Obří slalom žen, 1. kolo, Killington
16:00, konec • Vítěz: S. Hectorová (SWE)
Obří slalom žen, 2. kolo, Killington
19:00, konec • Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI)
Sjezd mužů, Lake Louise
20:30, konec • Vítěz: A. A. Kilde (NOR)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4
16:00, po prodl.
Jihlava – Přerov 1:2
16:30, konec
Vsetín – Třebíč 2:1
17:00, konec
Prostějov – Slavia 3:4
17:00, po s.n. (0:2)
Šumperk – Kolín 3:2
17:00, po s.n. (1:0)
Zlín – Pardubice B 2:3
17:30, po s.n. (1:2)
Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 2:1
17:00, konec
Kopřivnice – SHKM Hodonín 2:3
17:00, po s.n. (1:2)
Opava – Znojmo 1:5
17:00, konec
Havířov – Havlíčkův Brod 3:4
17:00, konec
Nový Jičín – Vyškov 3:5
18:00, konec
Benátky n/J – Mostečtí Lvi 9:4
15:00, konec
Ústí n/L – Tábor 4:2
16:00, konec
Hronov – Klatovy 2:4
17:00, konec
Chomutov – Letňany 1:5
17:30, konec
Jablonec n/N – Kobra 5:1
18:00, konec
Vrchlabí – Cheb 7:2
18:00, konec
Děčín – Příbram 3:5
18:00, konec
Philadelphia – Pittsburgh 1:4
23:30, konec
*Detroit – Arizona 4:3
02:00, po s.n. (1:0)
Columbus – NY Islanders 2:3
02:00, konec
Buffalo – New Jersey 1:3
02:00, konec
Vegas – Seattle 2:4
02:00, konec
Tampa – St. Louis 5:2
02:20, konec
Dallas – Winnipeg 4:5
02:30, po prodl.
San Jose – Los Angeles 2:5
04:30, konec
NY Rangers – Edmonton 3:4
19:00, konec
Carolina – Calgary 3:2
22:00, konec
Třinec – HC Litvínov 4:5
12:00, po prodl.
Zlín – Olomouc 3:2
12:00, konec
Pardubice – Mladá Boleslav 1:2
13:00, konec
Plzeň – Kometa Brno 0:0
13:00, odloženo
Vítkovice – K. Vary 5:2
13:00, konec
Sparta – Jihlava 6:2
15:15, konec
Mountfield HK – Liberec 0:0
18:00, odloženo
Tunisko – Austrálie 0:1
11:00, konec (Sk. D)
Polsko – Saúdská Arábie 2:0
14:00, konec (Sk. C)
Francie – Dánsko 2:1
17:00, konec (Sk. D)
Argentina – Mexiko 2:0
20:00, konec (Sk. C)
Liberec – Olomouc 4:1
15:00, konec (OF)
Bohemians 1905 – Táborsko 3:1
10:30, konec
Prostějov – Skalica 2:2
10:30, konec
Chrudim – Varnsdorf 2:0
10:30, konec
SHC Maloměřice – Zubří 34:29
10:30, konec
Královo Pole – Plzeň 23:25
17:00, konec
Nové Veselí – Jičín 27:25
17:00, konec
Karviná – Hranice 29:23
18:00, konec
Kopřivnice – Strakonice 40:25
18:00, konec
Michalovce – Zlín 31:24
17:30, konec
Olomouc – Slavia 23:25
17:30, konec
Dunajská Streda – Kynžvart 32:24
18:00, konec
Tatran Stupava – DHC Plzeň 21:29
18:00, konec
Šaľa – Písek 42:26
18:00, konec
Chrudim – Luxol 2:2
13:30, konec
Havlíčkův Brod – Ž. Vlci Brno 5:7
20:30, konec (8)
Tiradores Ústí n/L – FC Sapa Praha 4:3
18:00, konec (6)
Plzeň – Hostivař 3:5
11:00, konec (14)
Hr. Králové – Kladno 1:3
11:00, konec (14)
Kert Park Praha – Letohrad 7:1
14:00, konec (14)
Karviná – Svítkov 4:3
14:30, konec (14)
Prachatice – Dobřany 2:7
15:00, konec (14)
Pardubice – Ústí n/L 3:4
16:00, po prodl. (14)