Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Kucsera (Baláž, Šidlík), 48. Gregorc (Kucsera), 58. Dej (Lev) – 13. Martin Růžička (Roberts Bukarts, Cienciala), 29. M. Doudera (Polanský, Adamský)

Mistrovství světa žen do 18 let

05:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 3. Knollová (Bilkaová), 6. Bilkaová (Knollová), 9. Murphyová (Websterová), 20. Petrieová (Knollová), 44. Knollová (Petrieová), 49. Bardová, 51. Websterová (Monihanová) – 56. Nuutinenová (Yrjanenová)

06:30, konec (Udr.)

Branky a nahrávky: 23. Sonojaová (Satová), 46. Itová (Wadžimaová) – 5. Haasová (Mazancová, Kaltounková)

09:00, po prodl. (SF)

Branky a nahrávky: 12. Kellyová (Trevorsová, Maceachernová), 22. Guayová (Wheelerová, Calabreseová), 40. Goslingová (Guayová), 61. Serdachnyová – 10. Savoninová (Lučniková), 28. Marková (Savoninová, Volfová), 52. Provorová (Šchaljová, Marková)

10:30, konec (5. - 6.)

Branky a nahrávky: 3. Ljungblomová (Waxinová, Olssonová), 26. Thuviková (Ljungblomová) – 3. Ingoldová (Zimmermannová)

Chance Liga

17:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Strejček, 50. J. Dvořák (Šik, A. Rulík) – 3. J. Říha (T. Kaut), 17. Nash (J. Říha, J. Strnad), 19. Zikmund (Jelínek, Veber), 50. Machač (Nash, J. Strnad), 59. Redlich (Zikmund, Machač)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 29. T. Sýkora (Pala, Sikora)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Süss (Vl. Brož), 28. Paták (Vl. Brož), 32. L. Vágner (Psota), 52. Vodný (Süss, Nedbal), 58. Vodný (P. Kratochvíl) – 18. Maruna (L. Bednář, Haas), 51. Haas (Matai)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 14. Vávra (Mikuš, Rác), 49. Rob (Pechanec), 50. Kucharczyk (Frolo) – 24. Doktor (Vydarený, M. Novák), 37. Plášil (Z. Doležal, Heřman)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 16. Zeman (Werbik), 22. Werbik (Zeman), 29. Harkabus (T. Havránek)

2. liga - Sever a Střed (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Panna (Dušek) – 17. Šteiner (Antončík), 44. Šergl (Ryzák), 49. Šergl, 60. Antončík (Verbík)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Soukup (Vobořil, Chlouba) – 1. Střibrný (Kuběna, Zadražil), 38. Zadražil (Pajk), 41. Vracovský (Švec), 45. Vrána (Přindiš, Čurda), 55. Střibrný (Zadražil, Kuběna)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 21. Kříž (Josefus, Stehlík) – 2. Šimeček (Komínek, Procházka), 9. Procházka (Šimeček, Brzek), 45. Cikánek (Kobes), 50. Komínek (Procházka), 51. Šmejc (Sýkora, Brzek)

17:07, konec

Branky a nahrávky: 5. Zumr (Březina), 56. Němec (Jankovský, Semirád) – 17. Chládek (Rod, Patyk), 23. Krpata (Kos, Vyskočil), 35. Kolářík (Kučera Jakub, Patyk), 44. Patyk (Rod, Šíma), 60. Patyk (Kučera Michal)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Nezbeda (Babec, Gecko), 23. Nezbeda (Mulač), 25. Gecko (Babec, Pilař), 29. Maďar, 30. L.Tondr, 37. Gecko (Homolka), 51. Frk (Abraham, L.Tondr), 60. Brokeš (Maďar) – 36. Mical (Smolka, Bakrlík), 46. Havlůj (Kundrt, Smolka)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Urban (TS), 27. Bendík (Mrňa, Hozák), 49. Berger (Jirků) – 50. Drašar (Procházka)

18:00, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 55. Semorád (Leder) – 10. Matiášek (Rubner), rozh. náj. Michel

