Rusko – Česko 4:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Dorofejev (Denisenko, Morozov), 28. Marčenko (Morozov, Žuravljov), 44. Morozov (Denisenko), 55. Romanov – 49. Lang (Blümel, Střondala)
Rusko – Česko 6:1
14:15, konec
Branky a nahrávky: 11. Dobrodějová (Mezentsevaová), 12. Bratiševová (Šokinaová, Provorová), 29. Pirogová (Šokinaová), 46. Sosinaová (Djupinaová), 52. Savoninaová (Kulišová), 56. Bratiševaová (Štarjovaová, Pirogová) – 19. Kovářová (Pejzlová, Vanišová)
Česko – Finsko 3:2
14:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Hanzlíková (Čajanová), 16. Haasová (Škorpíková, Machková), 64. Hanzlíková (Mazancová) – 9. Havanaová (Ahlskogová), 57. Tervonenová (Yrjänenová)
Rusko – Švédsko 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 54. Boriskovová (Dryndinovová, Lidskajovová), 57. Petrovová (Kiričenková), 60. Boriskovová (Kiričenková)
Miskolc – Cracovia 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Beach, 8. Beach (Lovei, Galanisz), 55. Rodman (Ritó, Tousignant) – 35. Kapica (Vachovec, Ježek), 40. Mikula (Jáchym, Ježek)
Poprad – Michalovce 2:3
19:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 8. Bjalončík (Fabian, Matúš Paločko), 29. Štrauch (Karterud, Leclerc) – 9. Dalhuisen (Spilar), 30. Bdžoch, rozh. náj. Lalancette
Pardubice – Zvolen 6:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Kousal (Kindl), 28. Piché (Pochobradský), 39. Tybor (Kousal, Eklund), 45. Tybor (Kindl), 53. Mikuš, 60. Poulíček – 42. Švarný, 43. Hansen, 47. Preisinger, 47. Hansen (Maier)
HV71 – Sparta 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Törngren (Ikonen), 11. Gustafsson (Nybeck, Johnsson), 38. Sundh (Holmström, Andersson) – 42. Rousek (Pech, Kalina), 48. Smejkal (Klíma)
Prostějov – Tychy 6:0
17:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 3. Jandus (Muška), 11. Račuk (Žálčík, Krejčí), 26. Chlouba (Hrníčko), 33. Chlouba (Račuk), 42. Nouza (Mrázek), 50. Hrníčko
Poruba 2011 – Dubnica 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Hudeček (Gřeš, Toman), 17. Obdržálek (Pastor), 22. Zdeněk (Olesz, Dundáček), 24. Ollender (Slavík), 46. Toman (Gřeš, Slavík), 55. Husák (Jáchym, Toman) – 49. Kanaet (Trenčan, Hegyi)
Kobra – Řisuty 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Hlinka (Heldák, Novák), 23. Antoš (Netolický), 34. Knesl (Novák, Valík), 42. Netolický (Smejkal), 43. Bříška (Tondr, Drahorád), 46. Šťastný (Knesl, Drahorád), 52. Hrubý (Smejkal, Šefl), 52. Šťastný (Bříška, Drahorád), 59. Hrubý (Antoš, Netolický) – 2. Dostál (Krpata, Huml), 41. Formánek (Náprstek, Fortelka)
Nová Paka – Chrudim 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Hidveghy – 8. Polák, 60. Karásek (Polák)
Letňany – Kobra 2:5
11:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Zárovec, 53. Zrcek (Zárovec) – 10. Vandírek, 26. Ksandr (Káninský), 36. Mucha (Cichoň), 47. Skalík (Ksandr), 50. Soeldner (Mucha)
Hvězda Praha – Ústí n/L 5:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Najman (Slavík), 33. Topol (Šrámek), 42. Slavata (Kulich), 57. Najman, 59. Jurda – 14. Janoušek (Jeřábek), 60. Šešina
Bern – Kometa Brno 4:3
10:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Fuss (Burkhalter, Fuchs), 25. Pena-Triana (Näf, Fuchs), 39. Burkhalter, 44. Kristers (Leuzinger) – 26. Martiška (Sedláček, Faimon), 55. Holemý (Brabenec, Malý), 59. Vašíček (Faimon)
Č. Budějovice – Liberec 5:3
13:15, konec
Branky a nahrávky: 19. Bouška (Hubata, Řezáč), 24. Silný (Masopust), 28. Pouzar, 39. Čížek, 59. Čížek (Silný) – 5. Rossmy (Liška, Měchura), 28. Rossmy, 34. Gajda (Jiruš)
Trenčín – Bern 6:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Deneš, 17. Pisch (Kuchařík, Korbel), 22. Ferenyi, 32. Ladecký, 33. Sardi (Gatar, Korbel), 51. Korbel (Párička) – 23. Duffey (Fahmi), 33. Brunner (Dahler, Schoni), 50. Duffey (Ryser)