Tisková konference SFC Opava
08:30, konec
Tlačová konferencia MFK L. Mikuláš
10:00, konec
Tlačová konferencia AS Trenčín
10:00, konec
Tlačová konferencia ViOn Zlaté Moravce
10:00, konec
Tlačová konferencie MFK Michalovce
10:00, konec
Tisková konference Ligové fotbalové asociace
10:00, konec
Tlačová konferencia ŠKF Sereď
13:00, konec
Tisková konference MFK Karviná
13:00, konec
Tlačová konferencia FK Pohronie
14:00, konec
Tlačová konferencia FK Senica
14:00, konec
Rozšiřovací draft 2021 - Seattle Kraken
02:10, konec
Švýcarsko – Česko 6:4
17:30, konec
Švýcarsko – Česko 0:3
15:30, konec
Egypt – Španělsko 0:0
09:30, konec (Sk. C)
Mexiko – Francie 4:1
10:00, konec (Sk. A)
Nový Zéland – Jižní Korea 1:0
10:00, konec (Sk. B)
Pobř. slonoviny – Saúdská Arábie 2:1
10:30, konec (Sk. D)
Argentina – Austrálie 0:2
12:30, konec (Sk. C)
Japonsko – Jihoafr. republika 1:0
13:00, konec (Sk. A)
Honduras – Rumunsko 0:1
13:00, konec (Sk. B)
Brazílie – Německo 4:2
13:30, konec (Sk. D)
Ararat – Śląsk 2:4
15:00, konec (2P)
Astana – Aris Soluň 2:0
15:00, konec (2P)
Panevėžys – Vojvodina 0:1
17:30, konec (2P)
Molde – Servette 3:0
18:00, konec (2P)
Olimpija Lublaň – Birkirkara 1:0
18:00, konec (2P)
Austria – Breidablik 1:1
18:00, konec (2P)
Karabach – FC Ašdod 0:0
18:00, konec (2P)
RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0
18:00, konec (2P)
Soči – Keşla FK 3:0
18:00, konec (2P)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2
18:00, konec (2P)
Dudelange – Bohemians Dublin 0:1
18:30, konec (2P)
Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 1:2
18:30, konec (2P)
Hammarby IF – Maribor 3:1
18:45, konec (2P)
Elfsborg – Milsami 4:0
18:45, konec (2P)
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0
19:00, konec (2P)
Kodaň – Žodino 4:1
19:00, konec (2P)
FK Sūduva – Raków 0:0
19:00, konec (2P)
Laçi – Universitatea Craiova 1:0
19:00, konec (2P)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0
19:00, konec (2P)
CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0
19:00, konec (2P)
Plzeň – Dinamo Brest 2:1
19:00, konec (2P)
Gżira – Rijeka 0:2
19:00, konec (2P)
Dinamo Bt. – BATE 0:1
19:00, konec (2P)
CS Petrocub – Sivasspor 0:1
19:00, konec (2P)
Apollon Limassol – Žilina 1:3
19:00, konec (2P)
Riga FC – Škendija 2:0
19:00, konec (2P)
KF Teuta – Escaldes 0:2
19:00, konec (2P)
Trnava – Sepsi 0:0
19:00, konec (2P)
Shkupi – Santa Clara 0:3
20:00, konec (2P)
Arda Kardžali – Beer Ševa 0:2
20:00, konec (2P)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0
20:00, konec (2P)
Basilej – Partizani Tirana 3:0
20:15, konec (2P)
Velež Mostar – AEK Atény 2:1
20:30, konec (2P)
Gent – Vålerenga 4:0
20:30, konec (2P)
Larne FC – Aarhus 2:1
20:30, konec (2P)
Sutjeska – Maccabi Tel Aviv 0:0
20:30, konec (2P)
FCSB – Karaganda 1:0
20:30, konec (2P)
Aberdeen – Häcken 5:1
20:45, konec (2P)
Hibernian – FC Santa Coloma 3:0
20:45, konec (2P)
Linfield – Banja Luka 4:0
20:45, konec (2P)
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0
21:00, konec (2P)
Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2
21:00, konec (2P)
Újpest FC – Vaduz 2:1
21:00, konec (2P)
Pogoň – Osijek 0:0
21:00, konec (2P)
KF Drita – Feyenoord 0:0
21:00, konec (2P)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2
21:00, konec (2P)
Partizan Bělehrad – Dunajská Streda 1:0
21:00, konec (2P)
Valur – Bodö/Glimt 0:3
21:00, konec (2P)
Salihorsk – Fola 1:2
21:30, konec (2P)
D. Shapovalov – V. Kopřiva 1:2
17:37, konec | 6:2, 3:6, 2:6 (OF)
A. Martin – C. Alcaraz 0:2
21:17, konec | 3:6, 1:6 (OF)
M. Zanevská – V. Hrunčáková 2:0
16:05, konec | 6:2, 6:1 (OF)
N. Jarry – J. Lehečka 0:2
12:55, konec | 4:6, 4:6 (OF)
Česko – Španělsko 71:65
17:30, konec (Sk. A)
Kanada – USA 0:1
02:00, konec (SKU)
Japonsko – Mexiko 3:2
05:00, konec (SKU)
Austrálie – Itálie 1:0
08:00, konec (SKU)