3:13
konec (1:3, 1:5, 1:5)
12.01.2019, 16:00
HC Česká Lípa – HC Gepardi Jablonec
3:13
konec (1:3, 1:5, 1:5)
Branky a nahrávky: 6. Češka (Černý, Krupička), 31. Krupička (Preussler), 51. Krupička (Češka, Ivanyuk) – 7. Šebesta (Bitman), 7. Tomíček (Herda), 19. Herda (Peřina, Tomíček), 24. Tomíček (Peřina), 33. Kotyza (Duda), 36. Šebesta (Kotyza, Pešek), 39. Tomíček (Peřina), 40. Šebesta (Kotyza), 45. Kotyza (Duda), 47. Kotyza (Blaha), 48. Peřina (Tomíček, Šorejs), 55. Duda (Herda), 56. Bitman (Šebesta, Pešek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Česká Lípa:
Náhradníci:
Trenér:
HC Gepardi Jablonec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
5:37 | CLI | 1:0 | Češka (Černý, Krupička) | |
6:02 | JEL | 1:1 | Šebesta (Bitman) | |
6:57 | JEL | 1:2 | Tomíček (Herda) | |
18:11 | JEL | 1:3 | Herda (Peřina, Tomíček) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:13 | JEL | 1:4 | Tomíček (Peřina) | |
30:12 | CLI | 2:4 | Krupička (Preussler) | |
32:03 | JEL | 2:5 | Kotyza (Duda) | |
35:55 | JEL | 2:6 | Šebesta (Kotyza, Pešek) | |
38:47 | JEL | 2:7 | Tomíček (Peřina) | |
39:35 | JEL | 2:8 | Šebesta (Kotyza) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:41 | JEL | 2:9 | Kotyza (Duda) | |
46:24 | JEL | 2:10 | Kotyza (Blaha) | |
47:36 | JEL | 2:11 | Peřina (Tomíček, Šorejs) | |
50:13 | CLI | 3:11 | Krupička (Češka, Ivanyuk) | |
54:39 | JEL | 3:12 | Duda (Herda) | |
55:53 | JEL | 3:13 | Bitman (Šebesta, Pešek) | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
55:53
Autorem branky je PETR BITMAN. Asistence: Jakub Šebesta a Martin Pešek.
54:39
Autorem branky je MARTIN DUDA. Asistence: Jiří Herda.
50:13
Autorem branky je LUKÁŠ KRUPIČKA. Asistence: Jaroslav Češka a Alexandr Ivanyuk.
47:36
Autorem branky je JIŘÍ PEŘINA. Asistence: Václav Tomíček a Matěj Šorejs.
46:24
Autorem branky je JAN KOTYZA. Asistence: Tomáš Blaha.
44:41
Autorem branky je JAN KOTYZA. Asistence: Martin Duda.
40:01
40:00
39:35
Autorem branky je JAKUB ŠEBESTA. Asistence: Jan Kotyza.
38:47
Autorem branky je VÁCLAV TOMÍČEK. Asistence: Jiří Peřina.
35:55
Autorem branky je JAKUB ŠEBESTA. Asistence: Jan Kotyza a Martin Pešek.
32:03
Autorem branky je JAN KOTYZA. Asistence: Martin Duda.
30:12
Autorem branky je LUKÁŠ KRUPIČKA. Asistence: Milan Preussler.
23:13
Autorem branky je VÁCLAV TOMÍČEK. Asistence: Jiří Peřina.
20:01
20:00
18:11
Autorem branky je JIŘÍ HERDA. Asistence: Jiří Peřina a Václav Tomíček.
6:57
Autorem branky je VÁCLAV TOMÍČEK. Asistence: Jiří Herda.