Detroit – St. Louis 1:2
02:10, konec
Branky a nahrávky: 58. Zetterberg (Green) – 19. Rattie (Pietrangelo, Backes), 53. Jaškin (Backes, Pietrangelo)
Colorado – Buffalo 2:1
04:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Tanguay (Söderberg, Beauchemin), 60. Beauchemin (Tanguay) – 37. Kane (Eichel, O'Reilly)
Anaheim – Minnesota 3:1
04:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Steward (Theodore, Perron), 54. Rakell (Maroon, Perry), 60. Silfverberg (Cogliano, Kesler) – 7. Stoll (Haula)
HC Plzeň – Liberec 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Petráš (Kaňák, Vavřička), 20. Krliš (Švarc, Kodýtek), 30. Petráš (Polívka), 46. Kodýtek (Petráš, Švarc), 53. Petráš (Vavřička, Švarc) – 44. Svoboda (Král, Gecko), 49. Gecko (Král, Havlín)
Mountfield HK – Kladno 3:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Malík (Lier, Zahradník), 13. Michálek (Zahradník, Matějček), 18. Hronek (Miškář) – 7. Křepelka (Matula, Kružík), 8. Hajný (Bunda, Miura), 28. Patyk (Křepelka, Janeček), 63. Bláha (Zelingr, Hajný)
Zlín – Olomouc 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Sirota (Gago), 47. Hladiš (Stuchlík) – 34. Fejko (Kuba, Marek), 43. Fejko (Marek), 48. Kuba (Beták), 59. Ministr
Třinec – Kometa Brno 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Jašek (Lacka, Pisarik), 17. Švaňa (Haman), 36. Švaňa (Flok), 42. Lacka (Doudera), 46. Murín (Michal Roman, Pisarik) – 41. Zábranský (Garčič), 54. Gajarský (Boltvan, Havránek)
Č. Budějovice – HC Litvínov 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Točík (Rob) – 7. Stříbrný (Šimeček), 37. Ujfaluši (Reichel, Šefl), 59. Šimeček
Barys – Omsk 2:7
14:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Dawes (Boyd, Lundin), 54. Starčenko (Savčenko) – 1. Sobotka, 3. Michejev (Alexandrov), 9. Sobotka (Paršin, Pěrežogin), 18. Lemťjugov (Sobotka, Erat), 22. Lemťjugov (Pervyšin, Gluchov), 58. Alexandrov (Gluchov, Michejev), 60. Fiščenko
Chanty-Mansijsk – Toljatti 1:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Jacenko – 6. Komarov (Shenfeld, Bělousov), 14. Gurkin (Bolšakov, Valujskij), 15. Strelcov (Viklund), 27. Krysanov (Vorobjov, Bělousov), 42. Strelcov (Achmetov)
Ufa – Soči 0:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Kosticyn (Ignatuškin), 44. Krikunov (Petersson, Wilson), 55. Mamašev (Anisin)
Jokerit – Novokuzněck 6:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Larsen (Kozun, Regin), 22. Sallinen (Aaltonen, Kennedy), 34. Kozun (Regin, Joensuu), 41. Sallinen (Aaltonen, Kennedy), 45. Aaltonen (Kulda, Sallinen), 59. Aaltonen (Sallinen) – 8. Poliščuk (Lebeděv, Ljamkin), 42. Jerdakov (Makarenko, Semjonov)
Petrohrad – Vladivostok 3:4
17:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 22. Čudinov (Bučněvič), 41. Dadonov (Šipačjov, Gusev), 56. Čudinov (Šipačjov) – 19. Sajustov (Voronin, Alševskij), 20. Gorškov, 36. Podšendjalov, rozh. náj. Blum
Viťaz – Čerepovec 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Drugov (Kudinov, Vyglazov), 42. Koroljov (Davydov, Soloduchin), 61. Kučerjavenko – 34. Kagarlickij (Skorochodov, Černov), 46. Monachov (Kupcov)
Spartak Moskva – Chabarovsk 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Glazačev (Valentěnko), 22. Klimenko (Šmeljov, Vasiljev) – 28. Skladničenko (Zohorna, Čerepanov)
Riga – Novosibirsk 2:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Pavlovs (Indrašis, Jerofejevs), 28. Pavlovs (Galvinš, Mejja)
Kraj Vysočina – Praha 0:3
08:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 22. Janča (Gluzman), 29. Prymula (Janča), 32. Čížek (Prymula)
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 3:2
08:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 10. Síla (Poppel), 13. Morong (Rychlovský), 23. Morong (Poppel, Síla) – 11. Vojtovič (Beránek), 14. Anlauf (Srníček, Kylnár)
Ústecký kraj – Jihočeský kraj 4:5
09:00, po s.n. (1:2) (5. - 6.)
