Menu

Hokej

NHL

Washington Capitals – Vegas Golden Knights

5:2

konec (1:0, 1:1, 3:1)

11.10.2018, 02:00 • Capital One Arena, Washington • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.1 - 3.94 - 3.2Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:05

58:05 T. J. Oshie - 5:2

58:05

Washington právě vstřelil branku!
T. J. OSHIE si přesně před boxem časoměřičů zpracoval puk a z poloviny hrací plochy poslal puk zápěstím po ledě do prázdné brány! Asistence: Matt Niskanen a Dmitrij Orlov.

57:53

Marc-André Fleury naskočil na střídačku a Vegas se pokouší zdramatizovat zápas bez brankáře!

56:52

Nick Holden si z levého křídla krásně sjel před bránu, po rychlém zamíchání s pukem ale nedokázal mezi betony Bradena Holtbyho zamířit do sítě!

54:38

Colin Miller na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a střelou zápěstím z levého kruhu orazítkoval horní tyč, od které se puk odrazil do ochranné sítě! Vegas popáté trefilo brankovou konstrukci! Komerční přestávka.

53:49

53:49 Max Pacioretty se nemohl radovat z gólu. Ofsajd!

53:49

Tomáš Nosek po rychlém objetí brány sice nedokázal zasunout puk do sítě, když mu sjel z hole, na vzdálenější levé tyči ho ale z úhlu zametl do brány Max Pacioretty! Capitals si ovšem vzali Coach Challenge kvůli postavení mimo hru a uspěli!

52:24

52:24 Jakub Vrána se málem zadarmo dostal k brance

52:24

Marc-André Fleury chtěl rychle rozehrát a Jakub Vrána po vystižený jeho přihrávky mohl znovu skórovat, brankář Vegas ale na přední tyči vkleče puk zastavil!

50:33

50:33 Alexandr OVEČKIN - 4:2

50:33

Washington právě vstřelil branku!
Jevgenij Kuzněcov po kolmé přihrávce Bretta Connollyho udělal v levém kruhu krásnou stahovačku a na vzdálenější pravé tyči našel najíždějícího ALEXANDRA OVEČKINA, který bez přípravy napálil puk z úhlu pod horní tyč odkryté brány! Vegas i přes obrovské šance nevyužilo přesilovou hru a draze za to zaplatilo. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a Brett Connolly.

50:05

50:05 Braden Holtby znovu podržel Capitals nad vodou!

50:05

Colin Miller na vrcholu levého kruhu pro vhazování po přihrávce Shea Theodorea od modré čáry napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Braden Holtby nedokázal na přední tyči podržet! A poté měl brankář Capitals štěstí, že ho Ryan Carpenter trefil vleže z úhlu!

48:51

48:51 Jonathan Marchessault mohl vyrovnat, trefil ale tyč!

48:51

Jonathan Marchessault po krásné bekhendové přihrávce Williama Karlssona z pravého křídla přes šířku útočného pásma napřáhl v levém kruhu pro vhazování bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Čtvrtá tyč hostů!

48:11

Vegas nedokázalo propasírovat puk z blízkosti do sítě a po zákroku Bradena Holtbyho pravým betonem přišel faul Michala Kempného, který byl vyloučen podruhé v zápase, tentokrát dostal dvě minuty za hákování.

47:25

Max Pacioretty si sjel z levé strany za bránu a parádní zpětnou přihrávkou našel Erika Haulu, který mohl vyrovnat na 3:3, jenže puk netrefil a Braden Holtby ho zmrazil. Následuje krátká komerční přestávka.

47:08

47:08 Reilly SMITH - 3:2

47:08

Golden Knights právě vstřelili branku!
Nick Holden byl v pravém kruhu pro vhazování po chybě Capitals podražen, jenže se dokázal zvednout a zpětnou přihrávkou našel před bránou REILLYHO SMITHA, který z blízkosti zametl puk do sítě! Vegas přesně po dvou minutách odpovědělo na třetí inkasovaný gól. Asistence: Nick Holden a William Karlsson.

45:08

45:08 Nicklas BÄCKSTRÖM - 3:1

45:08

Washington právě vstřelil branku!
NICKLAS BÄCKSTRÖM si na vzdálenější levé tyči počkal na přihrávku Jevgenije Kuzněcova z pravého křídla a ostrého úhlu a o brankovou konstrukci puk po ledě poslal do sítě! Kotouč nakonec možná orazítkoval levou i pravou tyč, Capitals ale zajímá především to, že využili druhou přesilovou hru a vedou znovu o dva. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a John Carlson.

