1:1

konec (1:0)

14.04.2019, 14:30 • 30. kolo • Jan Pech

Tipsport: 2.95 3.32 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhé půli se hostující FC Groningen herně zvedl a k vidění tedy bylo velmi vyrovnané utkání, které dopadlo zaslouženě 1:1. V prvním poločase byl lepší domácí tým, ale v poločase druhém zase tým hostí. I proto je remízový výsledek spravedlivý. Tímto bych se s vámi chtěl rozloučit a opět u fotbalu na shledanou. (16:30:58)

90+4

90+4

Obrovská možnost na závěr pro tým SC Heerenveen. Vše však ukončuje Padt pohotovým zákrokem.

90+4

Hra nám teď příliš akcí nenabízí a míč si hráči obou týmů nestále vyměňují.

90

Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit 4 minuty.

89

Situaci tři na tři nedokázali hráči SC Heerenveenu vyřešit. Následuje autové vhazování.

87

Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Kaj Sierhuis, přichází Michael Breij.

86

Rozruch ve vápně hostí gólem nekončí.

85

Rohový kop pro domácí celek.

84

Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Mitchell van Bergen, přichází Dennis Johnsen.

82

Faul a po něm následuje standartní situace pro FC Groningen.

79

Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Juki Kobajaši, přichází Rodney Kongolo.

77

Úplně sám se nyní zjevil jeden z hráčů hostí. Svou hlavičku však poslal vysoko nad.

75

K vidění teď byla standartní situace, kterou rozehráli hráči FC Groningen. Vše však končí pouze odkopem od brány.

73

Do samostatného úniku se dostal Sierhuis. Obrana ho však rychle o míč připravila.

70

70.

70

Znovu výborný zákrok od domácího brankáře, který musel vytahovat střelu od Gladona.