Košice – Zvolen 4:5
17:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 22. Pacan (Koyš, Klíma), 39. Bača (Klíma, Pacan), 40. Bicek (Suja, Jenčík), 51. Koyš (Pacan) – 6. Síkela (Matis, Dubeň), 31. Chovan, 46. Síkela, 51. Novák (Raisov), rozh. náj. Chovan
Kobra – Klatovy 5:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Jedlička (Verbík), 33. Antončík (Tuma), 46. Slanina (Vlach), 53. Čurda (Šteiner), 60. Novák – 15. Kantner (Vracovský, Tulačka), 29. Kantner (Vavříčka, Houfek), 38. Váchal (Piovarči Milan, Houfek), 40. Kantner (Slavík, Němec), 59. Chalupa
Motor ČB – Irtyš Pavlodar 1:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 35. Čermák (Nedorost, Fillman) – 28. Selujanov, 61. Kovář
Poruba 2011 – Přerov 1:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 53. Slavík (Peslar) – 7. Návratil (Goiš), 12. Fryšara (Gazda, Padrnos), 44. Berger (TS), 50. Šlahař (Berger, Koblar), 54. Šlahař (Berger, Gago)
Jastrzębie – Havířov 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 54. Smierski, 55. R. Nalewajka – 23. Haas, 25. Šendera, 36. Fronk
Pardubice – Sparta 1:2
14:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Poulíček (Kaut) – 23. Pavelka (Kalina), 39. Pavelka (Klimek, Říčka)
Mountfield HK – J. Korea 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Köhler (Cibulskis, Pavlík), 29. Jarůšek (Koukal), 57. Jarůšek (Köhler.), 61. Šimánek (Cibulskis) – 37. Kim (Testwuide), 48. Testwuide (Sung), 56. Lee
Olomouc – Mountfield HK 0:3
13:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Mašín (Hník), 39. Chalupa (Hnik, Kynčl), 54. Pažourek (Řepík)
Havlíčkův Brod – HC Slovan 3:4
14:35, konec
Branky a nahrávky: 6. Vaňous (Cachnín, Kyncl), 28. Cachnín (Tecl, Petržílka), 28. Křehlík (Pokorný) – 2. Šándor (Jendek), 25. Šándor, 38. Škultéty (Beňo), 54. Uram (Mojžíš)
Olomouc – Kometa Brno 4:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Indrák (Andrýs), 14. Andrýs (Liška, Indrák), 24. Vosátko, 58. Paťava (Andris, Hlaváč) – 27. Vašíček (Zajíček), 51. Mlčák (Popelka)
Ústí n/L – Litoměřice 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Batryn (Gottfried), 13. Tůma (Stuchlý), 13. Štěpánek (Batryn), 32. Mareš (Stuchlý), 37. Magasanik (Čermák), 40. Šindelář (Gottfried) – 59. Fábry (Racek)
Jihlava – Pardubice 2:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Chlubna (Menšík, Polodna), 55. Polodna (Chlubna) – 21. Hledík (Rouha)
HC Slovan – K. Vary 1:2
08:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 14. Kobera (Lipiansky) – 21. Bílek (Remeš), rozh. náj. Blecha
Třinec – Minsk 3:2
08:40, konec
Branky a nahrávky: 18. Geidl (Matěj), 35. Králík (Kyselý, Wardas), 60. Geidl (Matěj) – 24. Žur (Sazanověc), 33. Slabko (Žur)
Vítkovice – Riga 5:3
10:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Pastor (Havlík), 31. Krška (Gebauer, Plánka), 33. Macha (Krška, Ivan), 53. Kristian (Holaník), 60. Kubík (Krejsa, Vřeský) – 7. Vitolinš (Zalans), 28. Krustinš (Benislavskis), 55. 12 (8)
Sparta – CSKA Moskva 1:5
11:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Hamara (Bláha) – 1. Vorobjov (Pičugin), 19. Bystrov (Kašnikov, Kvartalnov), 31. Umnikov (Kuzmin, S. Šapovalenko), 50. Šamšurin (Šujdin), 53. Šujdin (S. Šapovalenko)
HC Slovan – Vítkovice 2:3
15:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 13. Lipianský (Vavruška, Kobera), 36. Ketner (Petráš) – 22. Brada (Pastor, Kočí), 47. Smolka (Tvrdý), rozh. náj. Smolka
Třinec – Sparta 4:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Ramík, 12. Geidl (Matěj), 15. Matěj (Macháček), 26. Geidl (Matěj) – 16. Kubánek, 20. Kubánek (Bláha), 59. Vágner
K. Vary – Riga 1:5
17:45, konec
Branky a nahrávky: 59. Krutina (Remeš) – 8. Orninš (Vitolinš), 25. 10, 37. Zalans, 40. Vitolinš (Zalans), 40. Vitolinš (Zalans)
Minsk – CSKA Moskva 0:5
18:20, konec
Branky a nahrávky: 5. Kvartalnov (Pičugin), 26. Šujdin, 36. Zaripov (Kulakovskij, Pičugin), 37. Šujdin (Kečkin), 42. Bystrov (Kvartalnov)