Slavia – Vrchlabí 4:3
16:00, po s.n. (3:0)
Branky a nahrávky: 20. Šmerha (Jeřábek, Kuťák), 27. Kružík (Vlček, Jeřábek), 43. Šmerha (Vampola), rozh. náj. Kuťák – 6. Chrtek (Nouza), 39. Nouza (Chrtek, Niko), 44. Linhart (Heřman, Nouza)
Litoměřice – Kladno 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. M. Beran (J. Holý, Jícha), 43. Kubíček (Miškář), 65. Miškář (M. Beran) – 21. Plekanec (Ticháček), 40. Kubík (Hlava, Plekanec)
Poruba 2011 – Šumperk 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Špaček (T. Jáchym, Pořízek), 18. Korkiakoski (Rudl, Endál), 45. Pořízek (Žovinec, Špaček), 54. Kanko (Toman, Brodek) – 53. Spratek (Kučera, Horký)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Klimša (Mikulík, Husák), 22. R. Veselý (Husák, Kofroň), 31. Martynek (Mikulík, Šedivý), 33. Šedivý (Mikulík, Peterek), 36. Peterek (Kofroň, Malík), 40. Kofroň (Kurovský)
Vsetín – Kadaň 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Březina (Gorčík), 34. Pechanec (Smetana), 48. Babka (Rehuš, Kudělka), 60. Hryciow – 57. Morong (J. Svoboda, Kottek), 60. Sursov (Trefný)
Jihlava – Sokolov 2:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. T. Harkabus (M. Zadražil, Illéš), 57. D. Kolář (Chlubna) – 7. Prymula (M. Jandus, M. Kadlec), 50. Gut (Šik, M. Kadlec), 62. T. Rohan (M. Jandus, D. Tůma)
Prostějov – Benátky n/J 6:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Chlán (Drtil, Vachutka), 30. Hrníčko (Chlán), 34. Hrdinka (Wojnar), 43. Hrníčko (Pěnčík), 44. Mrázek (Drtil, Bartoš), 61. Sova (Mrázek, Bartoš) – 12. Aubrecht (A. Dlouhý, Pekař), 38. D. Špaček (Hrabík), 53. A. Dlouhý (D. Špaček, Kolmann), 54. Kolmann (Pekař), 59. Kolmann
SHK Hodonín – Opava 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Janás (Havlát, Kruckovyč), 26. Hložánek (Komínek, Romančík), 36. Vosátko (Charvát, Komínek), 46. Komínek (Hložánek), 54. Havlát (Jirásek), 60. Havlát (Komínek, Fisera) – 6. Rousek (Malina), 29. Štindl (Kunc, Vaněk), 51. Šindelář (Herman, Malina)
Znojmo – Nový Jičín 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Podešva (Oščádal), 38. Podešva (Havlík, Tejnor), 47. Sedlák (Matuš, Luciani), 48. Rudovský (Köver, Tejnor), 56. Havlík (Kvasnica, Köver) – 10. Lehečka (Kafka), 13. Flok
Žďár n/S – Val. Meziříčí 8:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. KOVÁŘŮ (Heinrich), 15. ČERMÁK (Gregar), 27. ADAM (Jícha), 29. ČERMÁK (Půža), 35. ADAM (Gregar, Čermák), 37. HEINRICH (Kovářů), 39. GREGAR (Půža, Pleva), 58. ŠTOLA (Kadleček, Jícha) – 4. HAJDA, 20. VÁVRA (Finsterle, Slovák), 51. POŘINSKÝ (Finsterle, Báchor), 57. FINSTERLE (Kobylík)
Havířov – Poruba 5:0
11:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 32. Bárta (Kremnický, Becher), 42. Belan (Žák, Zavřel), 44. Belan (Svozil), 45. Zavřel (Becher, Bárta), 52. Svozil (Valouch)
Přerov – Vsetín 5:4
12:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 8. Veselý (Mašek, J. Hanák), 12. Kolařík (Švejda), 15. Toman (Polame), 18. Švejda (O. Kolařík, Koblížek), 39. D. Svozil (Kuchta) – 32. Rigo, 45. Rigo, 55. Dědek (Adámek), 58. Turek (Adámek)
PZ Kladno – Plzeň 0:0
12:00, odloženo (Z)
Liberec – Kladno 0:0
12:00, odloženo (Z)
Chomutov – Mladá Boleslav 5:8
12:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 5. Mišovic, 16. Mahmutovič (Ekrt), 34. Da. Badinka (Titlbach), 45. Da. Badinka, 50. Titlbach (Frollo, Da. Badinka) – 24. Mizera (Halman, Gron), 31. Hrouda (Polák, Hruška), 31. Hruška (Halman), 37. Vítek (Polák, Sypecký), 39. Vítek (Polák), 40. Polák, 56. Pavlík (Moravec), 60. Polák
