Zlín – Plzeň 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 46. Honejsek (Okál) – 3. Blomstrand (Čerešňák, Bulíř), 35. Kantner (M. Marcel, F. Přikryl)
K. Vary – Sparta 4:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Flek (Kulich), 36. O. Beránek (T. Havlín), 52. Plutnar (Kohout, Koblasa), 52. Vondráček (T. Rachůnek) – 2. T. Pavelka (E. Thorell, F. Chlapík), 24. R. Horák (Matuškin, Mikliš), 34. E. Thorell (D. Kaše), 37. J. Strnad (J. Konečný), 65. M. Řepík
Vítkovice – Motor ČB 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Lindberg (Svačina, Fridrich), 40. L. Krenželok (Marosz, J. Hruška), 48. Lakatoš (Roberts Bukarts, L. Krenželok), 59. Lakatoš – 13. L. Pech (Gulaš, Holec), 18. L. Pech (Holec, Gulaš)
Olomouc – Pardubice 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. J. Káňa (Nahodil, David Krejčí) – 4. A. Musil (J. Mikuš, Říčka), 38. Camara (Cienciala, Říčka), 49. Poulíček (Paulovič, Košťálek), 55. Poulíček (Blümel)
Kladno – Mladá Boleslav 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Račuk (J. Suchánek, Melka), 36. Zikmund (Jágr, Plekanec) – 25. P. Kousal (O. Najman)
Mountfield HK – Litvínov 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Kevin Klíma (Perret, F. Pavlík), 35. Jank (F. Pavlík), 38. Oksanen (Lev, Smoleňák) – 1. Estephan (P. Zdráhal), 22. Stříteský (Jarůšek, Demel)
Buffalo – Seattle 4:7
01:00, konec
Branky a nahrávky: 22. B. Murray (Okposo), 38. J. Skinner (Tage Thompson, Dahlin), 41. J. Skinner (V. Olofsson), 59. Cozens (Okposo, B. Murray) – 6. Soucy (Gourde), 15. B. Tanev, 20. McCann (Oleksiak, Geekie), 28. McCann (Geekie, B. Tanev), 39. Appleton (Borgen, Wennberg), 54. Schwartz (Gourde, Donskoi), 60. Appleton (B. Tanev, A. Larsson)
Montreal – Vancouver 1:2
01:40, konec
Branky a nahrávky: 19. Poehling (Drouin) – 8. Elias Pettersson (Q. Hughes, J. T. Miller), 27. Garland (Horvat)
Calgary – Pittsburgh 2:1
03:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 30. Lucic (Kylington, Ch. Tanev), rozh. náj. Backlund – 53. Guentzel (Crosby, Letang)
Olomouc – Mountfield HK 5:4
14:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Ministr (Poledna), 12. Tarnoczy (Handl), 35. Ministr (Poledna), 37. Tomajko (Poledna), 40. Fasner (Tomajko, Ministr) – 14. Šedivý (Šimek, Lang), 38. Budina (Pajer, Pelda), 49. Šedivý (Šimek, Lang), 54. Lang (Pelda, Kašpar)
Vítkovice – Salzburg 6:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Krejsa (Macias), 34. Kotásek (Krejsa), 48. Kotásek (Macias, Krejsa), 53. Tvrdý (Gebauer, Kubík), 58. Machů (Holaník), 60. Macias (Kotásek) – 37. Jelavic (Sumpf, Assavolyuk)
Vladivostok – Ufa 0:2
10:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Baškirov, 60. N. Kuljomin (Kadějkin, V. Tichonov)
Omsk – Nižněkamsk 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. M. Gončarov (Děrgačov, Brjukvin), 11. Kosov (Prochorkin), 24. C. Knight, 36. V. Žarkov, 42. Prochorkin (Sošnikov, Kaski), 60. Sošnikov (C. Knight) – 58. D. Sexton (Knot)
