1:4

konec (1:1, 0:2, 0:1)

12.02.2018, 02:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.75 4.1 4.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střelecky aktivnější domácí celek nedokázal proměnit své šance, a tak prohrává tento duel poměrem 1:4. Spolehlivý výkon podal brankář Michal Neuvirth, který inkasoval jen jednu branku. (04:49:53)

59:45

Ještě jedno přerušení hry. Buly před brankou Vegas.

59:00

Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky.

58:55

Hostující celek se dostal po postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

58:16

Michal Neuvirth přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Domácí fanoušci už ví, že jejich oblíbenci dvacátou domácí výhru v sezóně nepřidají.

57:46

Po komerční přestávce pokračuje závěr zápasu.

57:34

57:34 Radko GUDAS - 1:4

57:34

Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí celek se odhodlal ke hře bez brankáře, čehož využil hostující tým. Z vlastního obranného pásma poslal kotouč do prázdné branky RADKO GUDAS.

57:30

Domácí hrají bez brankáře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Golden Knights se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Zatím ale marně.

55:27

Hostující brankář si poradil s pokusem, který vyslal Reilly Smith.

55:20

Vhazovalo se před brankou Flyers, hostující celek přišel o kotouč, a tak hrají domácí.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Vegas se zatím marně pokouší vypracovat si nějaký výraznější tlak.

54:40

Philadelphia se usadila v útočném pásmu. Hostující celek se ale do výraznější střelecké pozice propracovat nedokázal.

53:51

Michal Neuvirth si snadno poradit s pokusem, který vyslal z mezikruží James Neal.

53:18

Shea Theodore rozehrává od své branky a pokouší se rychle vybojovat útočné pásmo.

52:10

Gólmani momentálně mnoho práce nemají. Hostující celek vede o dva góly, míří za výhrou v tomto zápase. Naopak Vegas se v tomto duelu trápí.

51:52

Jakub Voráček páli a jeho střelu blokuje Oscar Lindberg.

51:43

Brandon Manning vypálil od modré čáry, jeho projektil zblokoval jeden z hráčů Vegas.

50:50

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se zejména ve středním pásmu.

50:17

Erik Haula se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu snadno kryje hostující brankář.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:45

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:36

Kotouč končí mimo hrací plochu, následovat bude komerční přestávka.

49:03

Nate Schmidt se dostal do zakončení, jeho projektil dokázal rukavicí vyrazit Neuvirth.

48:13

Marc-Andre Fleury musel být pozorný, před jeho brankou kotouč tečoval obranou zapomenutý Travis Konecny.

47:21

Ryan Carpenter zakončoval z dobré střelecké pozice, ale puk našel ve své výstroji Michal Neuvirth.

45:53

David Perron pálil od modré čáry, jeho projektil byl spíše navštívenkou pro českého brankáře ve službách Philadelphie.

45:38

Flyers špatně rozehráli, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.

45:00

Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, Vegas se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Hosté se pomohou spolehnout na svého brankáře.

44:35

Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, nyní zakončoval Jonathan Marchessault, jehož projektil kryje Michal Neuvirth.

44:06

Michal Neuvirth má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradil s pokusem Leipsice.

44:01

Hra je nyní přerušena, Michal Neuvirth nechtěl rozehrávat, a tak raději kryje kotouč.

43:10

Jonathan Marchessault se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil končí příliš vysoko nad brankou.
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flyers. Hostující celek špatně rozehrál.

41:38

Od modré čáry pálil hostující Brandon Manning, jehož rána končí mimo branku.

41:07

Mnoho šancí ve třetí třetině zatím k vidění není, oba týmy hrají hodně opatrně. Zejména nechtějí chybovat.

40:01

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Ve druhé třetině vstřelil hostující celek dvě branky, díky čemuž udělal velký krok k výhře v tomto zápase. Vegas má před sebou nesnadný úkol, pokusit se zdramatizovat zápas.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:54

39:54 Claude GIROUX - 1:3

39:54

Pravděpodobně přichází klíčový moment zápasu. Akci, kterou vedl Sean Couturier zakončoval střelou do odkryté branky obranou zapomenutý CLAUDE GIROUX. Asistence: Sean Couturier, Ivan Provorov.

39:24

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas. Mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se dohrává třetina.

39:00

Probíhá poslední minuta hry v této třetině.

38:37

Shea Theodore zblokoval střelecký pokus Provorova.

38:22

Reilly Smith se pokoušel rozehrát rychlou akci, ale přišel ve středním pásmu o puk.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.

37:07

37:07 Andrew MACDONALD - 1:2

37:07

Před koncem druhé třetiny se hostující celek dostává do vedení. Travis Konecny vystřelil, Sean Couturier přihrával před branku, kde kotouč do protipohybu brankáře tečoval ANDREW MACDONALD. Asistence: Sean Couturier a Travis Konecny.

