1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

08.10.2019, 18:30 • Askerhallen, Asker, Norsko • Skupina A • Jan Prošek

Tipsport: 7.53 6.0 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 2:0 vyhrává tento zápas ve skupině A 3.1. Otto Rauhala poslal hosty do vedení, za domácí pak na konci první třetiny srovnal dobrou tečí Hampus Gustafsson.Ve třetí třetině rozhodující branku a vítěznou připsal Charles Bertrand. Poslední branku utkání vstřelil Patrik Virta. (20:42:12)

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Poslední minuta hry.

58:58

Karjalainen hledal před brankou spoluhráče, ale puk raději a rychleji přikryl brankář.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hraje hostující celek.

57:57

Vyloučení v týmu Frisk Asker (Magnus Geheb – 2 min., sekání).

57:02

Rouhiainen zakončoval od modré čáry, jeho projektil kryje celkem snadno brankář.

56:24

Odegraad hledal spoluhráče před brankou, přihrávka z levé strany na pravou však nebyla vůbec přesná.

55:40

V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává, hosté mají dvoubrankový náskok. Dál se pokouší držet hru co nejdál od své branky.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, ve které se dvakrát prosadili hosté, kteří tak mají k výhře výrazně blíže.

54:24

Bovin se dostal sám před brankáře, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman připravený.

53:00

53:00 Patrik VIRTA - 1:3

53:00

Tappara právě vstřelila branku!
Šťastná branka pro domácí celek, tentokrát aktivně hrající PATRIK VIRTA nastavil do spoluhráčovi střely brusli, kterou tečoval kotouč do branky. Asistence: Teemu Suhonen.

51:37

Hosté nyní zahrozili, zakončoval Virta, který je odpočinutý, ale jeho nepříliš důraznou střelu kryje brankář.

51:24

51:07

V závěru přesilovky se do kombinace dostal znovu domácí celek, ale obrana byla pozorná.

50:01

Heljanko musel zasahovat proti střele od modré čáry, s následnou dorážkou si také dokázal poradit.

49:52

Hampus Gustafsson moho zakončovat, ale rozhodl se ještě v kombinaci pokračovat.

1:3

Branky a nahrávky: 20. Gustafsson (Johansen, Odegaard.) – 9. Rauhala (Karjalainen.), 46. Bertrand (Virta, Suhonen), 53. Virta (Suhonen)

Frisk Asker: Vestavik (Giaever) – Odegaard, Bovin, Björkung, Krogdahl, Andersen, Kasastul, Thomassen – Dokken, Gehab, Lavoie – Granholm, Gustafsson, Johansen – Medby, Lystad Jocobsen, Froshaug – Jensen, Kristiansen, Kristiansen

Tappara Tampere: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Blood, Kamiläinen, Ytterell, Simontaival, Rouhiainen – Karjalainen, Morley, Kuusala – Ojamäki, Virta, Levtchi – Bertrand, Rauhala, Moilanen – Lehtonen, Jasu, Puistola

Rozhodčí: Fluri, Wannersted – Dahl, Braten

07:07 TAP 2 Levtchi, hákování
08:13 TAP 0:1 Rauhala (Karjalainen.)
15:37 TAP 2 Kemiläinen, nedovolené bránění
15:50 TAP 2 Jasu, hákování
19:14 FRK 1:1 Gustafsson (Johansen, Odegaard.)