4:0
konec (1:0, 3:0, 0:0 - N 1:0)
11.10.2018, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Skupina Západ • Dominik Rejthar (@DominikRejthar)
HC Škoda Plzeň – HC Meteor Třemošná
4:0
konec (1:0, 3:0, 0:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Václavík (Soukup), 22. Dáňa (Jiříček, Soukup), 29. Dvořák (Jiříček, Dáňa), 32. Matoušek (Jasečko, Marcel), 64. Václavík (Jasečko)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Kanta, Schindler, Jánský, Jiříček, Jasečko, Páník – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Matoušek, Václavík, Kaiser, Šiller
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná:
Prchlík (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Bulka, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch – Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Albrecht
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hucl – Charvát, Bělohlav
Diváci:
1. třetina | ||||
00:23 | PLZ | 2 | Marcel, hákování | |
04:36 | PLZ | 1:0 | Václavík (Soukup) | |
07:11 | MTT | 2 | Plecitý, podrážení | |
12:57 | PLZ | 2 | Páník, napadení | |
15:21 | MTT | 2 | Prchlík, podrážení, odpyká Albrecht | |
19:54 | MTT | 2 | Houdek, sevření puku rukou | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:44 | PLZ | 2:0 | Dáňa (Jiříček, Soukup) | |
22:52 | MTT | 2 | Pešek, podrážení | |
26:25 | MTT | 2 | Trachta, krosček | |
28:03 | PLZ | 3:0 | Dvořák (Jiříček, Dáňa) | |
31:53 | PLZ | 4:0 | Matoušek (Jasečko, Marcel) | |
40:00 | PLZ | 2 | Jasečko, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:09 | MTT | 2 | Holý, napadení | |
50:08 | MTT | 2 | Pešek, sekání | |
PLZ | 2 | Soukup, krosček | ||
52:14 | MTT | 2 | Plecitý, vražení na hrazení | |
56:43 | MTT | 2 | Plecitý, hrubost | |
PLZ | 2 | Matoušek, krosček | ||
57:11 | MTT | 2 | Poch, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:40 | PLZ | 5:0 | Václavík (Jasečko) | |
Konec |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
57:11
56:43
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Matoušek – 2 min., krosček).
52:14
50:08
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Soukup – 2 min., krosček).
40:09
40:00
26:25
22:52
19:54
15:21
12:57
07:11
00:23