Zlín – Mountfield HK 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Kotvan (Leška), 21. Žižka (Matějíček), 43. Matějíček (Žižka, Köhler) – 2. Knotek (Pospíšil, Čáp), 36. Červený (Pláněk, Valcourt)
Olomouc – Plzeň 2:3
18:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 27. Dlouhý (Jaroměřský), 46. Herman (Rachůnek, Majeský) – 31. Simon (Kubka, Johnson), 53. Mozík (Simon, Johnson), rozh. náj. Simon
Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Vágner (Čermák, Káňa), 59. Káňa (Čermák)
Pardubice – K. Vary 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 38. Cetkovský (Marcinko, Tybor), 49. Zohorna (Špaček, Čáslava) – 7. Balán (Šmach), 48. Balán (Bahenský), 63. Hruška (Bahenský)
Vítkovice – Sparta 1:5
18:20, konec
Branky a nahrávky: 52. Olesz (Stehlík, Svačina) – 20. Rolinek (Barinka), 22. Rolinek (Kumstát, Polášek), 37. Pech (Rolinek, Barinka), 41. Rolinek (Pech), 47. Volek (Pech, Polášek)
New Jersey – Arizona 3:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Gomez, 42. Cammalleri (Tootoo, Merrill), 59. Cammalleri (Gionta, Larsson)
Anaheim – Detroit 4:3
04:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 50. Cogliano (Lindholm, Silfverberg), 52. Etem (Stoner), 53. Beauchemin (Getzlaf, Palmieri), rozh. náj. Silfverberg – 24. Dacjuk, 27. Dacjuk (Abdelkader, Kronwall), 57. Sheahan (Nyquist, Kronwall)
Vladivostok – Chabarovsk 6:0
11:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Bergfors (Gynge, Heshka), 35. Kolář, 43. Li (Heshka, Gorošanskij), 46. Sigarjov (Li, Gorošanskij), 54. Wandell, 55. Vl. Ušenin (Zemčjonok, Gorškov)
Omsk – Novokuzněck 2:3
14:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 27. Širokov (Gluchov, Gustafsson), 33. Širokov (Kalinin, Paršin) – 50. Romanov (Fairchild), 60. Komaristyj (Romanov, Fairchild), 65. Malcev (Popov)
Barys – N.Novgorod 4:2
14:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Dawes (Lundin), 13. Žajlauov (Boyd, Laco), 50. Antropov (Žajlauov, Ruděnko), 59. Puškarjov (Romanov) – 38. Dvurečenskij (Savinainen, Knyazev), 46. Dvurečenskij (Savinainen)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2
15:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 12. Quint (Bulis, Martynov), 35. Růžička (Penkovskij), rozh. náj. Pare – 7. Antonov (Nesterov), 39. Jemelin
Ufa – Novosibirsk 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Mareskin (Dubrovskij, Stěpanov), 30. Hartikainen (Gluchov), 43. Slepyšev (Gluchov) – 29. Šumakov (Sannikov), 39. Bobrov (Ožiganov, Kopejkin)
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Gusev (Koroljuk, Lee), 26. Medvěděv (Larsen), 50. Buljanskij (Mamkin), 65. Koroljuk (Larsen) – 17. Brent (Osala), 57. Brent (Bereglazov, Jakucenja), 59. Junkov (Lee, Kosov)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 47. Gorochov (Platt, Gračjov), 65. Galimov (Koňkov) – 15. Mons (Šinin)
Nižněkamsk – Kazaň 0:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kosticyn, 3. Nikulin (Kornějev, Azevedo), 8. Lukojanov (Zacharčuk, Svitov), 16. Nikulin (Svitov, Petrov), 31. Mirnov (Zacharčuk, Vrána), 55. Zacharčuk (Rylov, Vrána)
Soči – Toljatti 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Warn (Ščastlivij, Anisin), 22. Kosticyn (Ščitov), 45. Ščastlivij (Ščitov) – 57. Zaťovič
Dynamo Moskva – Minsk 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Volkov (Cvetkov, Karsums), 49. Višněvskij (Solovjov, Těreščenko), 60. Karsums (Cvetkov, Osipov) – 36. Linglet (Cheechoo, Vesce)
Atlant – Riga 7:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Babčuk (Levickij, Bodrov), 22. Levickij (Bodrov), 23. Černov (Gilroy, Šmeljov), 24. Taraťuchin (Gilroy, Černov), 44. Novopašin (Šmeljov), 47. Taraťuchin (Kozlov), 51. Sošnikov (TS) – 4. Indrašis (Darzins, Jurčina), 9. Meija (Genoway)
Viťaz – CSKA Moskva 1:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 44. Mamin (Kokšarov, Vyglazov) – 39. Žafjarov (Prochorkin), 61. Makarov (Naumenkov, Engqvist)
HC Slovan – Jokerit 2:3
19:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 49. Nagy (Brejčák), 52. Murley (Hudáček, Baranka) – 2. Sallinen (Peltola), 36. Gunderson (Sallinen, Aaltonen), 65. Korpikari (Omark)
Znojmo – Vienna Capitals 2:1
18:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 6. Šeda (Šedivý, Novák), rozh. náj. Šedivý – 49. Nödl (Hartl)
Chomutov – Česko 4:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Palička (Běhula), 28. Palička, 31. Chlán (Stínil, Novák), 56. Toman – 9. Wojnar (Hrabík, Štohanzl), 14. Wojnar (Rousek), 40. Rousek (Safin, Wojnar), 59. Safin (Kern, Bukač), 60. Rousek (Eret)
Nitra – Martin 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Ručkay J. (Bajtek), 31. Školiak (Slovák), 42. Slovák (Školiak, Ručkay J.), 58. Ručkay J. (Mezei, Piačka), 59. Mráz (Kuzma) – 13. Jurášek (Dvořák, Cíger), 53. Jokeľ (Pokrivčák, Varga)
Trenčín – Piešťany 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Kozák (Melichárek, Nemec), 21. Šišovský (Melichárek, Nemec), 31. Mikula (Petrovický, Habšudal), 53. Novajovský (Petrovický, Andersons) – 59. Leppänen (Holovič, Stupka)
Zvolen – Košice 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Puliš (Brabenec, Sloboda) – 23. Chovan Matúš (Kutálek, Hrnka), 32. Cebák, 39. Hrnka (Bartoš, Spilar), 50. Bicek (Černák)
Žilina – Banská Bystrica 4:5
17:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 15. Staněk (Lipovský, Drábek), 19. Kanko (Novotný, Bezák), 38. Novotný (Nádašdi), 43. Novotný (Kanko, Bezák) – 17. Kafka (Handlovský, Heizer), 24. Kousalík (Kudrna, Handlovský), 33. Guimond (Preisinger, Surový), 47. Kadura (Bendík, Zigo), rozh. náj. Kudrna
Poprad – Skalica 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Paločko (Fabian, Takáč), 23. Matis (TS), 52. Boltun (R. Rapáč), 53. Sýkora (Gríger, Dinda), 57. Sýkora (Takáč, Kasík), 60. Paločko (Takáč, Kurali) – 22. Gachulinec (Barák, Nechala)