44:27

Jevgenij Kuzněcov mohl po krásné diagonální přihrávce z pravé strany na vzdálenější levé tyči skórovat do prázdné brány a Marc-André Fleury měl minimum času na reakci, přesto pravým betonem puk vyrazil!

44:07

Christian Djoos vyvážel puk zpoza vlastní brány a Erik Haula ho zezadu zbytečně podrazil. Další dvě minuty na konto Vegas a přesilová hra pro domácí Capitals.

40:20

Jakub Vrána v levém kruhu útočného pásma otáčel hru a Colin Miller ho zezadu sekl přes ruce. Jasné dvě minuty a Vegas má v úvodu třetí třetiny problém.

37:00

37:00 Braden Holtby a jeho famózní zákrok po rozštěpu!

37:00

Pierre-Édouard Bellemare stál na konci nádherné a rychlé kombinační akce čtvrté útočné formace Vegas, jenže po bekhendové přihrávce Ryana Reavese z levého kruhu pro vhazování bekhendem z blízkosti skórovat nedokázal! Braden Holtby předvedl úžasný rozštěp a levým betonem puk vyrazil.

34:13

34:13 Brett Connolly se ani natřikrát nedokázal prosadit!

34:13

Brett Connolly se v rychlém sledu ocitl před bránou ve třech obrovských šancích, jenže první střelou do prázdné sítě neskončila, protože jeden z hráčů Vegas puk zablokoval, zatímco druhá ztroskotala na vyrážečce Marca-Andrého Fleuryho, který nejprve po skvělém přesunu a rozštěpu zasáhl proti střele z ostrého úhlu a vzápětí si poradil i s dorážkou, kterou podržel v kleče v náručí! Capitals nevyužili tři obrovské příležitosti a následuje komerční přestávka. Neskutečné, co domácí Brett Connolly nedal.

31:20

Michal Kempný byl vyloučen za nedovolené bránění a Vegas po komerční přestávce může vyrovnat, protože bude hrát podruhé v zápase v přesilové hře.

30:49

30:49 Cody EAKIN - 2:1

30:49

Golden Knights právě vstřelili branku!
CODY EAKIN byl sice u levé tyče zezadu faulován Christianem Djoosem, jenže v poskytnuté výhodě rychle objel bránu a u pravé tyče zametl puk z otočky do prázdné sítě! Vegas obstaralo bleskovou odpověď a snížilo rychle na 1:2!

30:18

30:18 Alexandr OVEČKIN - 2:0

30:18

Washington právě vstřelil branku!
ALEXANDR OVEČKIN zakončil parádní přečíslení dva na jednoho v levém kruhu pro vhazování po přihrávce Jevgenije Kuzněcova přes šířku útočného pásma tvrdou ránou bez přípravy, kterou propálil Marca-Andrého Fleuryho – 2:0! Asistence: Jevgenij Kuzněcov a Brett Connolly.

28:17

28:17 Třetí tyč VGK! Tentokrát ji trefil Jonathan Marchessault

28:17

Jonathan Marchessault ihned po vhazování vypálil na vrcholu pravého kruhu směrem na přední tyč, od které se puk po drobné teči Williama Karlssona odrazil pod Bradena Holtbyho, a brankář Capitals poté puk zasedl!

27:13

Dmitrij Jaškin se dostal na vrcholu pravého kruhu pro vhazování ke krásné střele zápěstím, která mířila do bližšího pravého rohu, Marc-André Fleury ale skvěle zasáhl vyrážečkou a puk vyrazil do ochranné sítě!

24:16

24:16 William Karlsson ve velké šanci otřel puk o pravou tyč!

24:16

William Karlsson si najel před brankoviště na parádní přihrávku Jonathana Marchessaulta zpoza brány a střelu po ledě otřel o pravou tyč brány Bradena Holtbyho!

19:25

19:25 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:0

19:25

Washington právě vstřelil branku!
Nicklas Bäckström na vnějším oblouku pravého kruhu pro vhazování skvěle podržel puk a ve správný čas ho poslal před bránu, kde do jeho přihrávky vložil hůl JEVGENIJ KUZNĚCOV a mezi betony Marca-Andrého Fleuryho poslal puk v přesilové hře do sítě! Capitals vedou 1:0. Asistence: Nicklas Bäckström a John Carlson.

18:10

Dmitrij Orlov ihned po vhazování a přihrávce z pravého křídla napřáhl před vrcholem mezikruží bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Marc-André Fleury skvěle vykopl levým betonem!

