0:1
konec (0:0)
12.07.2018, 17:30 • Selman Stermazi, Tirana • 1. předkolo • Adam Dořák
Tipsport: 7.08 4.64 1.42 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.08 - 4.64 - 1.42
KF Partizani Tirana – NK Maribor
0:1
konec (0:0)
Branky: 49. Bajde
Karty: 47. Trashi (PTZ) – 56. Dervišević (MAR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 4:7.
KF Partizani Tirana:
Hoxha (C) – Ibrahimi, Gojković, Belica, Kalari – Mala, Telushi, Hila – Trashi, Progni, Asani.
Náhradníci: Xhika – Nikolić, Bardhi, Hysenaj, Bitri, Atanda, Abdurahimi
Trenér:
NK Maribor:
Handanović – Milec, Ivković, Šuler, Viler – Vrhovec, Dervišević – Bajde, Kramarič – Tavares (C), Zahović.
Náhradníci: Cotman – Pihler, Hotić, Vršič, Rajčević, Mešanović, Mlakar
Trenér:
Rozhodčí: J. Brisard – M. Rahmouni, P. Jeanne
Diváci:
Odveta: Maribor - Partizani Tirana 2:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
80
74
64
64
57