36:14

Hra je momentálně přerušená, puk kryje Michal Neuvirth. Vhazovat se bude před jeho brankou.

35:42

Brankář Marc-Andre Fleury přerušuje hru, komerční přestávka

35:08

Andrew MacDonald zakončoval od modré čáry, jeho projektil končí nad brankou, následně neuspěl ani jeho soupeř po rychlé protiakci.

33:45

David Perron zakončoval další domácí akci, jeho ránu zblokoval jeden z obránců.

33:34

Erik Haula se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu ale český brankář snadno zneškodnil.

32:17

Mnoho vyložených šancí nepočítáme-li onu tyčku k vidění není. Hraje se klidnější styl hry. Ani jeden celek nechce chybovat.

31:55

Pierre-Édouard Bellemare nyní vypálil o poznání lépe a Michal Neuvirth měl štěstí, puk se od tyče odrazil zpět do hry.

31:50

Alex Tuch měl na hokejce vedoucí branku svého celku, ale puk končí nad.

31:08

Rychle po vhazování pálil od modré čáry domácí Pierre-Édouard Bellemare, s jehož pokusem neměl brankář Flyers mnoho práce.

30:53

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas. Nejprve ale komerční přestávka.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stav je stále vyrovnaný.

29:30

Rychlou protiakci domácích vedl William Karlsson, jehož rána končí vysoko nad.

29:11

Travis Konecny se propracoval do střelecké pozice, jeho bekhendová střela končí mimo branku.

28:39

Z mezikruží nyní zakončoval James Neal. Jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.

27:59

Další práce pro českého brankáře, který si nyní dokázal poradit se střelou od modré čáry. Zkoušel to Deryk Engelland.

27:11

Oscar Lindberg vypálil z dobré pozice, ale brankáře neprostřelil. Michal Neuvirth drží vyrovnaný stav.

26:14

Další špatná rozehrávka hostujícího celku. Vhazovat se tedy bude znovu před Michalem Neuvithem.

26:08

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flyers.

25:04

Pět minut hry ze druhé třetiny je pryč a nyní zakončoval Shea Theodore. Jeho rána končí nad brankou, český brankář zasahovat nemusel.

24:08

Hra je nyní přerušena, velmi dobře zakončoval domácí Nate Schmidt. Další jeho ránu drží Michal Neuvirth.

23:21

Michal Neuvirth si dokázal poradit se zakončením Schmidta.

23:04

Valtteri Filppula zakončoval a jeho projektil dokázal zblokovat Nate Schmidt.

22:25

Hra je nyní přerušena, hostujíc brankář si dokázal snadno poradit s pokusem, který vyslal Cody Eakin.

21:30

Domácí jsou v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nyní propracovat nemohou.

21:00

Minuta hry ze druhé třetiny je pryč a do zakončení se dostal také domácí celek, Michal Neuvirth si snadno poradil s pokusem, který vyslal William Karlsson.

20:27

Andrew MacDonald vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí brankář.

20:01

Po první třetině platí vyrovnaný stav. Jako první se prosadili domácí hokejisté. Ti pak ale chybovali, a tak mohl poměrně snadno srovnat stav zápasu Sean Couturier.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Jakub Voráček vedl protiakci Flames, ale zakončit nedokázal.

19:13

Michal Neuvirth si poradil se střelou od modré čáry, dobře to zkoušel Pierre-Édouard Bellemare.

18:30

Obrana Vegas nyní měla co dělat, aby dokázala aktivně hrajíc Flyers dostat z obranného pásma.

17:50

17:50 Sean COUTURIER - 1:1

17:50

V závěru první třetiny hosté vyrovnávají stav zápasu. Domácí obrana nechala před brankou zcela volného SEANA COUTURIERA, který si sjel do volného prostoru a pohodlně prostřelil brankáře Vegas. Asistence: Travis Konecny a Claude Giroux.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:19

Brandon Manning ještě jednou a tentokrát zasahuje brankář Vegas. Na druhé straně pak musel Michal Neuvirth zastavil střelu, kterou vyslal Ryan Carpenter.

16:15

Brandon Manning se propracoval do zakončení, jeden z domácích hráčů jeho ránu zblokoval.

15:26

Pierre-Édouard Bellemare pálil od modré čáry, ale minul branku. Gólman Neuvith zasahovat nemusel.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:44

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas. Marc-Andre Fleury musí být pozorný.

14:34

Po minutě hry vidíme další střelu, tentokrát zakončoval hostující aktivně hrající Michael Raffl, který ovšem domácího brankáře prostřelit nedokázal.

