24:22

konec (8:12)

16.03.2019, 18:00 • 22. kolo • MCh, Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 6.36 12.3 1.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jak už jsme zmínili, tak Zubří ztratilo náskok čtyř branek z prvního poločasu. Ještě patnáct minut před koncem nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo být něco jinak. Pak ale se hostům přestalo dařit v koncovce a naopak domácí se rozstříleli. Po šedesáti minutách vyhráli o dvě branky 24:22. To je ode mě vše a přejí hezký zbytek večera. (19:58:45)
Je konec! Zubří ztratilo v druhém poločase náskok čtyřbranek a do play-off se nepodívají!

Konec zápasu. (24:22)

60

Domácí neuspěli! Zubří snižuje na rozdíl jediné branky. (23:21)

60

Hranice si berou oddechový čas. (23:21)

59

Kučerka chytá! Tohle už pro Zubří nevapadá vůbec dobře! (23:21)

59

Zubří reaguje! Bere si oddechový čas! (23:21)

59

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mičkal).
(23:21)

59

Sedmičku teď budou zahrávat i domácí! (22:21)

58

Ta konči ale na tyči! Že by to byl klíčový okamžik zápasu? (22:21)

58

Zubří vybojovalo sedmičku! (22:21)

57

Hranicím se povedlo zakončit, uvidíme jak odpoví Zubří. (22:21)

56

Opět se Zubří povedlo srovnat! Máme necelých pět minut do konce! Nyní to bude o tom, kdo udělá více chyb. (21:21)

55

Hranice se ale znovu dostávají do vedení. Povedla se jim rychlá akce. (21:20)

55

Hosté teď odpověděli střelou z levé strany na pravého horního rohu. (20:20)

54

To jsou věci! Domácí hráči ze sedmičky otáčí vývoj utkání. (20:19)

52

Máme vyrovnáno! Přízemní střela zapadla do branky Zubří. (19:19)

51

Hosté ale znovu nedokázali zakončit, domácí jsou tak zpátky v útoku. (18:19)

50

Hodně klíčový zákrok hostujícího gólmana. Ten teď výborným zákrokem podržel Zubrí! (18:19)

24:22

TJ Cement Hranice: Klement, Kučerka – Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Vlk, Válek, T. Říha, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.