Liga mistrů

Bayern Mnichov – Besiktas Istanbul

5:0

konec (1:0)

20.02.2018, 20:45 • Allianz Arena, München • Osmifinále • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.13 10.4 22.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé straně vše. Přeji dobrou noc! (22:48:58)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 13:1. Střely mimo: 13:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:14.
Fotbalisté Bayernu Mnichov deklasovali v prvním osmifinálovém utkání Besiktas 5:0 a odveta v Turecku už tak bude pouhou formalitou. O osudu zápasu hodně napověděla již 15. minuta, kdy obdržel Domagoj Vida červenou kartu. Hosté v deseti drželi bezgólový stav téměř až do konce poločasu, ale krátce před přestávkou neuhlídali Thomase Müllera. Bayern úvodní gól uklidnil a po změně stran už nebylo co řešit. V 52. minutě přidal druhý gól Kingsley Coman a v 66. minutě se podruhé v zápase trefil Thomas Müller. Skóre utkání pak uzavřel dvěma zásahy Robert Lewandowski.

90+3

90+3

Ještě žlutá karta pro Duška Tošiće, který fauloval brankáře Ulreicha.

90+3

Standardní situaci zahrával Quaresma, který ale odcentroval pouze do rukavic brankáře Ulreicha. Tím utkání končí.

90+2

Ryan Babel si ještě došel pro faul. Provinil se Müller.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty.

89

Hosté už jistě doufají, že toto utkání co nejrychleji skončí. Jejich naděje na postup do čtvrtfinále zhasla hned v úvodním utkání.

88

88. Robert LEWANDOWSKI - 5:0

88

Bayern právě vstřelil branku!
Hosté inkasují popáté! Tohle už byla exhibiční akce. Arjen Robben na pravé straně vysunul Thomase Müllera, který balón nesobecky nabídl na zadní tyč ROBERTOVI LEWANDOWSKÉMU a ten měl před sebou prázdnou bránu.

86

Domácí se skvěle vykombinovali z naivní snahy Besiktase o presink a po krásné akci, kdy míč putoval z nohy na nohu, mohl zvýšit Javi Martínez. Z hranice šestnáctky pálil k tyči, ale Fabri tentokrát zasáhl výborně.

85

Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Tolgay Arslan.

84

Hummelsův pas sklepával Müller k osamocenému Lewandowskému. Ten byl ale v ofsajdu.

83

Arturo Vidal by měl být v pořádku, ale kouč Jupp Heynckes ho raději stahuje ze hry. Zahraje si Corentin Tolisso.

81

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Franck Ribéry.

80

V souboji s Tošićem to nepříjemně schytal Arturo Vidal. Ten spadl na trávník a v té chvíli mu hostující obránce šlápl na koleno. Snad ale bude vše v pořádku.

79

79. Robert LEWANDOWSKI - 4:0

5:0

konec (1:0)

Branky: 43. T. Müller (Alaba), 52. Coman (Lewandowski), 66. T. Müller (Kimmich), 79. Lewandowski (Hummels), 88. Lewandowski (T. Müller)

Karty:   38. Lewandowski (BAY) – 33. Quaresma (BES), 62. Pepe (BES), 90+3. D. Tošić (BES)   16. D. Vida (BES)

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, J. Boateng, Hummels, Alaba – Arturo Vidal (83. Tolisso), Javi Martínez, James Rodríguez (44. Robben) – T. Müller (C), Lewandowski, Coman (81. Ribéry).
Náhradníci: Starke – Wagner, Süle, Ribéry, Robben, Rafinha, Tolisso.

Besiktas Istanbul: Fabri – Adriano, Pepe, D. Vida, Erkin (69. Gönül) – Hutchinson (C), Medel (85. Arslan) – Quaresma, Talisca, Babel – Love (57. D. Tošić).
Náhradníci: Zengin – D. Tošić, Negredo, Özyakup, Lens, Arslan, Gönül.

Rozhodčí: Hațegan – Șovre, Gheorghe (ROU)

Diváci: 70000

Odveta: Besiktas - Bayern 1:3