2. liga - Jih a Východ (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Matula (Růžička, Finsterle), 24. Finsterle (Růžička), 56. Škutchan (Charvát) – 19. Hort (Krupka), 39. Čermák (Wasserbauer)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Ballner (Šmíd), 38. Šmíd (Štěpánek) – 13. Prášek (Březina), 18. Zayml (Blažek), 45. Kadilák, 52. ZAYML

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Malina (Rousek, Jaroš), 8. Bažant (Chujac), 16. Chujac (Wolf, Herman), 31. Spratek (Krejčí, Malina), 37. Herman (Bažant, Černý), 42. Spratek (Zelenkov, Chujac), 58. Spratek (Zelenkov, Jánošík) – 9. Kříž (Ferebauer, Trummer), 12. Procházka (Rolínek), 17. Šulčík (Sumerauer), 54. Vak (Škopek, Sumerauer)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 11. KAFKA (Palička), 25. PORUBA (Kafka), 52. KAFKA (Tomeček), 62. ADAMÍK (Poruba) – 35. KOHÚT (Votápek, Holík), 59. KOSNAR (Adam), 60. KOPIC

17:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Brunec (Dalajka, Peška), 13. Peška (Baroš), 19. Dvořák (Vaněk, Ostrčil) – 45. Hanus (Polata, Hučko), 45. Koupal (Matějka), 46. Volf (Strnad, Tintěra), 53. Šuhaj (Volf)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Plášek (Sedlák, Drtil), 37. Vorobjev (Plášek, Drtil), 55. Čuřík, 59. Antonov (Hroch) – 49. Heinrich (Ferda)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 2. Sluštík (Červenka), 41. Stříž (Suchý, Tomášek), 46. J. Mach (Tomášek, Krutil), 64. Červenka – 40. Voříšek (Matušík, Třetina), 47. Voříšek (Kulhánek, Vala), 58. Vala (Michálek, Milfait.)

NHL

01:35, konec

Branky a nahrávky: 11. Ferland (T. Teräväinen, Slavin), 25. Williams (T. van Riemsdyk), 26. Aho (Ferland), 33. Aho (Ferland, T. Teräväinen) – 20. Skinner (Dahlin, S. Reinhart), 25. Pominville (Rodrigues, Dahlin), 57. Okposo (Girgensons, Scandella)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 1. B. Tanev (Lowry, Perreault), 20. Wheeler (Connor, Scheifele), 25. Little (Connor), 59. Connor (Wheeler, Trouba) – 31. Glendening (Hronek, Helm), 47. Cholowski (Kronwall, Nielsen)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Frolík (Backlund, Kylington), 36. Giordano (Frolík, Hamonic), 49. Tkachuk (Frolík), 59. Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm) – 7. Hoffman, 21. Huberdeau (Yandle, Luongo), 60. Dadonov (Vatrano, Barkov)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 2. N. Ritchie (O. Kaše, Henrique), 8. Getzlaf (Cogliano), 13. Sprong (Rakell, Getzlaf), 35. Silfverberg (Henrique) – 21. Malkin (Kessel, Letang), 25. Guentzel (Dumoulin), 32. Guentzel (Kessel, Malkin), 50. Pearson (Malkin, Simon), 51. Kessel, 57. Pearson (Malkin, M. Pettersson), 60. Guentzel (Crosby)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Severson (Stafford, Zacha), 26. Hischier, 42. Wood (Hischier, Coleman) – 36. J. van Riemsdyk (Couturier, Provorov), 60. Couturier (Voráček, J. van Riemsdyk)

19:10, konec

Branky a nahrávky: 29. Beauvillier (Jo. Bailey, Pulock) – 35. Chytil (Nieves), 55. Zuccarello (DeAngelo, Zibanejad)

Extraliga juniorů

11:00, konec (13-24)

Branky a nahrávky: 19. Pawliczek (Mastič, Zdeněk), 29. Juhász (Grygar), 54. Mastič (Zdeněk, Bambula), 61. Juhász – 33. Ouřada (Koláček, Vaněk)

12:00, konec (13-24)

Branky a nahrávky: 25. Síla, 53. Poppel (Slafkovský, Kukla) – rozh. náj. Čermák

12:00, po prodl. (13-24)

Branky a nahrávky: 2. Tecl (Cachnín, Dudycha), 11. Tecl (Cachnín, Kulhánek), 63. Kulhánek (Petržilka) – 48. Foerster (Dotter, Grim), 53. Grim (Klikorka, Foerster)

