Sparta – Pardubice 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 4. J. Hlinka (P. Vrána, Klimek), 15. Cingel (Kudrna, Uher), 26. Cingel (Kudrna, Mikuš) – 38. Rolinek (Redenbach, Schaus), 42. Hubáček (Nedbal)
Třinec – Plzeň 3:2
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Rákos (Roth, Petružálek), 8. M. Doudera, 61. Irgl (Adamský) – 23. Kratěna (Stach, T. Svoboda), 51. Indrák (Stach, P. Kadlec)
Chomutov – Vítkovice 5:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 14. V. Růžička (TS), 16. Tomica (Huml, Vondrka), 22. Kudělka (V. Růžička, Sklenář), 37. Poletín (Huml, Vondrka), 52. Rutta (Tomica, Koblasa) – 25. D. Květoň (Hrbas), 51. Olesz (Vandas, E. Němec), 57. Hrbas (Szturc)
Liberec – K. Vary 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Ordoš, 50. P. Jelínek (Svačina), 56. P. Jelínek (Radivojevič, R. Šimek) – 33. Skuhravý (Kindl), 34. Gríger (Sičák, O. Beránek)
Olomouc – Mladá Boleslav 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Škůrek (Skladaný, Vyrůbalík), 32. Burian – 4. Látal (Kurka, Hanzlík), 46. Hyka (Jonák, Musil), 49. Hyka (Musil), 58. Musil (TS)
Mountfield HK – Kometa Brno 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Jaroslav Bednář (Gregorc), 55. Gregorc (Jaroslav Bednář), 56. Köhler (Jarůšek, Jaroslav Bednář) – 29. H. Zohorna (M. Kvapil, V. Němec), 37. H. Zohorna (Trška, V. Němec), 50. H. Zohorna, 64. Haščák
Zlín – Litvínov 3:1
17:20, konec
Branky a nahrávky: 25. Popelka (Řezníček), 54. P. Holík (Řezníček), 59. Šťastný – 40. Lukeš (V. Hübl, Gerhát)
Columbus – Carolina 3:2
23:00, konec
*Branky a nahrávky: 5. Hännikäinen (J. Anderson, W. Karlsson), 15. Hartnell (Prout, Harrington), 51. Hartnell (Gagner, Prout) – 30. Aho (E. Lindholm, Slavin), 36. Faulk (Rattie)
Montreal – Buffalo 2:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Lehkonen (Byron), 29. Danault (Petry, Pacioretty) – 25. B. Gionta (E. Kane, Girgensons), 52. Franson (R. O'Reilly), 62. Bogosian (E. Kane, R. O'Reilly)
NY Islanders – Los Angeles 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Chimera (Gionta), 28. Lee (Tavares, Leddy), 50. Lee (Leddy, Jo. Bailey), 60. Tavares (N. Kuljomin, Hickey) – 41. J. Carter (Doughty, Kopitar), 45. Doughty (Andreoff, Lewis)
Philadelphia – New Jersey 1:4
01:10, konec
Branky a nahrávky: 11. Konecny (Cousins, Provorov) – 8. Zacha (Josefson, Quincey), 36. Palmieri (Parenteau, Cammalleri), 40. Wood (Cammalleri, Santini), 45. Wood (Hall, Stollery)
Toronto – Ottawa 2:3
01:17, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 28. Bozak (J. van Riemsdyk, Kadri), 47. M. Martin (Kadri, Gardiner) – 15. B. Ryan (Methot, Neil), 59. Hoffman (E. Karlsson, Phaneuf), rozh. náj. Pyatt
Dallas – Washington 3:4
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Cracknell (Jo. Benn, Hamhuis), 24. Eaves (Nemeth, Cracknell), 36. Ja. Benn (Eaves, Seguin) – 3. Burakovsky, 44. Ovečkin (Niskanen, Bäckström), 46. Oshie (Niskanen, Bäckström), 61. Beagle (Kuzněcov, Niskanen)
