2:1

po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)

07.12.2018, 17:30 • Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 2.87 4.0 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek se v první třetině dostal do vedení, v samotném závěru třetí třetiny dokázal hostující Klunlun vyrovnat. Bleskově po začátku prodloužení rozhodl Vladislav Kodola. (20:08:03)

Čerepovec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, bonusový bod vyhrává domácí celek. Kotouč dostal za brankovou čáru povedenou ránou z předbrankového prostoru VLADISLAV KODOLA. Hostující brankář nedokázal zasáhnout. Asistence: Daniil Vovčenko.

60:01

Sledujeme prodloužení.

60:01

Za stavu 1:1 skončila třetí třetina. Hostující celek dokázal ve třetí třetině v samotném závěru zápasu vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45

Stav zápasu je vyrovnaný, a tak pravděpodobně uvidíme prodloužení.

58:00

58:00 Brandon YIP - 1:1

58:00

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek dostal kotouč do branky, sudí ale branku neuznali. Hrálo se tak dál a z následné protiakce se povedenou ránou prosadil BRANDON YIP. Asistence: Olli Palola.

54:35

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hráči mají stále k dispozici jednobrankový náskok.

54:09

Alexandr Lazušin kryje kotouč, zakončoval z otočky Jevgenij Lapenkov.

53:40

Další rána od modré čáry byla z hokejky domácího hráče nepřesná.

53:04

Ivan Zacharčuk to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný.

52:40

Severstal má k dispozici přesilovku, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.

2:1

Branky a nahrávky: 14. Kudako (Geraskin, Vovčenko), 61. Kodola (Vovčenko) – 58. Yip (Palola)

Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – Lekomcev, Kornějev, Minejev, Chochlov, Kudako, A. Kulda, Syčuškin – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Kodola, Michnov, Monachov – I. Zacharčuk, Jašin, Rybin – Stránský, Karlin, J. Bodrov – Lapenkov.

Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Bartley, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartulis – Wolski, Savinainen, Beck – Palola, Fontain, Mertl – Yip, Latta, Lundh – Jaw, Lockhart, Squires.

13:25 CER 1:0 Kudako (Geraskin, Vovčenko)
20:00 KUN 2 Wolski, příliš mnoho hráčů
42:03 CER 2 Michnov, příliš mnoho hráčů
52:25 KUN 2 Bartulis, podrážení
58:00 KUN 1:1 Yip (Palola)