12:00, konec (13-24)

Branky a nahrávky: 28. Kořenek (Rutar), 30. Podlaha (Hlaváč, Kalač), 52. Matiaško – 20. Hotěk (Křehlík), 32. Hotěk (Prošek), 36. Hotěk (Prošek, Kořán), 37. Bernáth (Prošek, Hotěk), 40. Hotěk (Bernáth, Novotný), 42. Hotěk (Křehlík), 65. Bernáth (Hotěk, Jiskra)

12:00, konec (OPO)

Branky a nahrávky: 3. Krška (Mrva), 8. Zapletal (Fridrich, Ivan), 10. Lednický (Konečný, Kotásek), 27. Bernovský (Fridrich), 35. Fridrich (Ivan, Věntus) – 2. Svoboda (Jindra, Kysela), 19. Berka (Jouza, Baláž), 51. Berka (Limanovský), 62. Jindra (Svoboda)

12:00, konec (OPO)

Branky a nahrávky: 21. Geidl (Homola, Matěj), 60. Geidl

12:00, konec (OPO)

Branky a nahrávky: 6. Klímek (Frydrych, Jenáček), 16. Klímek (Ondračka, Frydrych), 27. Frimel (Zemánek, Pernický), 32. Klímek (Sachr), 61. Klímek (Ondračka, Frydrych) – 7. Jiruš (Žemba), 16. Aubrecht (Vomáčka), 24. Jiruš (Klapka), 44. Jiruš (Jansa, Žemba), 57. Aubrecht (Charvát, Klapka), 60. Aubrecht (Žemba, Charvát)

12:30, po s.n. (3:1) (OPO)

Branky a nahrávky: 10. Primožič (Bartes, Popelka), 17. Krejčí, 35. Kučeřík (Minárik, Svozil), 57. Krejčí (Meluzín, Kunc), rozh. náj. Mlčák – 28. Všetečka (Turek, Holý), 29. Altrichter (Kižlin, Bureš), 36. Všetečka (Hradil), 60. Havrda (Všetečka)

13:00, po prodl. (OPO)

Branky a nahrávky: 25. D. Vitouch (O. Pšenička, Gluzman), 49. Prchal (Slavíček, Tomek), 55. Rubeš (Klimo) – 3. Menner (Polegoško), 40. Harnisch (Peterka), 48. Hede (Myklucha), 61. Nyman (Myklucha)

16:00, konec (13-24)

Branky a nahrávky: 45. Navrátil (Gréč, Indrák), 45. Borot (Pěcha, Bieniek) – 6. Vála (Brož, Juda), 15. Chlubna, 24. Čermák (Chlubna, Rašín), 60. Vala, 62. Čermák (Chlubna, Rašín)

16:00, konec (OPO)

Branky a nahrávky: 19. Rozlílek (Oliva, Bucek), 23. Tobiáš (Rouha), 24. Rozlílek (Bucek, Kostka), 24. Matýs (Rohlík), 37. Mert, 46. Costa (Rouha, Matýs), rozh. náj. Kostka – 23. Tlačil (Hubata), 47. Masopust Š. (Škola, Hrubec), 60. Krcho (Škola, Silný)

ELIOD Extraliga dorostu

11:30, konec (Nad. D)

Branky a nahrávky: 12. Jungwirth (Melenovský), 15. Pigl (Jungwirth), 40. Bulík (Báťa), 52. Sapík (Melenovský) – 61. Polák (Eremiáš)

12:00, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 21. Ramert (Šindelek), 30. Kráčalík (Mojžíš, Čapka), 43. Frömel (Chludil, Šindelek), 50. Chludil (Laciga, Frömel), rozh. náj. Chludil – 12. Šalé (Fajmon)

12:00, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 8. Smolka (Brada), 9. Krejsa (Bystroň), 15. Kubík (Melovský), 18. Schauer (Brada), 26. Petr (Krejsa, Machů), 27. Schauer (Brada, Rajčan), 39. Brada (Schauer, Machů), rozh. náj. Krejsa – 20. Becher, 24. Moškoř (Kremnický, Zmarzlák)

12:00, konec (Nad. D)

