1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

12.03.2018, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek

Tipsport: 2.19 3.78 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto dramatickém zápase vyhrává domácí celek o jednu branku, jediným střelcem je Oliver Ekman-Larsson. Gólman Darcy Kuemper pochytal všech šestadvacet střel, a tak byl zcela zaslouženě vyhlášený první hvězdou zápasu. (04:36:12)

59:41

Vhazovat se bude ve středním pásmu po ofsajdu Canucks.

59:19

Edler vypálil, jeho rána byla zblokvoaná.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:29

Sam Gagner nedokázal prostřelit domácího brankáře, Arizona dostala hru do středního pásma.

58:13

Canucks se nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma, hrají v šesti.

58:04

Ben Hutton rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Vancouveru.

57:04

Darcy Kuemper přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

57:00

Tři minuty hry zbývají do konce třetiny.

56:23

Sutter vypálil z dobré pozice, jeho ránu zblokoval domácí Max Domi.

55:40

Richard Pánik to zkoušel bekhendovou stranou hole, jeho projektil ale snadno kryje brankář Canucks.

55:18

Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, domácí hráči se musí bránit.

54:44

Kotouč přejel všechny čáry, bude se vhazovat před brankou domácího celku. Něco málo přes pět minut nás dělí od konce třetí třetiny.

54:18

Ben Hutton dobře vypálil, jeho projektil kryje domácí brankář. Komerční přestávka.

54:00

Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny.

53:43

Darcy Kuemper má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradit se střelou z kruhu, kterou vyslal Brandon Sutter.

53:20

Troy Stecher nahazoval puk do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.

53:00

Sledujeme zatím marnou snahu hostujícího celku o vyrovnání, domácí obrana hraje pozorně.

52:18

Darcy Kuemper si poradil s dobrou střelou, kterou vyslal Daniel Sedin.

52:01

Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Arizony.

51:52

Daniel Sedin se propracoval do do dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zastavený domácím brankáře. Coyotes se na svého gólmana mohou spolehnout.

51:09

Richard Pánik dobře zakončoval akci svého celku. Vypálil a jeho ránu kryje hostující brankář. Komerční přestávka, po které se bude vhazovat v útočném pásmu Coyotes.

50:50

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

50:12

Brad Richardson to zkoušel z ostrého úhlu, jeho střela postrádala přesnost.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek stále vede o jednu branku.

49:41

Troy Stecher dobře vypálil, jeho pokus kryje zkušeně domácí brankář. Oba týmy si vytvářejí šance, brankáři podávají dobrý výkon.

48:36

Jason Demers se dostal do brejku, spoluhráč mu přistrčil kotouč. Domácí hráč se dostal do šance, ale brankáře Canucks prostřelit nedokázal.

48:28

48:05

Z velké dálky nahozoval kotouč na branku Derrick Pouliot. Gólman Arizony je pozorný.

47:29

Sam Gagner vypálil a jeho rána byla zblokovaná domácím hráčem. Dobře si počínal Kevin Connauton.

46:33

Darcy Kuemper si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Alexander Edler.

46:28

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jason Demers – 2 min., držení).

46:11

Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.

45:54

Hostující brankář nechtěl rozehrávat, a tak raději přerušil hru, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

45:00

Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč. Stále platí jednobrankový náskok Coyotes.

44:03

Michael Del Zotto pálil a jeho projektil byl zblokovaný.

43:50

Vancouver hraje aktivně a pokouší se o vyrovnání. Domácí obrana hraje zodpovědně.

43:16

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Mnoho velkých šancí k vidění není.

42:25

21:15, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je domácí celek, ale nemůže se propracovat do výraznějších šancí.

41:50

Kevin Connauton vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje Jacob Markström.

41:23

Sam Gagner byl nyní hodně aktivní, dostal se do střelecké pozice a vypálil. Domácí brankář tak tak udržel puk před čárou.

40:47

Z bezprostřední blízkosti zakončoval Sam Gagner a jeho rána se odrazila od tyčky!