13:33

Marc-Andre Fleury musel být pozorný, dokázal si poradit s projektilem, který od modré čáry vyslal Brandon Manning.

13:05

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

12:52

Pierre-Édouard Bellemare měl možnost navýšit domácí vedení, ale tentokrát jej skvěle vychytal hostující brankář. Komerční přestávka.

11:22

11:22 Brayden MCNABB - 1:0

11:22

Golden Knights právě vstřelili branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Smith našel výborným pasem mezi kruhy neobsazeného BRAYDENA MCNABBA, jehož střelecký pokus do horní části branky zapadl přesně. Michal Neuvirth nedokázal puk zastavit. Asistence: Reilly Smith a William Karlsson.

10:39

Od modré čáry zakončoval akci domácích James Neal. Jeho ránu kryje brankář Michal Neuvirth.

09:42

Jonathan Marchessault měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho rána byla příliš nepřesná. Puk končí mimo hrací plochu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

09:30

Špatně nyní rozehrál hostující celek, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:03

Michal Neuvirth kryje kotouč po střele od mantinelu, zkoušel to Deryk Engelland. Komerční přestávka.

08:24

Travis Konecny posílal kotouč před branku, ale jeho přihrávku výborně zblokoval domácí obránce.

07:52

Vegas nedokázalo svou první přesilovou hru proměnit, hraje se nyní ve středním pásmu.

07:35

07:10

Mnoho šancí si domácí hokejisté v této přesilové hře nedokáží vypracovat.

06:40

Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky, domácí se nemohou stabilněji dostat do pásma.

06:08

Sean Couturier se při vlastním oslabení pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale domácí obránci mu nenechali příliš prostoru.

05:40

Reilly Smith pálil od modré čáry, s jeho projektilem si snadno dokázal poradit brankář.

05:35

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brandon Manning – 2 min., nesportovní chování).

05:35

Další přerušení hry, Brad Hunt vypálil a jeho projektil kryje brankář Michal Neuvirth.

04:56

Marc-Andre Fleury kryje kotouč, který vyslal Brandon Manning od modré čáry. Hra je přerušená, bude se vhazovat před brankou Vegas.

04:40

Hostující celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

04:08

Sledujeme rychlý hokej, více ze hry má domácí celek, který hraje aktivněji. Michal Neuvirth si na nedostatek práce naříkat rozhodně nemůže.

03:23

Brad Hunt vypálil z kruhu. S jeho pokusem si dokázal poměrně snadno poradit ústecký rodák v brance Flyers. Hra je přerušena.

02:44

James Neal vypálil z mezikruží, jeho projektil byl ale nepřesný. Brankář zasahovat nemusel.

02:17

Michal Neuvirth si snadno poradil s pokusem z horní hranice kruhu, zkoušel to James Neal.

01:19

Shayne Gostisbehere zblokoval ránu, kterou vyslal domácí William Karlsson.

01:06

William Karlsson se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil velmi dobře zastavil Michal Neuvirth.

00:35

Jakub Voráček se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje domácí brankář, a tak se bude znovu vhazovat před brankou Fleuryho.

00:20

Píská se zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou domácího celku.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – Leipsic, Eakin, O. Lindberg – Tuch, Bellemare, Carpenter.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Voráček, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Laughton, Weal – Lehterä, Filppula, Weise..
Vegas Golden Knights z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Winnipegem Jets 3:2 v nájezdech, Washingtonem Capitals 4:3 a San Jose Sharks 5:3. Nestačilo na Minnesotu Wild 2:5 a Pittsburgh Penguins 4:5. V tabulce Západní konference je na prvním místě se 76 body.
Philadelphia Flyers odehrála 55 zápasů s bilancí 20-7-9-19 a získala 63 bodů. V tabulce Východní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála 3. Poradila si s Carolinou Hurricanes 2:1 v prodloužení, Montrealem Canadiens 5:3 a Arizonou Coyotes 4:3 v nájezdech. Nestačila na New Jersey 3:4 a a Ottawu Senators 3:4 v nájezdech.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Philadelphie Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

1:4

Branky a nahrávky: 12. McNabb (R. Smith, W. Karlsson) – 18. Couturier (Konecny, Giroux), 38. MacDonald (Couturier, Konecny), 40. Giroux (Couturier, Provorov), 58. Gudas

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Alphonso, Brisebois

Diváci: 18 220

05:35 PHI 2 Manning, nesportovní chování
11:22 VEG 1:0 McNabb (R. Smith, W. Karlsson)
17:50 PHI 1:1 Couturier (Konecny, Giroux)
37:07 PHI 1:2 MacDonald (Couturier, Konecny)
39:54 PHI 1:3 Giroux (Couturier, Provorov)
57:34 PHI 1:4 Gudas