Liga mistrů

Trefl Gdaňsk – Zenit Kazaň

2:3

konec (19:25, 25:23, 23:25, 25:23, 13:15) Stav série: 0:1

13.03.2019, 18:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Čtvrtfinále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 10.0 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skvělou bitvu nabídlo čtvrtfinále volejbalové Ligy mistrů mezi Treflem Gdaňsk a Zenitem Kazaň. Domácí proti obrovskému gigantu sehráli fanstacký zápas, ve třetím setu ale neudrželi vedení 15:7 a v pátém 9:5. Po ohromném dramatu se nakonec raduje Kazaň, ale Gdaňsk se stále bude snažit o zázrak v odvetě za týden. (20:31:20)

Konec zápasu

13:15

Arťom Volvič úspěšně zaútočil středem a Zenit Kazaň po nečekaném dramatu bere vítězství 3:2!

13:14

Další podání francouzské hvězdy už se do kurtu nevešlo.

12:14

Další eso Earvina Ngapetha! V obou případech domácí přihrávači jen sledovali míč.

12:13

Ngapeth navíc trefuje čisté eso ke koncové čáře! Poslední oddechový čas pro Andreu Anastasiho.

12:12

Hosté zablokovali Muzaje a je vyrovnáno! Trefl promarnil čtyřbodový náskok a jdeme do koncovky!

12:11

Arťom Volvič nezaváhal středem sítě.

12:10

Po timeoutu Michajlov podává do zámezí! Hostům nepomohla ani kontrola videa, jednalo se o velmi těsnou situaci.

11:10

Maxim Michajlov trefuje eso perfektním servisem! Oddechový čas pro Andreu Anastasiho.

11:9

Při podání Michajlova Ngapetha na síti nahrazuje Alexejev.

11:9

Také podání Schotta nepřeletělo síť.

11:8

Surmačevskij podává do sítě.

10:8

Domácí promarnili dva útoky k bodu a tak na druhé straně skóruje Ngapeth.

10:7

Tentokrát už se Earvin Ngapeth dokázal prosadit.

10:6

Zenit měl po úspěšné obraně šanci snížit, Ngapeth je ale zablokován a Ergo Arena bouří!

9:6

Maxim Michajlov uspěl na hlavním kůlu.

9:5

Patryk Niemiec trefuje třetí eso Gdaňsku v pátém setu a Vladimir Alekno reaguje oddechovým časem.

8:5

Maxim Michajlov útočí do zámezí! Při výměně stran Gdaňsk vede 8:5 a má nakročeno k senzační výhře.

2:3

Trefl Gdaňsk: Nowakowski, Grzyb, Janusz, Jakubiszak, Hebda, Niemiec, Mijailović, Muzaj, Schott, Mordyl, Kozlowski, Sasak – Olenderek, Majcherski

Zenit Kazaň: Anderson, Surmačevskij, Volvič, Alekno, Lichošercov, Alexekev, Ngapeth, Kononov, Butko, Samojlenko, Spiridonov, Michajlov – Krotkov, Verbov

Rozhodčí: Zulfugarov (Ázer.), Markelj (Slov.)