40:01

Po druhé třetině vede domácí celek o jednu branku. Dokázal ve druhé třetině proměnit přesilovou hru. Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Uvidíme, co přinese poslední dvacetiminutovka.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

39:15

Výborně nyní znovu vypálil Richard Pánik a jeho pokus lapačkou senzačně zastavil hostující brankář.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, Jacob Markström si poradit se střelou Pánika.

38:05

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou domácího celku.

37:56

Hra je nyní přerušena, Darcy Kuemper kryje puk po střele hostujícího Reida Bouchera.

37:14

Jakob Chychrun dobře vypálil, jeho projektil byl zblokovaný. Zasáhl Brendan Leipsic.

36:48

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Arizony. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

36:00

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

35:35

V aktivní hře i při vyrovnaném počtu hráčů pokračuje domácí celek, a tak se hosté musí bránit.

35:07

35:07 Oliver EKMAN-LARSSON - 1:0

35:07

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí celek se dostává díky povedené přesilové hře do vedení. Po dobré Stephanově přihrávce se prosazuje i s trochou štěstí OLIVER EKMAN-LARSSON. Asistence: Derek Stepan a Clayton Keller.

34:23

Z horní hranice kruhu vypálil Clayton Keller, jeho pokus kryje brankář Canucks. Jacob Markström si následně poradil také s pokusem Olivera Ekmana-Larssona.

34:00

Početní výhodu mají nyní k dispozici domácí hokejisté, kteří na výraznější šanci čekají.

33:40

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Derrick Pouliot – 2 min., vysoká hůl).

33:28

Z horní hranice kruhu vypálil Oliver Ekman-Larsson a jeho projektil kryje brankář.

33:13

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Komerční přestávka.

31:39

Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Richard Pánik, jeho rána ale postrádala přesnost. Snadno tak zasáhl brankář Canucks.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Na úvodní branku stále čekáme.

29:50

Bo Horvat dobře zakončoval z předbrankového prostoru, jeho projektil kryje domácí Darcy Kuemper. Vhazovat se bude před jeho brankou.

29:20

Hostující rána od modré čáry byla zblokovaná, gólman Arizony zasahovat nemusel.

27:42

Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu. Komerční přestávka.

27:11

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže do výraznější šance dostat. Max Domi kroužil v útočném pásmu.

26:09

Jacob Markström si poradil s jemnou tečí před brankou, kterou předvedl Derek Stepan.

25:38

Nick Cousins znovu vypálil a tentokrát už jeho pokus kryje hostující brankář.

25:21

Brad Richardson se nedokázal propracovat do střelecké pozice. Jeho akci zastavila obrana Canucks.

24:47

Bo Horvat se nyní dostal do střelecké pozice, puk domácímu brankáři sice vypadl z výstroje, ale odrazil se mimo branku.

24:00

Nick Cousins dostal přihrávku před brankou, rychle vypálil a hostující gólman měl co dělat, aby si dokázal poradit s jeho ránou.

23:04

Christian Dvorak výborně vypálil, jeho rána mířila na vzdálenější tyč a opravdu ji trefila. Kotouč se od brankové konstrukce odrazil mimo hru.

22:49

Max Domi z velmi dobré pozice na kruhu minul branku.

22:08

Clayton Keller se dostal k další střele, i tentokrát byl brankář Canucks pozorný.

22:07

Jacob Markström byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Derek Stepan.

21:49

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Derrick Pouliot – 2 min., nedovolené bránění).

20:20

Sledujeme aktivní hru hostujícího celku z kraje druhé třetiny.

20:14

Následně po vyhraném vhazování pálil od modré čáry Henrik Sedin, jehož rána končí mimo branku.

20:09

Darren Archibald vypálil od modré čáry a jeho projektil kryje brankář Darcy Kuemper

20:01

Domácí celek je po první třetině střelecky aktivnější, vede 6:4 na střely na branku, ale brankáři zatím podávají velmi dobrý výkon. Proto platí po dvaceti minutách vyrovnaný bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30

19:10

Josh Archibald vypálil z dobré pozice, jeho rána byla hostující obranou zblokovaná.

18:52

Mnoho šancí k vidění není, dostáváme se do poslední minuty hry v první třetině.

