Sprint mužů, 10 km, Hochfilzen
11:30, konec • Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Sprint žen, 7,5 km, Hochfilzen
14:15, konec • Vítěz: D. Domračevová (BLR)
Kombinace žen, 1. kolo, St. Moritz
10:00, konec • Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Kombinace žen, 2. kolo, St. Moritz
13:00, zrušeno
Ženy 500 metrů, Salt Lake City
20:30, konec • Vítěz: N. Kodairová (JPN)
Hromadný start žen, semifinále, Salt Lake City
23:58, konec
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Čína
09:00, konec • 10:7
Kvalifikace ZOH (ženy): Itálie - Česko
14:00, konec • 9:7
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Itálie
19:05, konec • 6:10
Vítkovice – Sparta 7:3
17:20, konec
Plzeň – Olomouc 6:0
17:30, konec
Jihlava – Třinec 1:0
17:30, po prodl.
Litvínov – Mountfield HK 3:4
17:30, konec
Zlín – Liberec 4:3
17:30, konec
Pardubice – Chomutov 5:2
18:00, konec
Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:1
18:00, konec
Nový Jičín – Poruba 2011 2:1
18:00, konec
Boston – Arizona 6:1
01:00, konec
Pittsburgh – NY Islanders 4:3
01:00, po prodl.
Tampa – Colorado 5:2
01:30, konec
Montreal – Calgary 2:3
01:40, po prodl.
Florida – Winnipeg 6:4
01:40, konec
St. Louis – Dallas 3:0
02:10, konec
Vancouver – Philadelphia 1:4
04:00, konec
Los Angeles – Ottawa 4:3
04:30, po prodl.
San Jose – Carolina 5:4
04:30, po prodl.
Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:3
12:30, konec
Zlín – Vítkovice 4:5
15:00, po prodl.
Kladno – K. Vary 4:3
16:00, konec
Olomouc – Třinec 1:4
17:30, konec
Mountfield HK – Sparta 4:1
18:00, konec
Č. Budějovice – Chomutov 2:6
18:15, konec
Znojmo – Salzburg 3:4
18:30, po prodl. (26)
Olomouc – Havířov 2:1
14:00, konec (Umíst.)
Č. Budějovice – Zlín 3:1
15:00, konec
HC Plzeň – Jihlava 2:1
15:00, konec
Liberec – Kladno 4:3
17:00, konec
Letňany – Třinec 2:6
17:00, konec (Umíst.)
Sparta – Slavia 2:1
17:30, po s.n. (1:0)
Vsetín – Warriors Brno 5:0
17:45, konec (Umíst.)
K. Vary – Kometa Brno 4:2
18:00, konec
Havlíčkův Brod – HC Litvínov 3:9
18:00, konec (Umíst.)
Žďár n/S – Chomutov 5:3
18:45, konec (Umíst.)
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:1
17:30, konec
Nitra – Poprad 3:1
18:00, konec
Žilina – Detva 3:1
18:00, konec
Trenčín – Zvolen 3:4
18:00, po prodl.
Trnava – Skalica 1:8
17:00, konec
Michalovce – Osmos Bratislava 10:3
17:30, konec
Prešov – Topoľčany 3:2
18:00, po s.n. (1:0)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 5:4
18:00, po prodl.
Nové Zámky B – Dubnica 1:3
18:30, konec
Alavés – Las Palmas 2:0
21:00, konec
Stuttgart – Leverkusen 0:2
20:30, konec
Bordeaux – Štrasburk 0:3
20:45, konec
Willem II – Breda 1:1
20:00, konec
Waasland-Beveren – Standard 3:1
20:30, konec
Rio Ave – Moreirense 2:1
21:30, konec
Ural – Arsenal Tula 1:1
15:30, konec
Slovensko – Norsko 7:4
13:00, konec (5. - 8.)
Finsko – Švýcarsko 3:1
17:00, konec (SF)
Švédsko – Česko 7:1
20:10, konec (SF)
Argentina – Polsko 20:38
14:00, konec (Sk. B)
Česko – Maďarsko 29:30
18:00, konec (Sk. B)
Philadelphia – LA Lakers 104:107
02:00, konec
Phoenix – Washington 99:109
03:00, konec
Brooklyn – Oklahoma City 100:95
04:00, konec
Utah – Houston 101:112
04:30, konec
Helas Brno – Vysoké Mýto 2:5
19:30, konec
Interobal Plzeň – Sparta 2:5
20:00, konec
Chrudim – Třinec 5:0
20:00, konec
Olympik Mělník – Gamaspol Jeseník 4:2
20:00, konec
Svarog Teplice – Litoměřice 3:5
20:30, konec
Jerigo Plzeň – Mladá Boleslav 7:7
20:45, konec (11)
Hodonín – Uherské Hradiště 3:4
20:30, konec (9)
Tiradores Ústí n/L – VITO Proboštov 0:0
20:30, odloženo (10)