhal (Petric)
Prachatice – Hr. Králové 3:4
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 25. Sedláček (Kotlík), 28. Švácha, 29. Martkytán (Lang, Květoň) – 1. Šimůnek (Brádler, Ježek), 9. Mitra, 11. Šimůnek (Mitra), 16. Šimůnek (Fanderlík)
Jindřichův Hradec – Kovo Praha 3:2
13:00, po s.s. (2:1) (Sk. C)
Branky a nahrávky: 19. Štěch (Škarda), 22. Zayml (Zayml), rozh. náj. Mátl – 17. Svoboda (Bravenec), 26. Svoboda (Košely)
Pardubice – Pedagog Č. Budějovice 9:0
14:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Filip (Kubeš), 4. Urban (Vlasák, Daniel), 4. Bílý (Kosina, Kasal), 9. Filip (Kubeš), 10. Urban (Kamaryt, Vlasák), 12. Kosina (Bílý), 17. Jan (Urbanec), 17. Březina (Kasal), 20. Filip (Kasal)
Svítkov – Jindřichův Hradec 1:10
15:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 27. Hlaváček (Mlateček, Kohoutek) – 9. Hunal (Škarda), 12. Houdek (Miláček), 12. Škarda, 14. Houdek (Miláček), 19. Přibyl (Landkammer, Čapek), 20. Přibyl (Mátl), 22. Majerik (Popelka), 24. Hunal (Štěch), 28. Miláček (Škarda), 30. Popelka (Zayml)
Mladá Boleslav – Prachatice 0:2
15:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 10. Květoň (Kotlík), 27. Markytán (Lang)
Opava – Pardubice 1:6
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 13. Přibyla (Christ, Mareta) – 4. Bílý (Urbanec, Kosina), 11. Petr, 20. Merta (Kubeš), 22. Urbanec (Bílý), 26. Urbanec (Bílý), 28. Březina (Merta, Kubeš)
Pedagog Č. Budějovice – Suchdol n/Luž. 3:2
16:00, po s.s. (2:0) (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Bárta (Bárta), 2. Hejl (Nechvátal), rozh. náj. Bárta – 23. Sládak (Kubal), 24. Pultr (Tácha)
Pardubice ''B'' – Kovo Praha 1:5
17:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 8. Krištof (Šimek, Kendík) – 6. Bravenec (Ruda), 19. Košely (Winter), 20. Čadek (Krištof, Kyclt), 21. Franěk, 29. Zeman (Franěk)
Pardubice ''B'' – Pedagog Č. Budějovice 2:4
19:00, konec (KV)
Branky a nahrávky: 5. Strouhal, 20. Podařil (Petric) – 11. Míšek (Staněk), 17. Dlugoš (Raab, Míšek), 22. Vochozka (Hejl), 30. Raab (Míšek)
Hr. Králové – Teplice 5:1
11:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Karásek (Bacovský), 24. Bacovský (Hrubý), 27. Fišer (Hrubý), 37. Petr (Bacovský, Hrabica), 43. Bacovský (Karásek) – 7. Bím (Prokeš)