Arizona – Tampa 5:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Rieder (Vrbata), 11. Vrbata (Hanzal, Rieder), 35. Stone (Hanzal, Vrbata), 37. Fischer (J. McGinn, Burmistrov), 40. Hanzal (Vrbata, Rieder) – 19. Paquette (Dumont, Bournival), 50. Naměstnikov (Filppula, Palát), 55. Palát (T. Johnson, Nestěrov)
Minnesota – Anaheim 5:3
03:10, konec
Branky a nahrávky: 3. Haula (Pominville, Parise), 26. Zucker, 54. Haula (Suter, Dumba), 55. Suter (Niederreiter, Coyle), 56. Zucker (Mikael Granlund, M. Koivu) – 6. Noesen (Boll, Fowler), 14. Fowler, 23. Perry (Getzlaf, Kesler)
Calgary – Edmonton 3:7
04:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Tkachuk (D. Hamilton, Frolík), 41. Monahan, 56. Bouma (Brodie, D. Wideman) – 2. Slepyšev (Caggiula), 6. Letestu (Kassian, Klefbom), 6. Eberle (B. Pouliot, A. Larsson), 24. McDavid (Draisaitl, A. Larsson), 33. Eberle (Benning, B. Pouliot), 37. Klefbom (Nugent-Hopkins, Eberle), 60. Nugent-Hopkins (Eberle)
San Jose – Colorado 3:2
04:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. J. Ward (J. Thornton, Vlasic), 36. M. Karlsson (Carpenter), 62. Schlemko (Couture, Labanc) – 31. Grigorenko (MacKinnon, Goloubef), 51. Beauchemin
Pittsburgh – Boston 5:1
21:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Rust (Crosby, Sheary), 30. Sheary (Rust, Crosby), 42. Hörnqvist (Ruhwedel, Malkin), 43. Sheary (Rust, J. Schultz), 45. Crosby (Kessel, Malkin) – 34. Krejčí (Pastrňák, Beleskey)
Ottawa – Columbus 6:7
23:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Z. Smith (Ceci, Brassard), 6. Z. Smith (Ceci, Lazar), 31. Hoffman (Pageau), 34. Mark Stone (Brassard, Z. Smith), 40. Hoffman (Pageau, Pyatt), 53. Turris (Phaneuf, E. Karlsson) – 2. N. Foligno (Wennberg, Gagner), 11. Harrington (Wennberg, Prout), 21. Werenski (S. Jones, Wennberg), 42. Sedlák (Hartnell, Harrington), 43. Calvert (S. Jones, W. Karlsson), 51. Atkinson (Dubinsky), 62. Atkinson
Kometa Brno – Třinec 4:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Horký (Havlát), 21. Havlát (Mlynář, Horký), 35. Zábranský (Sedláček, Kratochvíl), 43. Kratochvíl (Mlynář) – 24. Kaukič (Flok), 42. Flok (Kvasnica, Kaukič)
Lublaň – Znojmo 1:2
16:15, konec
Branky a nahrávky: 20. Groznik (Bussieres, Pem) – 30. Bořuta (Lattner, Bartoš), 56. Podešva (Csamangó)
Charlamovova divize – Černyševova divize 3:4
12:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 3. Tkačjov (Jan Kovář, Mozjakin), 13. Mozjakin (Zaripov), 20. Kolcov – 7. Rau (J. Kolář), 8. Lisin (Kaprizov), 14. Rau (Lepistö), 15. Lisin (Lepistö)
Bobrovova divize – Tarasovova divize 2:6
13:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 3. Ellison (Ch. Genoway, Kovaljov), 20. Vojnov (Kovalčuk) – 3. M. Robinson (Tělegin), 8. Kagarlickij (M. Robinson), 15. Kozun (Tělegin, M. Robinson), 19. Kozun (A. Potapov, Kagarlickij), 19. Kozun (M. Robinson, Kagarlickij), 20. Tělegin (Ožiganov, Ničuškin)
