ILHK Hr. Králové – Devils Zlín 7:4
13:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 24. Hronek (Půlpán A., Kuťák), 24. Marha (Novák J., Novák L.), 29. Novák L. (Marha), 33. Novák L. (Novák J.), 34. Hronek, 37. Marha (Novák J., Novák L.), 40. Kuťák (Půlpán A.) – 6. Gazda (Suhrada, Hrazdira), 7. Bachánek (Chludil, Suhrada), 12. Gazda (Suhrada), 18. Pavlůsek (Gazda, Suhrada)
IHC Přerov – Černošice 8:2
14:15, konec (SF)
Branky a nahrávky: 1. Školoud (Zbořil), 3. Indrák (Andrýsek), 5. Jergl, 8. Hanák (Andrýsek), 22. Navrátil (Andrýsek), 24. Holík (Indrák, Zbořil), 28. Jergl (TS), 36. Indrák (Jergl) – 26. Bezouška (Kern, Loskot), 39. Chamrád (Dani)
Devils Zlín – Černošice 7:6
16:00, konec (3.)
Branky a nahrávky: 21. Zámorský (Bartko), 23. Bartko (Zámorský), 24. Gazda (Hrazdira), 25. Suhrada, 32. Luža (Vyoral, Zámorský), 34. Luža (Bartko), 37. Zámorský – 10. Chamrád (Bezouška), 18. Sem (Všetečka), 26. Všetečka (Dani), 28. Malý (Všetečka, Chamrád), 29. Všetečka (Sem, Dani), 39. Dani (Kern)
ILHK Hr. Králové – IHC Přerov 0:7
17:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 3. Zbořil (Holík), 8. Školoud (Zbořil, Holík), 15. Navrátil (Jergl), 17. Školoud (Zbořil), 23. Navrátil (Ferenc), 32. Školoud, 33. Jergl (Hanák, Zbořil)
IHC Přerov – Devils Zlín 8:2
12:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 6. Svozil (Galnor), 17. Janek (Šťastný), 18. Koudela (Galnor), 18. Ondriš (Králík, Ambruz), 19. Šťastný (Janek), 20. Koudela (Pekař), 24. Galnor (Koudela), 30. Šťastný (Svozil) – 11. Pravda, 13. Šiška (Valášek)
HC Hořovice – IHC Prague Rats 4:2
13:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 18. Dufek (Beran), 20. Beran, 30. Beran, 30. Beran – 5. Tittl (Frejka), 24. Frejka (Tittl)
Devils Zlín – IHC Prague Rats 4:7
16:00, konec (3.)
Branky a nahrávky: 6. Uřičář (Paták), 17. Pravda, 20. Pravda (Nesrsta), 24. Pravda – 6. Tittl (Frejka), 10. Lorenz, 13. Frejka (Tittl, Jindrák), 15. Tittl (Jindrák), 22. Leinweber (Halfar), 27. Halfar (Leinweber), 28. Tittl (Lorenz)
IHC Přerov – HC Hořovice 9:4
17:45, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 3. Šťastný (Pekař), 14. Svozil (Šťastný), 16. Janek (Pekař), 19. Šťastný (Janek), 22. Koudela (Pekař), 23. Fehér, 25. Svozil (Janek), 31. Koudela (Pekař), 39. Svozil (Janek) – 9. Beran (T. Trachta), 27. T. Trachta (Malínek), 33. Adamec (Šiller), 39. Adamec (Weber)
Uh. Brod – IHC Prague Rats 7:3
10:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 4. Pavlůsek (Juřena), 5. Štramberský, 7. Štramberský (Pavlůsek), 18. Pavlůsek (Štramberský), 19. Pavlůsek (Štramberský), 22. Pavlůsek (Štramberský), 29. Pavlůsek – 1. Fišer (Zenkl), 12. Krejčí (Vymazal), 19. Fišer (Zenkl)
IHC Dynamo Pardubice – IHC Přerov 1:3
11:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 17. Procházka (Andrejko) – 7. Mana, 9. Šindler (Pavlica), 29. Šindler (Veselá)
IHC Prague Rats – IHC Dynamo Pardubice 5:12
14:00, konec (3.)
Branky a nahrávky: 8. Švejda (Krejčí), 15. Prokop (Purma), 25. Fišer (Zenkl), 25. Švejda (Prokop), 26. Zenkl – 4. Florián (Andrejko), 5. Hašek (Pospíchal), 9. Andrejko (Andrejs), 14. Andrejs (Andrejko), 16. Andrejko (Andrejs), 20. Andrejko, 21. Procházka (Hašek), 23. Pospíchal (Hašek), 25. Pospíchal (Král), 26. Procházka (Hašek), 27. Král (Florián), 29. Král (Pospíchal)
Uh. Brod – IHC Přerov 7:6
15:00, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 1. Pavlůsek (Štramberský), 5. Štramberský (Pavlůsek), 20. Štěpánek, 21. Pavlůsek, 31. Štramberský (Bodiš), 31. Štramberský (Pavlůsek), 32. Pavlůsek (Bahula) – 16. Pavlica (Peluha), 28. Oharek (Mozr), 32. Veselá, 37. Pavlica (Peluha), 37. Zelinka (Šindler), 39. Šindler (Mozr)