18:04

Tomáš Nosek fauloval na obranné modré čáře a dostal dvě minuty za držení. Druhá přesilová hra Capitals, přičemž během první se k žádné střele na bránu nedostali.

17:59

Braden Holtby si v rychlém sledu připsal dva zákroky, když nejprve vyrazil střelu Nicka Holdena z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a poté pokus Maxe Paciorettyho, který před bránou nebezpečně tečoval nahození z levého křídla. Brankář Capitals zřejmě vykopl puk levým betonem.

16:16

16:16 Brooks Orpik schytal hodně nepříjemný hit za bránou

16:16

Brooks Orpik za vlastní bránou schytal nepříjemný hit, o který se postaral forčekující William Carrier. Bývalý obránce Pittsburghu s bolestivou grimasou zamířil na střídačku.

15:18

Alex Ovečkin na pravém křídle podél střídaček rychle zatáhl puk do útočného pásma a z jeho pravé strany si parádně sjel před bránu, na vzdálenější levé tyči ale ani nadvakrát bekhendem poslat puk přes pravý beton přesouvajícího se Marca-Andrého Fleuryho do sítě ale ani nadvakrát nedokázal!

11:13

Ryan Carpenter vyfasoval dvě minuty za hákování poté, co před bránou fauloval Bretta Connollyho.

11:13

11:13 Brett Connolly krásně zamíchal s pukem, ale neskóroval

11:13

Brett Connolly si krásně potáhl puk v mezikruží doleva a poté se snažil puk bekhendem po ledě zamést do odkryté části brány, ležící Marc-André Fleury ale neinkasoval, protože těsně před ním byl spoluhráč, který vleže puk zablokoval! Následuje komerční přestávka a první přesilová hra Caps.

08:40

Brett Connolly fauloval u hrazení a dostal dvě minuty za podražení. Vegas si zahraje první přesilovou hru zápasu.

07:17

07:17 Reilly Smith zblízka našel pouze náruč Bradena Holtbyho

07:17

Reilly Smith si najel mezi kruhy na přihrávku Williama Karlssona zpoza brány, střelou zápěstím ale u pravé tyče našel pouze otevřenou náruč Bradena Holtbyho! Komerční přestávka.

05:18

05:18 Ryan Carpenter z blízkosti orazítkoval pravou tyč!

05:18

Ryan Carpenter si u pravé tyče najel na krásnou diagonální přihrávku Pierrea-Édouarda Bellemarea z levého kruhu pro vhazování a dobře mířil nad lapačku Bradena Holtbyho, jenže puk místo v pravém horním rohu brány skončil na tyči!

00:43

Jakub Vrána si krásně vybruslil zpoza brány a u pravé tyče se z otočky dostal ke střele, která po ledě mířila ke vzdálenější levé tyči, Marc-André Fleury ji ale vyrazil pravým betonem a hned v úvodu utkání si připsal první ostrý zákrok!

Washington Capitals – Vegas Golden Knights

5:2

konec (1:0, 1:1, 3:1)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 20. Kuzněcov (Bäckström, Carlson), 31. Ovečkin (Kuzněcov, Connolly), 46. Bäckström (Kuzněcov, Carlson), 51. Ovečkin (Kuzněcov, Connolly), 59. Oshie (Niskanen, Orlov) – 31. Eakin, 48. R. Smith (Holden, W. Karlsson)

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Djoos – Ovečkin (C), Kuzněcov, Connolly – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Burakovsky, Eller, Stephenson – Jaškin, Dowd, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Theodore, Engelland (A), Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Haula, Nosek – O. Lindberg, Eakin, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton. Čároví: James Tobias, Steve Miller

Diváci: 18506

Průběh zápasu
1. třetina
08:40 WSH 2 Connolly, podrážení
11:13 VEG 2 Carpenter, hákování
18:04 VEG 2 Nosek, držení
19:25 WSH 1:0 Kuzněcov (Bäckström, Carlson)
Po 1. třetině
2. třetina
30:18 WSH 2:0 Ovečkin (Kuzněcov, Connolly)
30:49 VEG 2:1 Eakin
31:20 WSH 2 Kempný, nedovolené bránění
Po 2. třetině
3. třetina
40:20 VEG 2 C. Miller, sekání
44:07 VEG 2 Haula, podrážení
45:08 WSH 3:1 Bäckström (Kuzněcov, Carlson)
47:08 VEG 3:2 R. Smith (Holden, W. Karlsson)
48:11 WSH 2 Kempný, hákování
50:33 WSH 4:2 Ovečkin (Kuzněcov, Connolly)
58:05 WSH 5:2 Oshie (Niskanen, Orlov)
Konec