Max Holloway - Calvin Kattar
21:00, konec • Max Holloway
Carlos Condit - Matt Brown
21:00, konec • Carlos Condit
Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang
21:00, konec • Li Jingliang
Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico
21:00, konec • Di Chirico
Punahele Soriano - Duško Todorovič
21:00, konec • Soriano
Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof
14:45, konec • Vítěz: Německo
Green Bay Packers - Los Angeles Rams
22:35, konec • 32:18 (DVR)
Slalom mužů, 1. kolo, Flachau
09:30, konec • Vítěz: C. Noël (FRA)
Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora
11:00, konec • Vítězka: M. Bassinová (ITA) (1)
Slalom mužů, 2. kolo, Flachau
12:30, konec • Vítěz: M. Feller (AUT)
Sjezd mužů, Wengen
12:30, zrušeno
Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora
14:00, konec • Vítězka: M. Bassinová (ITA) (2)
Týmový závod HS140, Zakopane
16:15, konec
Sprinty mužů a žen, volně, Ulricehamn
13:10, odloženo
Týmový sprint mužů, skoky HS106, Val di Fiemme
10:00, konec • Vítěz: Japonsko II
Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme
13:30, konec • Vítěz: Německo I
Slavia – Šumperk 9:5
15:00, konec
Třebíč – Ústí n/L 2:1
15:30, konec
Poruba 2011 – Sokolov 4:5
16:00, po prodl.
Litoměřice – Vrchlabí 3:4
16:00, po s.n. (0:2)
Havířov – Kladno 1:0
16:00, konec
Prostějov – Kolín 11:3
17:00, konec
Frýdek-M. – Benátky n/J 5:0
17:00, konec
Vsetín – Přerov 2:3
17:00, konec
Jihlava – Kadaň 6:3
17:30, konec
Tampa – Chicago 5:2
01:00, konec
Ottawa – Toronto 5:3
01:00, konec
Buffalo – Washington 1:2
01:08, konec
Philadelphia – Pittsburgh 5:2
01:10, konec
Colorado – St. Louis 8:0
03:10, konec
New Jersey – Boston 2:1
19:00, po prodl.
Arizona – San Jose 5:3
22:00, konec
Opava – Zlín 0:0
14:00, konec
Mladá Boleslav – Brno 1:1
14:00, konec
Liberec – Bohemians 1905 1:1
16:00, konec
Slovácko – Karviná 2:0
16:00, konec
Slavia – Olomouc 3:1
18:30, konec
Wolverhampton – West Brom 2:3
13:30, konec
Leeds – Brighton 0:1
16:00, konec
West Ham – Burnley 1:0
16:00, konec
Fulham – Chelsea 0:1
18:30, konec
Leicester – Southampton 2:0
21:00, konec
W. Brémy – Augsburg 2:0
15:30, konec
Dortmund – Mohuč 1:1
15:30, konec
Hoffenheim – Bielefeld 0:0
15:30, konec
Kolín nad Rýnem – Hertha 0:0
15:30, konec
Wolfsburg – RB Lipsko 2:2
15:30, konec
Stuttgart – Mönchengladbach 2:2
18:30, konec
Bologna – Hellas Verona 1:0
15:00, konec
Turín – Spezia 0:0
18:00, konec
Sampdoria – Udinese 2:1
20:45, konec
Peña Deportiva – Valladolid 1:4
12:00, po prodl. (3)
Almería – Alavés 5:0
12:00, konec (3)
Girona – Cádiz 2:0
16:00, konec (3)
Fuenlabrada – Levante 1:1
18:00, po penal. (2:4) (3)
Leganés – Sevilla 0:1
20:00, po prodl. (3)
Rayo Vallecano – Elche 2:0
22:00, konec (3)
Hr. Králové – Sparta B 2:2
10:30, konec (Sk. A)
Slavia B – Varnsdorf 2:0
13:00, konec (Sk. B)
Zlaté Moravce – Trnava 0:0
13:00, zrušeno (Sk. C)
Vyšehrad – Chrudim 2:3
11:00, konec
Ostrava B – Třinec 2:0
11:00, konec
Podbrezová – Pohronie 4:1
11:00, konec
Ružomberok – L. Mikuláš 2:2
11:00, konec
Trebišov – FC Košice 3:2
11:00, konec
Senica – Líšeň 2:1
12:00, konec
Wisla Krakov – Žilina 2:2
13:00, konec
Cracovia – Termalica 2:0
13:00, konec
Wisła Pł. – Wigry 2:0
13:30, konec
Nitra – Púchov 2:1
14:00, konec
Raków – Mariupol 2:2
14:30, konec
Ostrava – Královské Vinohrady 5:2
14:00, konec
Liberec – Hattrick Brno 4:5
16:00, konec
Otrokovice – Střešovice 4:10
17:00, konec
Česká Lípa – Black Angels 10:9
19:00, po s.n. (3:2)
Bělorusko – J. Korea 32:24
15:30, konec (Sk. H)
Rusko – Slovinsko 31:25
18:00, konec (Sk. H)
Maroko – Portugalsko 20:33
18:00, konec (Sk. F)
Rakousko – Francie 28:35
18:00, konec (Sk. E)
Egypt – Severní Makedonie 38:19
18:00, konec (Sk. G)
Chile – Švédsko 26:41
20:30, konec (Sk. G)
Alžírsko – Island 24:39
20:30, konec (Sk. F)
Švýcarsko – Norsko 25:31
20:30, konec (Sk. E)
Královo Pole – Nové Veselí 20:20
17:00, konec
Písek – Hodonín 29:21
15:00, konec
Olomouc – Poruba 26:21
17:30, konec
Most – Zlín 35:21
18:00, konec
Chrudim – Differdange 4:0
19:00, konec
Oxyworld Baník Chomutov – Jerigo Plzeň 0:0
20:00, odloženo (15)
Mladá Boleslav – Wizards Praha 0:0
20:30, odloženo (15)