Branky a nahrávky: 60. Plíšek (Haas) – 5. Vašák (Beneš), 10. Kozlík (Krejčí T., Dymák), 52. Beneš (Juřica, Vašák), 55. Prášek (Beneš), 64. Juřica (Dymák, Jiráček)

12:00, konec (Nad. E)

Branky a nahrávky: 27. Hykl (Henrich, Boltvan), rozh. náj. Zelinka – 14. Babeliak (Kunst, Velikovský), 27. Dědek (Kuchařík, Mikula), 36. Kuchařík, 38. Turek (Bednařík, Kočí), 41. Jurek (Kunst, Půček), 52. Turek (Kočí), 52. Turek (Rybár, Krajčík)

12:00, konec (Nad. E)

Branky a nahrávky: 25. Hrnčíř (Přidal), 30. Přidal (Růžička), 36. Harásek (Závadský), 59. Hrnčíř (Groch), 60. Přidal (Fornál) – 17. Trögner (Panáček), 29. Burda (Netolický, Haas), 63. Kučera

12:00, konec (Nad. A)

Branky a nahrávky: 5. Koštoval (Alscher, Hrabík), 12. Šapovaliv (Chrenka), 16. Kouba (Adam, Sojka), 18. Koštoval (Ticháček, Hrabík), 20. Bareš (Kohlíček, Šapovaliv) – 47. Budina (Beneš, Jirků), 60. Budina, 62. Pelda (Beneš)

12:00, konec (Nad. A)

Branky a nahrávky: 12. Rulc (Slavíček, Svoboda) – 4. Dvořák (Šiler, Jiříček), 30. Václavík (Marcel), 35. Šiler (Jánský), 39. Hauser (Jiříček), 40. Dáňa (Špaček, Hodinář)

12:30, po s.n. (1:0) (Nad. D)

Branky a nahrávky: 14. Lukeš (TS), 30. Lukeš (Fousek), 45. Hála (Cibulka), 59. Březina (Kudrnáč), rozh. náj. Cibulka – 10. Staněk, 26. Procházka (Macek), 40. Doležal (Procházka), 44. Bačo

12:45, konec (Nad. C)

Branky a nahrávky: 1. Steinbrücker (Schindler), 51. Beránek (Albrecht, Trachta), rozh. náj. Holý – 6. Sekula (Frydrich), 10. Tůma (Strnad, Bucek), 23. Sekula (Tichý, Král), 44. Sekula (Tichý), 47. Valenta (Tůma, Strnad)

13:00, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 23. Kašpárek (Petrovský, Chovaniak), 27. Hykl (Chovaniak), 31. Hykl (Wawrzkiewicz, Hrůzek), 44. Petrovský (Kašpárek, Hrůzek), 45. Chovaniak (Przybyla) – 15. Herčík (Kloz), 30. Formánek (Herčík), 41. P. (Kloz, Formánek), 42. Herčík (Tvrdík, Kloz), 65. Herčík

13:00, konec (Nad. C)

Branky a nahrávky: 29. Rymon (Šmajda), 53. Rymon (Hohl, Vogel), 54. Rymon, 63. Sapoušek (Šlechta) – 7. Redlich (Šugár), 24. Redlich, 36. Hurta (Mikeska, Gabriška), 56. Rejna (Šugár, Horn), 58. Redlich (Vosyka, Hurta)

15:00, po prodl. (Nad. E)

Branky a nahrávky: 7. Přecechtěl (Stratil, Masare) – 31. Štíbr (Zembol, Jobánek), 61. Zembol

16:00, konec (Nad. C)

Branky a nahrávky: 44. Krupička, 54. Broš (Mácha) – 11. Němec (Štefančík, Spudich), 62. Döring

Krajská liga: Pražský přebor

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Vecko (Veselý), 29. Dongres, 32. Kasík (Koliš) – 9. Horáček (Neumann, Boček), 22. Mišner (Šulc), 30. Horáček (Zima), 31. Bílek (Král), 31. Štěpán (Mišner), 38. Bílek (Král)

Krajská liga: Liberecký kraj

15:15, konec

Branky a nahrávky: 36. Prokop, 60. Prokop (Falta) – 38. Vondráček (Miškovský), 51. Miškovský (Vondráček), 56. Jágr (Maděra), 60. Miškovský

16:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Češka (Černý, Krupička), 31. Krupička (Preussler), 51. Krupička (Češka, Ivanyuk) – 7. Šebesta (Bitman), 7. Tomíček (Herda), 19. Herda (Peřina, Tomíček), 24. Tomíček (Peřina), 33. Kotyza (Duda), 36. Šebesta (Kotyza, Pešek), 39. Tomíček (Peřina), 40. Šebesta (Kotyza), 45. Kotyza (Duda), 47. Kotyza (Blaha), 48. Peřina (Tomíček, Šorejs), 55. Duda (Herda), 56. Bitman (Šebesta, Pešek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Matějka (Rubeš), 44. Kotrč (Benda, Kolmann) – 9. Mikolášek (Prokop), 20. Hladík (Průšek), 28. Prokop (Průšek), 47. Hladík (Průšek)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Kilnár (Polok, Svoboda), 33. Svoboda (Polok, Kysela), 46. Weiss (Polok) – 12. Kovalski (Dvořák), 14. Ivan (Ovčaří, Putniorz), 19. Sysala (Gelnar), 20. Kopún (Putniorz, Kopún), 22. Špak (Černín, Ivan), 38. Ivan (Javín, Ovčaří), 47. Gelnar (Kovalskí, Sysala), 55. Černín (Král, Kopún)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Deutsch (Fejko), 23. Petrák (Zakuťanský, Pavlas), 23. Juházs (Holý), 25. Petrák (Zakuťanský), 49. Deutsch – 21. Mičulka (Balcar), 29. Vančo-Minařík (Puzoň), 49. Puzoň

17:30, konec

Branky a nahrávky: 13. Sochorek (Slovák), 28. Linduška (Novák), 31. Štěpjak (Sluštík), 33. Orszulik (Sluštík, Novák), 34. Tomášek (Sochorek), 35. Orszulik (Linduška), 39. Štěpjak (Holanik), 55. Gola (Lyčka, Tomášek) – 7. Voznica (Malyjurek), 60. Voznica (Foltýn, Altera)

Krajská liga: Jihočeský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 38. Radosta (Suchan), 45. Radosta (Hamerle), 51. Fořt (Radosta, Štych) – 25. Hakl (Kutiš), 32. Kadlec, 57. Andrýsek (Kadlec), 58. Svoboda (Čížek), 60. Kadlec (Krcho)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Zháňal (Papp, Průdek), 31. Čápek (Průdek, Dora), 52. Klimovič (Lenkovič) – 5. Dufek (Špok, Kárný), 16. Klaus (Pelikán, Honzek), 27. Kárný (Špok, Bednář), 34. Hnilička (Šebek), 38. Špok (Pelikán, Dufek), 44. Dufek (Hnilička, Šmíd), 46. Pelikán (Václavík), 48. Špok (Dufek, Kárný)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Hroudný, 3. Ondráček, 11. Sedláček, 24. Dupljaku, 31. Kousalík, 32. Dupljaku, 37. Pokorný, 41. Hroudný, 49. Drahovzal, 55. Buhaj – 10. Žajgla, 11. Sršeň, 51. Sršeň

17:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Grmela (Grman, Šidák), 28. Bednář (Petrčka), 31. Lang (Florek, Bustin), 37. Florek (Bustin, Lang), 45. Štěpánek (Šidák) – 17. Antal (Hussien)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Jarolím (Dobiáš, Rafaj), 19. Gombarčík (Dobiáš), 25. Krobauer (Polzer) – 4. Venclík (Sajdl), 7. Polák (Janás, Crlík), 22. Jajcay (Tomi, Rýpar), 26. Polák (Polesný), 37. Tomi, 46. Janás (Směřička)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Maštera (Střecha, Burian), 38. Peschout (Rozmarín, Strnad), 41. Matov (Sobotka, Křenek), 53. Střecha (Burian, Střecha), 56. Maštera (Střecha, Střecha) – 27. Bařinka (Bujáček)