Černyševova divize – Tarasovova divize 3:2
14:00, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 7. Šalunov (Arzamascev, Altybarmakjan), 16. Dawes (Altybarmakjan, Rau), 17. Altybarmakjan (Lepistö, Šalunov) – 10. Ničuškin (Ožiganov, A. Potapov), 15. Kozun (Jeřábek)
Chomutov – PZ Kladno 0:0
12:00, odloženo
Martin – Lipt. Mikuláš 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Pokrivčák (Surovka), 20. Galamboš (Varga), 27. Varga (Rusina, Galamboš), 44. Korostin (Varga, Galamboš) – 21. Sukeľ (Kriška, Uram), 39. Lištiak (Makovský, Piatka)
Nové Zámky – Banská Bystrica 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Brabenec (Hudec, Sandgren), 35. Saarinen (Kytnár, Cardwell) – 38. Hickmott (Maione), 43. Trukhno (Zigo, Kafka), 59. Zigo (Maione, Trukhno)
Trenčín – Poprad 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. J. Ručkay (Sojčík), 39. Hecl (Drgoň, Sádecký) – 45. Svitana (Postnikov, Štrauch)
Zvolen – Košice 2:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 40. L. Novák (Zuzin, Puliš), 41. Majdan (Valenta) – 1. Boltun (Jankovič, Nagy), 59. Suja (Vašíček), 62. Šedivý
Žilina – Nitra 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Hruška (Hovorka, Juraško), 21. Jurík (Novotný, Húževka), 24. Konečný (Holovič) – 29. Ručkay Henrich (Korím, Krištof), 30. Milam (Paukovček, Ručkay), 31. Ručkay Henrich (Blackwater, Meland), 56. Paukovček (Šille)
Zlín sledge – Č.Budějovice 5:0
10:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Šafránek (Z. Hábl, Stodůlka), 14. D. Hábl (Stodůlka, Z. Hábl), 21. Z. Hábl (Palát), 33. Rauš (Palát), 38. Ligda (Z. Hábl)
SOHO Olomouc – Litvínov 6:0
13:45, konec
Branky a nahrávky: 3. Večerek, 26. Večerek, 35. Večeřek, 41. Večeřek (Gergerly, Novák), 45. Gergerly (Novák), 45. Večeřek (Jedlička)
SHK Mustangové – Karlovy Vary 3:2
14:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 12. Kubeš Pavel (Hering), 39. Michalec (Hering) – 4. Geier (Wágner), 26. Wágner (Nejedlý, Berger)
Znojmo – KHM Budapešť 8:4
15:40, konec
Branky a nahrávky: 3. Minarčík (Kruckovyč, Janás), 11. Fruhwirt (Janás), 16. Bulín J. (Bulín P., Růžička), 23. Kruckovyč (Fruhwirt), 30. Kosnar (Fruhwirt), 38. Kosnar (Janás), 59. Janás (Kosnar), 59. Růžička (Bulín P.) – 2. Szeredi (Horváth), 31. Horváth (Szeredi), 32. Szücs (Horváth), 54. Varga (Szücs, Kaiser)
Jihočeský kraj – Jihomoravský kraj 2:2
08:15, konec
Branky a nahrávky: 20. Pavlát (Hollar), 37. Řehout (Cibuzar, Janoch) – 42. Geidl (Malý, Meluzín), 43. Malý (Geidl)
Plzeňský kraj – Kraj Vysočina 1:8
09:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Slanina (Hamšík, Malát) – 4. Čermák (Brož), 8. Tomek (Chvátal), 9. Malenovský (Čermák, Chlubna), 12. Vacík (Kopic, Kerber), 16. Chlubna, 21. Tomek (Menšík), 35. Čermák (Chlubna, Brož), 36. Fiala (Kopic, Kerber)
