2:3
po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
10.01.2019, 06:30 • Obihiro, Hokkaidó, Japonsko • Čtvrtfinále • Michal Raška
Švédsko – Finsko
2:3
po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Thuviková (Forsgrenová), 58. Johanssonová (Waxinová, Antonssonová) – 23. Rantalaová (Holpainenová, Vainikková), 59. Laitinenová, 66. Holopainenová (Yrjanenová)
Karty:
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Holmová (Johanssonová A.) – Lidmanová, Johanssonová G., Waxinová, Ahová, Beverinová, Olssonová, Forsgrenová – Grundstromová, Bouvengová, Ljungblomová – Blomová, Antonssonová, Johanssonová T. – Thuviková, Forsbergová, Mogrenová – Nordlundová, Svenssonová, Lindbergová
Náhradníci:
Trenér:
Finsko:
Jaskariová (Laitinenová A.) – Laitinenová N., Rantalaová, Allinenová, Timonenová, Seikkulová H., Parkkonenová, Ahlskogová, Suorantová – Holopainenová, Vainikkaová, Vesová – Nuutinenová, Seikkulová K., Yrjanenová – Sundelinová, Liikalová, Kailová – Lehtová, Makelová, Tervonenová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Anna Kuroda, Elizabeth Mantha – Zita Gebora, Amy Lack
Diváci:
1. třetina | ||||
19:17 | SWE | 2 | Ljungblomová, hrubost | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:54 | FIN | 0:1 | Rantalaová (Holpainenová, Vainikková) | |
25:25 | FIN | 2 | Vainikková, nedovolené bránění | |
29:23 | SWE | 2 | Svenssonová, hrubost | |
38:44 | SWE | 1:1 | Thuviková (Forsgrenová) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:53 | SWE | 2 | Lidmanová, krosček | |
47:23 | FIN | 2 | Parkkonenová, hákování | |
56:04 | FIN | 2 | Holopainenová, sekání | |
57:32 | SWE | 2:1 | Johanssonová (Waxinová, Antonssonová) | |
58:08 | FIN | 2:2 | Laitinenová | |
59:29 | FIN | 2 | Holopainenová, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
65:34 | FIN | 2:3 | Holopainenová (Yrjanenová) | |
po prodl. |
Kobra – Chomutov 16:00 1:8
Liberec – Slavia • po prodl. 16:00 3:4
PZ Kladno – Sparta 16:10 1:9
Kladno – HC Litvínov • po prodl. 16:10 4:3
Kometa Brno – Vítkovice • po s.n. (0:3) 16:15 3:4
Warriors Brno – Přerov 16:15 5:3
Třinec – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
K. Vary – Třemošná 17:30 1:2
Č. Budějovice – Jihlava 17:30 0:4
Mountfield HK – Plzeň 17:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 17:45 2:1
Vsetín – Technika Brno 17:45 6:0
Pardubice – Havířov 18:00 3:6
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 5:10
Tábor – Mladá Boleslav 18:00 3:6
65:34
65:34 Elisa HOLOPAINENOVÁ - 2:3
65:34
Je konec! ELISA HOLOPAINENOVÁ se dostala k puku ve středu hrací plochy a posléze předvedla krásné sólo, kdy překonala Holmovou a poslala Finsko do semifinále. Asistence: Kiira Yrjanenová.
64:59
63:50
63:24
62:50
61:29
60:58
60:18
60:01
60:00
59:29
59:20
58:08
58:08 Nelli LAITINENOVÁ - 2:2