Detroit – Vancouver 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Mantha (Nyquist, Green) – 15. Bärtschi (Horvat, Boeser), 29. Dorsett (Horvat, D. Pouliot), 34. Bärtschi (Burmistrov), 40. Virtanen (D. Sedin)
Kunlun – Vladivostok 2:3
13:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 24. Blacker (Brulé), 32. Wolski (Brulé, Ponikarovskij) – 38. Alexandrov (Makarenko, Blum), 46. Sajustov (Alexandrov), rozh. náj. Alexandrov
Jokerit – Jaroslavl 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Jensen (Gilroy), 38. Norman (Lepistö), 40. Tolvanen (Lepistö) – 7. Kozun (Kadějkin, Kronwall), 9. Kontiola (Kadějkin, Kozun), 19. Kronwall (Kontiola, Nakládal), 21. Kraskovskij (Korškov, Polunin)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Ščerbina (Karlin, Višněvskij), 31. Jašin (Kalašnikov)
N.Novgorod – Omsk 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Smolin (Baldajev) – 35. Pěrežogin (Čudinov, K. Semjonov), 57. I. Michejev (J. Medveděv)
CSKA Moskva – Petrohrad 2:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 51. Kuzmenko (Marčenko, Ožiganov), 55. Tělegin (Al. Popov) – 33. Vojnov (Kovalčuk), 47. Kovalčuk (Dacjuk), 49. Kovalčuk (S. Plotnikov, Prochorkin), 52. Dacjuk (Karpov), 60. Kovalčuk (Ketov)
Riga – Novosibirsk 2:3
18:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 49. Kristo (Galvinš, Indrašis), 58. Salmela (Kristo) – 60. Sigarjov (Zackrisson), 60. Zackrisson, rozh. náj. Bergström
Viťaz – Minsk 4:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. A. Semjonov (Kopejkin), 31. Mozík (Makejev), 38. Makejev (Mozík, Rendulić), 47. Makejev (Horák)
Spartak Moskva – Barys 4:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Podšendjalov (Chochlačov), 20. Maxwell (Radil, Stoa), 32. Kalinin (Kulik, Radil), 63. Leščenko (A. Osipov) – 25. Frattin (Dawes, Vey), 34. Frattin, 48. Frattin (Vey)
HC Slovan – Dynamo Moskva 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Co. Genoway (Meszároš, Boychuk), 36. Boychuk (Kašpar), 40. Kašpar (Viedenský, Řepík), 59. Kašpar – 35. Brjukvin (Alexejev, A. Těreščenko), 54. Kutějkin
Litomyšl – Polička 6:5
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Barkoči (Skoumal, Dvořák), 18. Pilavka (Starý), 24. Barkoči (Dvořák, Budina), 25. Mečiar (Voříšek), 35. Budina (Skoumal, Dvořák), 45. Dvořák (Kovář, Skoumal) – 6. Nečas (Vápeník, Kabelka), 20. Kabelka (Boháček), 27. Kabelka (Boháček), 40. Boháček, 59. Zobač (Hejtmánek, Boháček)
Č. Krumlov – Tábor B 4:3
*17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Berný (Čanda), 39. Vondřich (Břečka), 46. Fučík (Klíma, Unger), 62. Břečka (Andrýsek) – 23. Pípal (Kratochvíl), 35. Syrovátko (Kadilák), 52. Novák (Kadilák)
Humpolec – HC Vimperk 1:4
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Kočí (Jelínek) – 13. Sitter (Chaloupka), 36. Paule (Předota), 41. Sitter (Lang), 44. Tupý (Bárta)
Tachov – Třemošná 0:0
*15:45, před zápasem