Moravskoslezský kraj – Praha 1:1
10:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Matěj (Macháček) – 17. Němeček (Krchňák)
Středočeský kraj – Liberecký kraj 4:1
10:45, konec
Branky a nahrávky: 12. Kapal (Kulvejt), 29. Zajíček, 36. Smon (Darsa), 37. Holoubek (Kraus) – 30. Jiruš (Cikhart)
Olomoucký kraj – Královéhradecký kraj 2:4
12:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Handl, 45. Chytil (Svozil) – 1. Marha (Naar), 8. Kašpar (Marha, Janda), 36. Šlaicher (Janda), 45. Janda
Ústecký kraj – Pardubický kraj 6:3
13:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Machyňa (Gut), 22. Matějka (Koláček, Vlach), 26. Vaněk (Stehlík), 27. Myšák (Stehlík), 31. Matějka (Koláček, Machyňa), 32. Myšák (Gut) – 12. Kaštánek (Rouha, Lichtag), 26. Lašák (Nedelka), 28. Hledík (Boštík)
Královéhradecký kraj – Středočeský kraj 2:5
15:00, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 9. Naar (Moravec), 44. Janda – 5. Urban, 20. Závora (Přenosil), 28. Simon (Urban), 37. Urban (Simon), 43. Kapal
Ústecký kraj – Kraj Vysočina 4:2
17:00, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 5. Myšák, 16. Myšák (Stehlík, Gut), 35. Myšák (Vaněk), 43. Gut (Myšák, Stehlík) – 27. Čermák (Malenovský), 36. Brož (Vacík)
Nový Bydžov – Hronov 12:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Chára (Kubišta, Menyhárt), 25. Kubišta (Nedbal), 27. Hlaváček (Vosyka), 33. Hlaváček (Kozák), 33. Manyhárt (Chára, Nedbal), 36. Chára (Menyhárt), 37. Hlaváček (Postolka), 40. Hlaváček (Postolka, Nedbal), 42. Hlaváček (Postolka, Kozák), 50. Kozák, 52. Fiala (Šimůnek), 53. Kubišta (Chára) – 16. Vítek (Perutek)
Jaroměř – Nová Paka 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kocián, 10. Hamáček (Kocián, Hlavnička), 15. Kocián (Hlavnička), 32. Kocián (Hlavnička) – 17. Krsek, 34. Hric (Zvolenský, Pour)
Třebechovice p. O. – Dvůr Králové n. L. 4:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Šeda (Marša, Bartoň), 15. Šeda (Wolf, Marša), 26. Bohdanecký (Wolf, Kostka), 33. Bohdanecký (Wolf, Kostka) – 26. Szakal (Fořt), 26. Luštinec (Ježek), 29. Ježek (Vitebský), 35. Polák (Szakal, Fořt), 39. Mišinec (Zmítko, Ježek), 43. Karlík (Szakal), 51. Lelka (Vacek), 56. Rutrle (Vitebský, Szakal)
HC Jičín – Náchod 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Abel (Mikolášek), 40. Hloušek (Zökler) – 28. Havrda (Vondřejc), 38. Havrda, 57. Pánek (Ježek)
Č. Lípa – Frýdlant 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Preussler (Žák), 21. Žák (Rašín, Preussler), 24. Češka (Bašek), 27. Češka (Minařík), 56. Žák (Preussler, Ulbricht) – 3. Vološín (Šír)
Lomnice n/P – HC Děčín B 8:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Knap (Syrovátka, Maryška), 16. Kuch (Junek), 22. Knap (Maryška), 24. Martinec (Kuch), 25. Lemfeld, 31. Maryška (Knap, Martinec), 40. Knap (Maryška), 45. Knap (Kedršt) – 9. Kment (Rubeš, Šetka), 29. Šetka (Kment), 37. Kment, 46. Chovanec (Křepelka)