Branky a nahrávky: 2. Harkabus (Šubrt, Benda), 13. Berka (Bartoš, Prokop), 44. Kysela (Jouza, Jindra), 59. Berka – 13. Toman (Pytlík), 16. Pytlík (Toman, Dvořák), 19. Toman (Pytlík), 60. Pytlík (Toman), rozh. náj. Čížek
Kraj Vysočina – Moravskoslezský kraj 1:3
11:30, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 40. Najman (Homola, Křehlík) – 14. Kylnár (Anlauf, Raška), 45. Pavelek (Pavelek, Grygar), 60. Peterek (Raška, Vojtovič)
Královéhradecký kraj – Praha 4:5
12:15, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 11. Poppel (Síla), 18. Rychlovský, 36. Síla (Klodner, Myška Jakub), 42. Morong – 37. Pšenička (Čížek), 48. Čížek (Haš), 52. Gluzman (Janča), 56. Janča (Vitouch), 58. Pšenička (Prymula, Čížek)
Litomyšl – Chotěboř 8:5
*18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Pilavka (Fajfr), 9. Vomočil (Pilavka, Švec), 12. Pilavka (Starý, Fajfr), 36. Zavřel (Ondráček), 38. Švec (Pilavka, Vomočil), 39. Dvořák (Švec), 41. Budina (Zavřel), 52. Dvořák (Pilavka, Starý) – 7. Müller (Coufal, Krejčí), 16. Dvořák (Činčila, Vácha), 28. Kašpar (Dvořák, Kadlec), 40. Adamec (Hospodka), 50. Kašpar (Dvořák, Kadlec)
Světlá nS – Ledeč n. S. 8:2
*18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Žák (Křišťan), 39. Křišťan (Žák, Včela), 45. Žák (Včela, Křišťan), 48. Dolinský (Šíma), 51. Šíma (Dolinský), 52. Křišťan (Včela), 57. Blažek (Křišťan, Žák), 59. Žák (Včela) – 36. Křesťan (Štěpán, Dudák), 60. Beneš (Pecen, Havel)
Moravská Třebová – Česká Třebová 4:6
*19:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Řehulka (Čikl), 13. Kvapil (Čikl), 19. Rajnoha (Rosendorf, Aulehla), 27. Aulehla (Faltus) – 8. Jindřich (Fischer, Fúzik), 10. Fúzik (Fischer, Jindřich), 21. Vlček (Hemský, Škvor), 30. Poskočil (Hemský, Škvor), 56. Fischer (Jindřich, Fúzik), 59. Fúzik
Polička – Hlinsko 6:9
18:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Musil (Bednář), 14. Hejtmánek (Gregar), 14. Gregar (Bednář), 31. Krajíček (Bednář), 38. Hejtmánek (Krajíček), 49. Vostřel (Peňáz) – 1. Plachý (Bureš), 5. Havel (Plachý, Koželuh), 10. Bureš (Brebera, Sobotka), 11. Bureš (Plachý), 13. Brebera (Štěpánek, Bláha), 32. Zdražil (Boguaj), 47. Bláha (Štěpánek), 48. Plachý (Sobotka, Havel), 59. Havel (Bureš)
Blansko – Velká Bíteš 3:2
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 4. Jílek (Kazda, Bílý), 16. Jakubec (Zukal, Bažant), rozh. náj. Zukal – 12. Trnka (Touška, Petrčka), 19. Štěpánek (Jochman, Kožár)
Rosice – Boskovice 3:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kozel (Medřický, Pospíšil), 51. Buhaj (Medřický, Řeřucha), 54. Pospíšil (Hakl) – 7. Hnilička (Surý, Matouš), 25. Skácel (Bednář, Kárný), 28. Matouš (Hnilička), 31. Klimeš (Kárný), 33. Hnilička (Matouš, Lysoň), 40. Maksa (Matouš, Veselý), 45. Matouš (Klimeš, Veselý), 56. Zvolánek
Uh. Hradiště – Břeclav B 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Kotačka (Karpíšek), 44. Horehleď (Kotačka, Karpíšek), 49. Dobeš (Klauda) – 9. Svoboda (Martínek), 11. Hrbatý (Blaha), 32. Dora (Gabriška), 54. Gabriška (Juránek), 60. Gabriška (Blaha)
Uh.Brod – Uh.Ostroh 7:6
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 5. Kubiš (Šiller), 26. Holík (Surý, Obadal), 28. Vaněk (Hladiš), 33. Vaněk (Obadal, Klusák), 53. Klusák (Ondra), 60. Obadal (Holík), rozh. náj. Obadal – 6. Rauš (Antonovič), 7. Stránský (Beneš, Mika), 13. Galuška (Zahradný), 27. Flora (Rauš), 36. Neuwirth (Galuška), 40. Flora (Heča)
V.Popovice – Vlašim 10:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Dvořák (Bícha, Lucker), 19. Paris (Culka), 25. Bícha (Chochola), 28. Chochola (Bícha), 36. Braniš (Paris), 42. Lucker (Bícha, Nejedlý), 52. Culka (Vacek), 54. Paris (Culka, Medřický), 56. Teršíp (Dvořák), 60. Chochola (Lucker) – 3. Kočí (Kakos), 22. Herwig (Kočí), 44. Jaeger (Kočí, Horálek), 50. Herwig (Toula, Jaeger)