CSKA Moskva – Magnitogorsk 6:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Světlakov (Sorkin, Mingačov), 35. S. Plotnikov (Slepyšev, N. Nestěrov), 51. Mingačov (Sorkin, Arťom Sergejev), 56. Slepyšev (Grigorenko), 59. Kameněv (Arťom Sergejev, N. Nestěrov), 60. Slepyšev (Grigorenko, Arťom Sergejev) – 23. Čibisov (Leipsic, J. Jakovlev), 36. Leipsic (Nikoncev), 48. S. Košelev (J. Jakovlev, Hultström), 58. Akolzin (A. Několenko)
Dynamo Moskva – Kazaň 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. O'Dell (Galijev, Šipačov), 28. Jakimov (S. Bojkov), 44. Šipačov (O. Lindberg, Galijev), 60. Šipačov (Wedin) – 54. Tarasov (Kampfer, Kagarlickij)
Spartak Moskva – Jaroslavl 1:2
17:30, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 4. Jake Virtanen (Lehterä, Heed) – 2. Kajumov (A. Anisimov, Korškov), rozh. náj. Kraskovskij
Spišská N. Ves – Nitra 6:5
18:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 1. Petgrave (Giľák, Chovan), 23. Giľák (Atwal), 36. Rapáč (Petgrave, Salituro), 38. Pegrave (Atwal), 50. Tyczynski (Kuru), rozh. náj. Tyczynski – 6. Tvrdoň (Raskob, Rockwood), 31. Baláž (Raskob), 53. Bajtek (Tvrdoň), 59. Buček (Nemec)
Brimstones – Mar.Lázně 0:0
(nejistý datum i čas) , odloženo
Chomutov – Litoměřice 4:8
18:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Kalová (Dautovský), 17. Hanka (Kokman, Barantál), 31. Gruntová (Kalová), 56. Hanka (Videv, Kokman) – 19. Hrzán (Kylíšek, Dykast), 24. Barva (Nezbeda), 26. Barva (Nezbeda), 36. Hrzán (Vlasák), 44. Vlasák (Hrzán, Dykast), 51. Hrzán (Bořil, Dykast), 57. Hrzán, 58. Kylíšek (Hrzán)
Černošice – Příbram 7:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Pavlovský (Halbych), 18. Halbych, 20. Havel, 39. Veselý, 49. Halbych (Jakab), 50. Halbych, 59. Halbych (Brož) – 37. Pavrovský (Pištěková), 38. Hotová, 44. Pavrovský (Pištěková), 58. Bartáková
Poruba – Havířov 7:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Foltýn (Sobolová), 17. Wardas (Vehovský), 22. Wardas (Vehovský), 25. Stryczek (Wojnarová, Vehovský), 32. Pšenica (Foltýn), 48. Stryczek (Pšenica), 58. Wardas (Stasjuk) – 19. Zachariasz (Sedlák), 31. Zachariasz, 40. Jurica (Morillas), 46. Sedlák (Zachariasz)
Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 2:3
17:15, konec
Branky a nahrávky: 24. Hanyš (Trefil), 44. Kovář (Kristek) – 11. Bartovič, 52. Šťástka (Bartovič), 60. Seidl
HC Střelci J. Hradec – Příbram 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Kinter (Beran), 60. Strachota (Beran, Blažek) – 17. Kadlec, 28. Veselý (Pikous), 41. Simon (Jeník, Kadlec)
Pardubice – Chrudim 6:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Novák (Vaško, Šimonek), 27. Labašta, 32. Procházka (Kačírek), 41. Šimonek (Vaško), 43. Šimonek (Novák), 50. Tvrdík (Drahoš, Vokolek) – 36. Řivnáč, 49. Bezpalec (Vrba)
Vlašim – Tatran Sedlčany 7:3
17:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Bouček (Maršíček), 6. Fiala (Vaněk, Mrázek), 31. Bouček (Šrejma), 32. Mrázek (Fiala, Potůček), 34. Baše (Škvor), 55. Potůček (Fiala, Mrázek), 60. Potůček (Mrázek) – 41. Sosnovec (Vrbický), 45. Sosnovec (Vrbický), 51. Horký (Sosnovec, Vrbický)
Havířov – Orlová 5:5
18:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Kajzar (Gebauer, Kučera), 27. Porubčan (Balog), 34. Jarolím (Kučera), 44. Gebauer, 55. Janda – 14. Zubel (Štebel), 17. Kunčický (Kůrka), 40. Pietraszová (Bajnar), 49. Štebel (Kusník), 60. Kunčický (Pokorný)
HC Střelci J. Hradec – Příbram 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Kolář (Smrt) – 6. Dudukin, 15. Dudukin, 55. Marek
Lanškroun – Pardubice 0:0
09:00, zrušeno
Kladno – Lev Benešov 0:0
(nejistý datum i čas) , odloženo
Polička – Lanškroun 0:0
09:00, zrušeno
Lanškroun – Moravská Třebová 0:0
09:00, zrušeno
Choceň – Lanškroun 0:0
09:00, zrušeno
Prostějov 1913 – Olomouc 6:10
15:15, konec
Branky a nahrávky: 25. Matoušek (Ožvoldík), 33. Danko (Matoušek), 42. Musil (Matoušek), 46. Kadlčík (Krištofík, Musil), 47. Danko (Florýková), 51. Kadlčík (Musil) – 17. Krkoška, 20. Janda (Vařeka), 25. Čep (Vyhnánek), 33. Janda (Krkoška), 33. Krkoška, 36. Krkoška (Janda), 40. Krkoška (Vařeka), 48. Kurz (Synek), 57. Liptaj (Vyhnánek), 60. Liptaj
Havířov – Orlová 24:8
16:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Duna, 7. Häusler, 8. Holeš (Sikora, Bolek), 10. Häusler, 12. Duna (Sikora), 12. Häusler, 14. Häusler, 17. Sikora (Duna), 21. Häusler, 23. Hodný (Milerský), 24. Sikora (TS), 26. Häusler, 27. Häusler (Holeš), 32. Duna (Labudek), 33. Milerský (Sentiván), 35. Taraba, 36. Häusler, 39. Sikora, 44. Häusler (Holeš), 49. Antoš, 53. Sikora, 56. Duna (Sikora), 59. Duna (Sikora), 60. Häusler (Sikora) – 17. Hašek (Niesyt), 21. Pala (Pustějovský), 25. Pustějovský (Chrobok, Pala), 26. Orlitová (Czyž), 29. Hašek, 32. Hašek, 35. Hašek, 60. Niesyt
Frýdek-M. – Třinec 8:5
16:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Balvín (Cvek), 10. Grygar (Varadi, Škola), 13. Balvín (Pustka), 15. Balvín, 15. Balvín, 16. Škola, 22. Škola (Varadi), 23. Kaszper (Bajtek) – 8. Lizák, 19. Adamský (Holák, Michalek), 25. Pavelka (Cieslar), 57. Cieslar (Nitsche), 59. Michalek (Počarovský)
Kadaň – Nejdek 30:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hagara (Dvořák), 6. Rajchl, 6. Šindelář (Hagara), 7. Šindelář (Dvořák), 10. Sentenský (Hagara), 13. Šindelář, 15. Petráš, 17. Petráš, 20. Sentenský (Šindelář, Dvořák), 23. Vosmíková (Dvořák), 26. Hagara, 30. Vosmíková (Dvořák), 33. Rajchl (Dvořák), 35. Dvořák, 38. Šindelář (Hagara), 38. Lukeš (Petráš), 40. Rajchl (Dvořák, Vosmíková), 41. Hagara, 43. Šindelář (Hagara, Vosmíková), 44. Dvořák, 47. Dvořák (Sentenský, Petráš), 48. Kocina, 48. Hagara, 49. Dvořák (Žák, Petráš), 52. Šindelář (Rajchl), 53. Dvořák (Lukeš), 53. Hagara (Vosmíková, Klímová), 56. Oliver (Dvořák, Klímová), 58. Sentenský (Kocina), 60. Hagara – 23. Hoger, 35. Hrůza, 36. Hrůza, 45. Zima