Gepardi Jablonec – HC Turnov 7:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Kapoun (Dvořák, Šnajdr), 21. Tomíček (Chládek, Burkoň), 22. Pabiška (Šebesta, Duda), 22. Pabiška (Šesták, Vorel), 34. Herda (Pabiška), 59. Tomíček (Chládek, Kapoun), 65. Duda (Vorel, Šesták) – 2. Růzha (Jágr), 8. Maděra (Isach), 15. Eichler (Kysilka, Isach), 25. Jágr (Mizerík), 48. Maděra (Zbroj), 59. Maděra (Kysilka, Růzha)
Orlová – Studénka 3:5
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Deutsch (Rosůlek), 52. Štefanka (Voznica, Zakuťanský), 59. Zámecznik (Pavlas) – 17. Čán (Sluštík), 25. Bolek (Pelikán, Tomášek), 47. Sluštík (Novák, Pokorný), 54. Tomášek (Sluštík, Štěpjak), 60. Mičulka (Pokorný)
Rožnov p. R. – Nový Jičín B 5:4
*17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 8. Švajda (Kunčický, Valentík), 29. Kroupa (Vyvíjal), 45. Kroupa, 53. Holý (Kroupa, Vyvíjal), rozh. náj. Vyvíjal – 23. Merenda (Hermann), 24. Rosypka (Hermann), 43. Rosypka (Palacký, Mihál), 59. Rosypka (Hradil, Mihál)
Česká Třebová – Moravská Třebová 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Stehno (Pejcha, Škvor), 46. Zadina (Lesák, Hemský), 49. Hemský (Jindřich, Lesák), 50. Kavalír (Jindřich, Hemský) – 23. Schneider (Aulehla, Maška), 54. Aulehla (Čikl)
Hlinsko – Choceň 8:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Králíček (Sobotka), 8. Koželuh (Tulis), 9. Havel (Plachý), 16. Chvojka (Havel), 19. Králíček (Hron), 36. Chvojka (Havel), 38. Tulis (Brebera), 59. Chvojka (Plachý) – 8. Pilař (Knytl), 18. Král (Zavřel), 32. Lichtag (Pochobradský)
BK Havlíčkův Brod B – Litomyšl 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Cejpek (Vala, Bušek), 44. Bušek (Hynek), 47. Bušek (Abbrent, Hynek) – 3. Skoumal (Mečiar), 11. Budina (Musil), 24. Budina (Mečiar, Musil), 30. Starý (Barkóci, Půlpán), 43. Voříšek (Vomočil, Bláha), 58. Dvořák (Vomočil)
Polička – Ledeč n. S. 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Zobač (Poul, Máša), 13. Jindra (Dvořák, Zobač), 24. Vyskočil (Zobač), 55. Vápeník (Boháček), 56. Boháček – 11. Bambula, 46. Křesťan (Beneš)
Chrudim – Světlá nS 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Polák (Mlejnek), 47. Dobiáš (Plch), 49. Novák (Mlejnek, Plch), 58. Dobiáš (Seidler) – 12. Dolinský (Kořínek), 24. Žák, 32. Blažek (Včela, Kořínek), 36. Blažek (Žák, Včela), 53. Křišťan (Žák)
Telč – Č. Krumlov 4:3
*16:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 17. Šťastný (Smejkal), 39. Prášek (Čermák), 56. Šebesta (Kubát), rozh. náj. Šťastný – 27. Fučík (Klíma), 49. Čížek (Šulčík), 51. Šulčík (Šulčík)
HC Vimperk – Veselí nLuž. 0:0
17:00, odloženo
Hluboká n.V. – Humpolec 13:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Oulík (Miler), 12. Dvořák (Štěpán, Heřmánek), 17. Černý (Oulík, Miler), 20. Štěpán (Žlůva, Moudrý), 23. Oulík (Rákosník, Černý), 29. Bělohlav (Miler), 29. Oulík (Miler), 31. Dvořák (Štěpán), 36. Oulík (Miler, Moudrý), 46. Černý, 48. Oulík (Černý, Miler), 57. Moudrý (Mavrenz), 58. Moudrý (Oulík) – 26. Hubata (Brázda), 47. Dvořák (Loučka), 57. Kavka (Jelínek, Dvořák)
