Menu

Fotbal

Belgická liga

Club Bruggy KV – KV Kortrijk

3:0

konec (2:0)

10.08.2018, 20:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • 3. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.26 6.54 10.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:5. (22:19:28)
Je konec! Bruggy nakonec dovedly dnešní utkání do vítězného konce, svého soupeře porazily poměrem 3:0. Nutno dodat, že favorit tohoto zápasu měl výraznou územní převahu, avšak ani Kortrijk nepředvedl vůbec špatný výkon. Hostující hráči ale většinu času naráželi na obranu soupeře, brankář Letica tak neměl moc práce.

90+3

Konec zápasu.

90+2

Až nyní se do zakončení natlačil Kanu, avšak rozruch před domácí brankou byl zbytečný, hostující útočník se totiž pohyboval v ofsajdu.

90+1

Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, stále se jim to ale nedaří.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Očekávat se dá nastavený čas. Čtvrtý rozhodčí by klidně mohl nastavit i tři minuty.

88

Kanu napodobil svého kolegu, avšak s mnohem větším úspěchem. Brazilský forvard dokázal vybojovat aut, který obstará pravý bek Golubović.

87

Kagelmacher si to namířil mezi přesilu protihráčů, Mitrović ale zasáhl v rámci pravidel. Bruggy se tak ženou do dalšího protiútoku.

83

Opendova nabídka byla zablokována k osamocenému Vanakenovi, který ale trefil pouze protihráče. Kaminski tak nemusel zasahovat.

82

Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Kortrijk se stále nemůže dostat ke kontaktní brance, domácí nemají s bráněním žádné starosti.

81

Autové vhazování obstaral Poulain, který si na pravé straně vybral Vormera. Domácí záložník se ale nacházel v ofsajdu.

80

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Jelle Vossen, přichází Loïs Openda.

80

Už se zdálo, že se Azouni dokáže dostat za záda bránícího Denswila, nakonec ale přiběhl Mitrović, který poslal míč až k Leticovi.

79

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Abdul Ajagun, přichází Kanu.

78

Bruggy to pro změnu zkusily po pravém křídle, odkud přiletěl do vápna pohotový centr. Zakončující Vossen našel pouze rukavice brankáře.

77

Střídající Dennis se zapojil do útočného výpadu svého celku, který vzal sám na sebe. Centr levačkou se mu ale vůbec nepovedl.

76

Odpovědnost na sebe vzal Vormer, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu. Jeho tvrdá rána skončila na dobře postavené zdi.

75

Nyní si nedovoleným zákrokem pomohl Hines-Ike, který si řekl o žlutou výstrahu. Nakonec to hlavní sudí vyřešil důraznou domluvou.

Club Bruggy KV – KV Kortrijk

3:0

konec (2:0)

Zpět na online

Branky: 3. Groeneveld, 8. Groeneveld, 57. Schrijvers

Karty:   67. D. Cools (BGY) – 35. Van der Bruggen (KRT)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:5.

Club Bruggy KV: Letica – Poulain, Mitrović, Denswil – D. Cools (69. Tomečak), Vormer, Vanaken, Rits, Groeneveld (74. Dennis) – Vossen (80. Openda), Schrijvers.
Náhradníci: Horvath – Baiye, Decarli, Dennis, Peres, Openda, Tomečak.

KV Kortrijk: Kaminski – Golubović, Hines-Ike, Kagelmacher, D'Haene – Van der Bruggen, Lepoint – Chevalier (74. Stojanović), Ajagun (79. Kanu), Ouali (46. Azouni) – Mboyo.
Náhradníci: Bruzzese – Azouni, Bacula, Hoxha, Kanu, Naderi, Stojanović, Toualy, Camara.