18:20

Brendan Perlini se propracoval do střelecké pozice, překonal obranu a sám mířil na brankáře. Pokoušel se o blafák, ale nepřesně zakončil a navíc sám skončil v brance.

17:26

Josh Archibald dobře vypálil z předbrankového prostoru, jeho projektil byl zblokvaný mimo hrací plochu.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:14

Darcy Kuemper kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

15:15

Richard Pánik minul branku z bezprostřední blízkosti.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Kevin Connauton si vybruslil před branku a zakončoval. Jeho pokus výborně vytěsnil mimo Jacob Markström.

14:24

Jacob Markström si dokázal poradit s pokusem, který vyslal domácí hráč z pravého kruhu.

14:12

Po komerční přestávce zápas pokračuje dál.

13:36

Mnoho šancí momentálně k vidění není, z ostrého úhlu nahazoval na domácí branku Sam Gagner, ale minul.

12:32

Z předbrankového prostoru to zkoušel bekhendovou ránou Josh Archibald. Jeho projektil postrádal přesnost.

11:30

Nikolaj Goldobin vypálil z mezikruží a jeho projektil kryje brankář Darcy Kuemper. Vhazovat se bude před brankou domácího celku.

11:09

Bo Horvat a jeho spoluhráč Edler dokázali zblokovat dvě dobré střelecké příležitosti, které měl domácí Oliver Ekman-Larsson.

10:23

Po postavení Vancouveru mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

09:15

Ránou z horní hranice kruhu minul Nikolaj Goldobin domácí branku, gólman zasahovat nemusel.

07:58

Špatně to nyní sehrál domácí celek. Nerozehrál dobře, a píská se zakázané uvolnění.

07:26

Z pravého kruhu dobře vypálil Jordan Martinook, následuje zákrok hostujícího brankáře.

06:26

Nepřesností je ve hře hodně, své o tom ví Goldobin, jehož pokus byl nepovedený.

06:08

Domácí brankář byl nyní pozorný, a tak si Darcy Kuemper dokázal poradit s pokusem, který na jeho branku vyslal Daniel Sedin.

05:21

Jacob Markström měl dobrý výhled, a tak neměl problém se střelou, kterou na jeho branku z velké blízkosti vyslal Clayton Keller.

04:52

Sledujeme rychlý hokej plný šancí, nyní domácí Jakob Chychrun netrefil branku od modré čáry.

04:40

Nick Cousins dobře vypálil, jeho projektil tak tak dokázal brankář Jacob Markström zneškodnit.

04:30

Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

03:38

Na druhé straně z mezikruží Jake Virtanen minul branku.

03:29

Jacob Markström nyní už musel zasahovat, od modré čáry nebezpečně pálil Oliver Ekman-Larsson.

03:22

Z předbrankového prostoru to zkoušel Brendan Perlini, jeho střelecký pokus nebyl přesný.

01:57

Máme tu první střelu na branku, Bo Horvat z dobré pozice nedokázal prostřelit domácího brankáře Darcy Kuempera.

01:43

Arizona se dostala do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

01:10

Mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není, sledujeme klidný vstup obou týmů do zápasu.

00:01

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Hjalmarsson, Connauton, Goligoski – Perlini, Stepan, Keller – Pánik, J. Archibald, Dvorak – Domi, F. Hamilton, Fischer – Martinook, Richardson, Cousins.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Gudbranson, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Biega – Leipsic, Horvat, Gagner – H. Sedin, D. Sedin, J. Jokinen – D. Archibald, B. Sutter, Motte – Boucher, Dowd, Virtanen..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála hned tři. Porazila Minnesotu Wild 5:3, Ottawu Senators 2:1 a Vancouver Canucks 2:1. Nestačila na Edmonton Oilers 3:4 v prodloužení a na Colorado Avalanche 2:5.
Vancouver Canucks z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil New York Islanders 4:3 v prodloužení. Nestačil na New York Rangers 5:6 v prodloužení, Nashville Predators 3:4 v prodloužení, Arizonu Coyotes 1:2 a Minnesotu Wild 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Arizona Coyotes a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.