Krajská liga: Plzeňský kraj

16:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Troška (Troška, Danyo), 25. Dušek (Troška, Sláma), 30. Dušek, 34. Sláma (Trubač, Troška) – 15. Šetek (Veverka, Říha), 17. Šetek (Veverka), 20. Kurnfurst (Pastler, Salajka), 25. Pastler (Kurfürst), 58. Veverka, 60. Říha (Veverka)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Koc (Karbulka, Krýner), 16. Kocman (Geltner), 19. Koc (Karbulka, Soukup), 32. Karbulka (Krýner), 39. Koc (Krýner, Vajner), 44. Krýner (Kocman, Karbulka), 45. Karbulka (Krýner, Koc), 46. Kocman (Martinec), 55. Geltner (Martinec, Švík), 60. Kocman (Martinec) – 13. Brož, 43. Kulhánek

17:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Jakubal (Funk, Krýsl), 7. Gerát (Jakubal, Kopfstein), 13. Louthan (Hromádka, Cankov), 33. Jakubal (Gerát, Funk), 38. Hromádka (Cankov), 49. Kopfstein (Jakubal), 55. Hromádka (Orlich, Louthan) – 18. Sádlo (Pech)

18:00, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 7. Samek (Sýkora), 28. Urbánek, 29. Sýkora (Komanec, Růžička), 48. Dobrý (Markov, Straka) – 11. Hochman, 21. Čuban (Vondryska), 58. Kubeš (Hochman), 60. Topinka (Kubeš, Hochman), rozh. náj. Topinka

Krajská liga: Středočeský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Stejskal (Holeš, Formánek), 53. Holeš (Zderadička, Kaňka), 55. Kaňka (Kočí, Sládek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Jedlička (Tůma, Pojkar), 55. Jedlička (Rindoš, Bílek) – 2. Freisler (Kukačka), 16. Freisler (Braniš), 32. Maňas (Vacek), 60. Vacek

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Rejzek (Erben), 10. Gengel (Mácha, Mikeska), 38. Dragoun (Grubner), 44. Šmejkal (Kadič), 54. Mácha (Gengel) – 17. Šubrt (Novák)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Piovarči (Pánek), 7. Mahel (Veber), 9. Šnaidauf (Hamada, Kolenatý), 19. Mahel (Šnaidauf), 35. Pánek (Klimeš, Piovarči), 39. Piovarči (Brém), 51. Brém (Veselý), 52. Pánek, 53. Žáček (Mahel) – 41. Prejza (Pařík, Važanský), 54. Pokora

18:15, konec

Branky a nahrávky: 24. Davídek (Řehák), 51. Balada (Kalla, Homolka), 57. Kalla (Davídek, Řehák) – 20. Krejčí (Klaus, Kratochvíl), 26. Nosek (Ambroz, Ságner), 29. Nosek (Ambroz, Ságner), 44. Okegawa (Vlk)

Krajská liga: Ústecký kraj

15:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Toman (Krása), 13. Bartók (Hubínek), 26. Krása (Toman) – 9. Říha (Růžek), 15. Růžek (Jarý), 29. Szakal (Dittrich, Rais), 32. Szakal, 33. Dittrich (Rais, Svoboda), 34. Jarý (Růžek, Říha), 35. Růžek (Říha, Jarý), 38. Dittrich (Svoboda), 51. Růžek (Říha), 52. Růžek (Říha), 60. Vavrica (Rais), 60. Salač (Kousek)

17:00, kontumace

17:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Brandejský (Lauko), 29. Lauko (Kašička), 51. Pokorný (Vacek), 53. Brandejský (Pokorný, Tintěra) – 2. Vlastník, 39. Vlastník (Blažek), 45. Blažek (Vlastník)

10. ročník Š.L.A.H. JV CUP 2018/2019

13:55, konec (10)

Branky a nahrávky: 12. Kajinek (Kučera), 13. V. Bouzek ml. (Zdichynec), 32. Kopačka (Cvachovec), 36. V. Bouzek ml. (Kajinek), 40. Kučera (Václavovic), 44. V. Bouzek ml. (J. Hora), 44. Kajinek (Kopačka) – 15. M. Vávra (Macháček)

17:30, konec (10)

Branky a nahrávky: 3. Sedláček (Václavovic), 13. Němeček (Václavovic) – 1. Vizinger (Janoušek), 23. Kovařík (Čížek)