Menu

Fotbal

Liga mistrů (předkola)

PFC Ludogorec Razgrad – Crusaders F.C.

7:0

konec (2:0)

11.07.2018, 19:00 • Ludogorec Arena, Razgrad • 1. předkolo • David Suchý

Tipsport: 1.05 - 15.8 - 39.0Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:13. (20:51:56)
Je konec! Ludogorec Razgrad si nakonec doslova smlsnul na svém soupeři, kterému nasázel hned sedm branek. Crusaders se neprezentovalo vůbec dobrou obrannou činností, bulharský soupeř se hodně snadnou dostával do vyložených šancí. Severoirské mužstvo si vytvořilo pouze jednu vyloženou šanci, brankáře na brankové čáře zastoupil jeden z hráčů Razgradu.

90+3

Konec zápasu.

90+1

Mohla tu být osmá branka! Vura měl na zakončení obrovské množství času, nakonec ho ale výborně vychytal hostující brankář.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Zřejmě uvidíme několik minut nastaveného času.

88

Marcelinho roztáhl hru na Lukokiho, který ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou na Sashu. Střílený centr nakonec dokázal odvrátit Snoddy.

87

Po delší době se s míčem pomazlil také brankář Renan. Nejednalo se o žádný zákrok, nýbrž o rozehrávku balónu do strany.

86

Crusaders se alespoň na pár vteřin podívalo na útočnou polovinu, centr z pravé strany ale nedokázal v šestnáctce najít Owense.

85

Vura si snažil přehodit míč na svojí silnější nohu, trvalo mu to ale příliš dlouho. Balónu se tak zmocnil Snoddy, který přešel polovinu hřiště.

84

Navíc přichází ještě jedna žlutá karta. Obdržel jí hostující pravý obránce Forsythe, který loktem poslal k zemi rychlonohého Vuru.

81

Těžko říct, co probíhá v hlavách hráčům hostujícího celku. Crusaders totiž úplně přestalo hrát, během krátké chvíle inkasovalo hned čtyřikrát.

80

80. SWIERCZOK - 7:0

80

Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Bulharské mužstvo je na koni, oslavuje totiž už sedmou branku! Další centr směřoval na JAKUBA SWIERCZOKA, který v souboji uplatnil patřičný důraz, posléze obešel brankáře a opět pohodlně zakončil. Hattrick polského útočníka během sedmi minut!

79

Hostující obrana je hodně nezodpovědná. Tentokráte se na zadní tyči tlačil do zakončení Cicinho, nakonec zasáhl pozorný Beverland.

78

78. SWIERCZOK - 6:0

78

Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Naprostá demolice v podání domácího celku! Jeden z hostujících hráčů chtěl hlavičkou poslat míč ke svému brankáři, přihrávku ale vystihl JAKUB SWIERCZOK, který obešel strážce tyčí a poté zasunul míč do sítě.

78

Nyní to už vypadá, že odvetný zápasu bude pouhá formalita. Těžko říct, co by se muselo stát, aby severoirský celek postoupil dál.

PFC Ludogorec Razgrad – Crusaders F.C.

7:0

konec (2:0)

Zpět na online

Branky: 25. Marcelinho (Cicinho), 41. Burns (vla.), 53. Keseru (Natanael), 66. Marcelinho (Sasha), 73. Swierczok (Marcelinho), 78. Swierczok, 80. Swierczok (Natanael)

Karty:   6. Keseru (LUD), 36. Bleverland (LUD) – 7. Caddell (CRU), 15. Burns (CRU), 84. Forsythe (CRU)

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:13.

PFC Ludogorec Razgrad: Renan – Cicinho, Moti, Forster, Natanael – Dyakov (C), Marcelinho, Campanharo (64. Sasha)– Wanderson (77. Lukoki), Keseru (68. Swierczok), Vura
Náhradníci: Broun – Pauolo, Lukoki, Panov, Sasha, Swierczok, Terziev

Crusaders F.C.: O'Neill – Forsythe, Burns, Beveland, Brown – Snoddy, Caddell (59. K. Owens), Lowry, Heatley (75. Glackin) – Carvill (76. Clarke), J. Owens (C)
Náhradníci: Doherty – Clarke, Cushley, Glackin, Holden, K. Owens, Ruddy

Rozhodčí: Muntean – Bodean, Lifciu (všichni Makedonie)

Odveta: Crusaders - Ludogorec 0:2