Žirovnice – Soběslav 4:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Navrátil (Kubín, Kalvas), 23. Tomšík (Ištvánik, Švihálek), 30. Popelka (Kalvas, Navrátil), 42. Tomšík (Popelka) – 8. Hák (Vild, Rybák), 9. Kučera (Vild), 18. Hraňo (Hák, Žákovský), 38. Hraňo (Vild, Stoklásek), 48. Hraňo (Stoklásek)
Radomyšl – Tábor B 6:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Stropnícký (Gába, Torba), 3. Novák (Březina, Volf), 8. Jungbauer (Řehoř), 26. Burkoň (Březina, Novák), 45. Řehoř (Volf), 60. Gába – 10. Rižák (Prštický), 11. Jankovský (Hastrman), 44. Dudák (Hastrman), 48. Rižák (Pospíchal, Kratochvíl)
Velká Bíteš – Břeclav 5:0
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Pospíšil (Pospíšil), 40. Petrčka (Touška), 49. Trnka, 51. Petrčka, 56. Novák (Touška)
Kroměříž – Uničov 4:2
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Stejskal (Omelka), 20. Sprušil (Vávra), 27. Osina (Jelínek), 33. Stejskal (Osina, Merta) – 24. Axman (Žajgla), 40. Paška (Dobrý)
VHK ROBE Vsetín B – Velká Bíteš 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Šimek (Kuchařík), 33. Hradil (Dubnický, Dědek), 46. Kuchařík (Dědek, Fojtů), 53. Christov (Lainka), 60. Janošek – 24. Novák (Pospíšil), 52. Pospíšil (Štěpánek, Odvářka), 57. Pospíšil (Touška M.)
SHK Hodonín B – Rosice 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Ling (Rákoczy), 27. Račický (Jurásek), 29. Štěpanovský (Výmola), 37. Tomi (Jurásek, Račický), 57. Talán (Kovalovský) – 11. Fábry (Polzer), 19. Krejčí, 33. Dobšák (Polzer), 41. Hemala (Krobauer)
Čerti Ostrov – Mar.Lázně 6:10
*16:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Troška (Fencl), 9. Bláha, 13. Troška, 18. Bláha (Pánek), 36. Bláha (Fencl, Pánek), 58. Pánek – 4. Roth (Žemlička), 11. Kohout (Vašíček, Priškin), 25. Chaljavin (Priškin, Budka), 26. Říha (Kohout, Himl), 31. Žemlička (Priškin), 35. Chaljavin (Priškin, Karolík), 50. Karolík (Chaljavin), 52. Říha (Himl), 54. Himl, 58. Žemlička (Himl)
Tachov – Chotíkov 5:0
*17:00, kontumace
Nejdek – TJ Sušice 9:3
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Florián (Mudra), 14. Funk (Záhora, Záhora), 18. Záhora (Jakubal, Funk), 21. Jakubal (Záhora, Funk), 37. Hromádka (Mudra, Gerát), 52. Funk (Hromádka, Lešťák), 53. Záhora, 53. Lešťák (Majer), 60. Mudra (Hromádka) – 23. Šmrha (Rajtmajer), 30. Šašek (Vávrů), 56. Korál (Broža)
V.Popovice – Slaný 0:2
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Sekerka (Dvořák), 38. Lapáček (Hampl, David)
Frýdek-M. – Přerov 4:2
11:45, konec
Branky a nahrávky: 13. Šváňa (Daron, Adámek), 20. Zberovský (Puzoň), 40. Csapai (Daron), 43. Švaňa (Daron) – 19. Válek (Ministr), 36. Ministr (Smolka)