Slavia – Sparta 2:4
12:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 46. Skoupý (Tomas, Jokl), 49. Skoupý (Švec) – 4. Odehnal (Kalný), 16. Valach (Stepanchuk), 16. Pražák (Höll, Ludvík), 38. Senčák
Jihlava – Technika Brno 4:0
12:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 10. Číhal (Krejčí), 24. Bulík (Matějíček, Jungwirth), 39. Jungwirth, 46. Marhoun (Krejčí, Topol)
Kobra – Mountfield HK 3:7
12:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 21. Šrámek (Bauer), 45. Čečetka, 56. Bauer (Halfar) – 5. Koblížek (Beran), 9. Sláma (Šimek), 10. Souček (Červenka), 15. Gedeon, 35. Kulhánek (Král, Vencl), 50. Král (Trejbal), 54. Koblížek (Beran)
Zlín – Olomouc 6:0
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 11. Horský, 16. Ramert (Jecho, Gerych), 33. Gerych (Remert, Tomeček), 49. Burian, 53. Jecho (Kaláč), 59. Heš (Žižka, Mojžíš)
Třinec – Vítkovice 0:5
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 13. Přibyl (Melovský), 21. Petr (Pavelec, Macias), 27. Melovský (Puchala), 28. Kosina (Pavelec, Bialy), 31. Macias (Petr, Kosina)
K. Vary – Třemošná 3:4
13:00, po s.n. (1:2) (Z)
Branky a nahrávky: 4. Šmíd (Kočí), 22. Varvařovský (Šmíd), 58. Kusak (Kočí, Šlechta) – 12. Uhlík (Prokop, Krištof), 46. Fiala (Reiser, Albrecht), 49. Prokop (Beran), rozh. náj. Reiser
Kobra – Motor ČB 0:0
16:00, odloženo (S)
Kometa Brno – HK MD Šumperk 3:1
16:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 2. Nesvadba (Nesvadba, Šedlbauer), 27. Nekvapil (Otava), 30. Nekvapil (Nesvadba) – 60. Janech (Šucha)
HC Litvínov – Hvězda Praha 0:0
17:00, odloženo (Z)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 0:0
17:00, odloženo (S)
Dallas – Tampa 4:5
02:15, po prodl. (Fin, série 1:3)
Branky a nahrávky: 8. J. Klingberg (Lindell), 19. Pavelski (Ja. Benn, Radulov), 29. Perry (Seguin, Janmark), 52. Pavelski (Seguin, Heiskanen) – 20. B. Point (Palát, Shattenkirk), 23. B. Point (Killorn, Kučerov), 39. Gourde (Kučerov, Sergačjov), 47. Killorn (Sergačjov, Cirelli), 67. Shattenkirk (Hedman, Maroon)
Ufa – Viťaz 6:5
13:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Kugryšev (Manninen, Sošnikov), 20. Amirov (Sošnikov, Manninen), 25. Amirov (Muchamadullin, Sošnikov), 29. Baranov (Alexejev, Kugryšev), 51. Lisovec (Sošnikov, Amirov), 55. Pustozjorov (Kuzmin, A. Semjonov) – 3. Danforth (Daugavinš, Tedenby), 7. Malychin (Lugin, Pylenkov), 18. Grebenščikov (Daugavinš, Golovkov), 28. Daugavinš (Danforth), 43. Tedenby (Daugavinš, Danforth)
Riga – Dynamo Moskva 0:5
16:00, kontumace
Spartak Moskva – Chabarovsk 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Cyplakov (Zubarev, Juňkov), 40. Širokov (Zubov, Fjodorov), 48. Radil (Djuse, Lehterä) – 17. T. Zohorna (V. Butuzov, Mašín)
Dvůr Králové n. L. – Děčín 9:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Dušek (Půhoný), 10. Moučka (Půhoný, Tondr), 18. Moučka (Půhoný), 18. Moravčík (Matějíček), 22. Luštinec (Valášek, Vašíček), 30. Luštinec (Matějíček, Havlas), 31. Tondr (Moučka, Dušek), 47. Půhoný (Dušek, Moučka), 53. Půhoný (Moučka)
Hronov – Mostečtí Lvi 0:0
17:00, odloženo
Bílina – Trutnov 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 35. Svoboda (Mašek, Kobes), 46. Bártek (Kobes, Urban), 60. Zdeněk (Urban) – 17. A. Půlpán (Semorád, Višňák), 58. Bláha (Semorád, Vácha)
Jablonec n/N – Nová Paka 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. D. Svoboda (Mrkvička, Plíhal), 51. Brokeš (Plíhal, D. Svoboda) – 3. Hnik (Dvořák)
Havlíčkův Brod – Klatovy 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Tecl (Holenda, Smutný), 40. Kliment (Voříšek, Čejka), 46. Košťál (Vála, Hrala), 60. Hrala – 27. Hasman (Roubal, Lokajíček), 57. Michel (Hasman, Roubal)
Cheb – Tábor 2:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Prošek, 30. Holub (Kořán, Strýček) – 2. Matušík (Černý, Šulek), 10. Heřman (Přibyl, Černý), 12. Dančišin (Tejko), 24. Heřman (Pařízek), 25. Šulek (Dančišin, Havelka), 46. Šulek, 49. Havelka (Tejko, Dančišin)
Řisuty – Příbram 2:3
18:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 13. Paršakov, 60. Patyk (Kučera M., Keszi) – 25. Řepík (Houška, Kutlák), 39. Kutlák (Řepík, Chlouba), rozh. náj. Josefus
Děčín – HC Lovosice 28:0
14:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Forejtová (Hrdá, Hnídková), 1. Hrdá (Hnídková), 2. Hrdá, 3. Forejtová (Schrollová), 5. Forejtová (Hrdá), 9. Forejtová (Hrdá), 9. Žilková (Hueberová), 12. Vacková (Albrechtová), 13. Hrdá (Forejtová), 15. Hrdá (Forejtová, Schrollová), 23. Hrdá (Forejtová), 25. Forejtová, 27. Forejtová (Hnídková), 29. Kroftová (Forejtová), 30. Vacková (Hueberová), 31. Hrdá (Forejtová), 32. Hnídková (Forejtová), 38. Forejtová (Hrdá, Hnídková), 39. Hrdá (Forejtová, Hnídková), 41. Schrollová (Hrdá), 44. Hrdá (Forejtová), 45. Hnídková, 48. Forejtová, 48. Hrdá (Forejtová), 55. Hrdá (Forejtová), 57. Forejtová (Hrdá), 57. Kroftová, 59. Forejtová
Berounští Medvědi – Smíchov 1913 3:5
13:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Taliján (Koštoval), 14. Hampl (Šonský), 60. Procházka – 10. Štefan (Veselý), 13. Král (Vecko), 32. Veselý, 32. Marek, 42. Král (Schovánek)
Letňany – Hvězda Praha 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Fabiánek (Zrcek, Kvaček), 58. Šilhan, 59. Březina (Vobořil) – 9. Velas (Herna, Chvála), 10. Grim (Herna), 23. Velas, 26. Josefus (Velas), 59. Vošahlík (Čmejla)
Kobra Praha B – HC TNP Praha 1:2
20:30, konec
Branky a nahrávky: 48. Zmeškal (Dostál, Šubrt) – 1. Mišner (Mrázek), 26. Kazda (Božilov)
Hvězda Praha – Smíchov 1913 12:2
11:50, konec
Branky a nahrávky: 9. Chalupa, 12. Vopravil (Chalupa), 19. Chalupa (Števo), 23. Chalupa (Števo), 25. Pelech (Doležal), 29. Pelech (Doležal), 34. Koten, 35. Pelech, 36. Vopravil (Števo, Chalupa), 37. Nevole (Eisler), 41. Chalupa (Chelko), 43. Pelech – 3. Zewel, 24. Zewel
Telč – Velké Meziříčí B 0:0
09:00, konec
Chotěboř – Žďár n/S 0:0
10:00, konec
Třebíč – Velká Bíteš B 0:0
11:15, konec
Černí Vlci – Nový Jičín 11:9
11:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Koláček (Holý), 7. Pavlát (TS), 9. Vik, 13. Sušeň (Koláček, Vik), 16. Holý (Vik, Koláček), 22. Holý, 38. Vik (Sušeň), 39. Vik, 46. Sušeň (Křenek), 57. Vik, 60. Vik – 6. Fleischmann, 28. Hoďák (Podhradský), 29. Hájek (David), 35. David (Hoďák), 38. David (Hájek), 40. Hájek (Číp), 43. Hájek, 45. Hoďák (TS), 59. Hájek (Hanzelka)
Třinec – Vítkovice 5:10
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Pavelka, 11. Cieslar (Rodek), 19. Kurz (Michalek), 59. Pavelka, 60. Gajdzica – 13. Dybal, 20. Prokop, 21. Prokop (Pross), 22. Rychlík, 23. Prokop, 36. Pross (Dybal), 54. Pross, 57. Dybal (Prokop), 58. Stankovič (Lakatos), 60. Prokop (Dybal)
Kutná Hora – Lev Benešov 0:0
09:15, konec
Kralupy n. Vltavou – Rakovník 0:0
09:30, konec
Mladá Boleslav – Benátky n/J B 0:0
10:15, konec
Uh. Hradiště – Brumov 0:0
12:15, konec