Portugalská Primeira Liga

Moreirense FC – GD Estoril Praia

1:2

konec (1:0)

12.02.2018, 21:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • 22. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.24 3.15 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:54:32)
Je konec. Estoril nakonec otočil utkání a vyhrál 2:1. V prvním poločase to byli domácí, kteří se v 10. minutě dostali do vedení po brance de Carvalha. V 55. minutě mohl Neto zvýšit náskok, ale z penalty trefil pouze tyč a poté už dominovali hosté. V 72. minutě měl Lima velké šanci, když jeho centr tečoval Sagna a míč skončil v bráně. O devět minut později dostal šanci proměnit penaltu na druhé straně Eduardo a poradil si sní lépe, než jeho protihráč. Poté už domácí neměli síly a ještě posbírali pár žlutých karet.

90+4

90+3

Neproměněná penalta bude domácí pravděpodobně hodně mrzet, jelikož nyní Ahmed Mostafa Mohamed Sayed ztratil míč a hosté mají aut.

90+2

Domácí dostali míč pouze do zámezí a Luís Ribeiro se tak postará o odkop od své svatyně.

90

Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

89

Pierre Sagna si nyní chtěl vymodlit aut, ale rozhodčí ukázal na druhou stranu, což se mu nelíbilo a domácí obránce tak dostal žlutou kartu.

88

Ofsajd domácích, kteří jsou velmi frustrovaní z průběhu utkání.

86

Belkaroui zfauloval hostujícího hráče a dostal žlutou kartu.

84

Bruno Gomes de Oliveira Conceição se dostal osamocený ke střele, ale jeho rána skončila těsně vedle levé tyče!

83

Domácí se v průběhu devíti minut dostali z možného tříbodového zisku na nulový a nyní je čeká rychlých sedm minut do konce základní hrací doby.

81

81. EDUARDO - 1:2

81

Estoril právě vstřelilo branku!
Druhá penalta tohoto utkání už je proměněna! EDUARDO se postavil k pokutovému kopu a střelu umístil přesně k levé tyči. Domácí brankář Jhonatan šel na druhou stranu a Estoril tak otáčí utkání a vede 2:1!

80

Ronaldo Peña poslal k zemi hostujícího hráče ve svém vápně a následuje pokutový kop pro Estoril!

79

Obrana domácích odkopla míč a následně vybojovala autové vhazování.

77

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Alfa Semedo, přichází Ahmed Mostafa Mohamed Sayed.

76

Hosté jsou po vstřelené brance na koni a dál pokračují v útoku a nátlaku.

74

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Ewandro, přichází Bruno Gomes de Oliveira Conceição.
Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Bilel Aouacheria, přichází Ronaldo Peña.

72

72. Allano LIMA - 1:1

72

ALLANO LIMA odcentroval z levé strany, ovšem jeho pokus tečoval Pierre Sagna, který ale změnil dráhu míče a ten skončil za zády Jhonatana! Je tak srovnáno na 1:1.

71

Hosté drží míč na domácí polovině, ale zatím se nedostali ke střele.

69

Edno se ocitl v ofsajdovém postavení a nedostal se tak do zakončení, když běžel sám na hostující bránu.

67

Pedro Rodrigues napálil svou ránu jen do domácího obránce.

66

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Goncalo, přichází Allano Lima.
Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Boubacar Fofana.

65

Domácí se opět dostali do šance, ale střela skončila jen u hostujícího obránce.

63

Neto vypálil jen vedle levé tyče.

62

Eduardo ale z přímého kopu nastřelil pouze zeď z domácích hráčů.

60

Neto se dopustil faulu, ve kterém sejmul Fonseca a dostal žlutou kartu.

59

Domácí hráč vystřelil, ovšem jeho rána skončila pouze vedle brány.

58

Nyní se domácí hráč dopustil faulu a u míče bude opět Estoril.

57

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Charalampos Kyriakou, přichází Fernando Fonseca.

57

Lucas Evangelista byl zfaulován uprostřed hrací plochy.

55

55. Neto neproměnil pokutový kop.

55

K pokutovému kopu se postavil Neto, ale i když poslal brankáře na druhou stranu, tak svoji střelu umístil pouze do levé tyče a do dorážky se žádný z hráčů Moreirense nedostal! Stav je tak stále pouze 1:0.

54

Charalampos Kyriakou poslal ve svém vápně k zemi domácího hráče a je z toho penalta. Za tento zákrok byl odměněn žlutou kartou.

54

Byla nařízena penalta pro Moreirense.

53

Poté se hostující hráč dopustil faulu a Jhonatan se postará o odkop na polovinu Estorilu.

52

Ovšem ani tentokrát po centru z něj se jeho kolegové nedostali do zakončení.

51

Hosté vybojovali přímý kop, který bude zahrávat Eduardo.

49

Edno se nedostal do zakončení, jelikož Luís Ribeiro skvěle vyběhl proti této přihrávce.

48

Ovšem s centrem z něj si lehce poradila obrana Estorilu a brankář Luís Ribeiro má odkop od brány.

47

Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:00.
Konec prvního poločasu je u konce a Moreirense zatím vede 1:0. O jedinou branku v první půli se postaral António José Pinheiro de Carvalho, který dostal skvělý centr z levé strany a následně zakončil z voleje přesně k pravé tyči.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

44

Estoril je poslední minuty lepším týmem, ale ani nyní se ke střele na bránu nedostal.

43

Ovšem střela hostujícího hráče z přímého kopu byla zblokována a následně chycena Jhonatanem.

41

Ewandro byl zfaulován Netem a Estoril má přímý kop přibližně z dvaceti sedmi metrů.

39

Střela domácího hráče skončila jen nad bránou hostujícího brankáře Luíse Ribeira.

37

Dankler vypálil jen vedle brány a Jhonatan má odkop od své svatyně.

36

Ovšem následně z něj nic nevzniklo.

35

Domácí hráč se dopustil faulu a Estoril tak má přímý kop z levé strany.

33

Jhonatan se nyní musel protáhnout aby vyrazil pumelici hostujícího hráče, která směřovala k pravé tyči.

31

Edno se provinil faulem a u míče tak jsou opět hosté.

30

30. Arsénio zakončil těsně vedle pravé tyče.

30

Arsénio se dostal do velké šance, kde zakončoval naprosto sám, ale těsně minul pravou tyč! Další velká příležitost domácích během dvou minut.

29

Edno se dostal ke hlavičce ve vápně a zakončil k levé tyči, ovšem Luís Ribeiro předvedl fantastický zákrok!

27

Obrana Moreirense zablokoval přihrávku hostů a zabránil tak útočníkovi Estorilu se dostat do šance.

25

Moreirense mělo přímý kop, ale po něm skončil míč v zámezí za bránou Luíse Ribeira.

23

Po rohovém kopu se stáčel míč do brány a Jhonatan jej musel vyboxovat nad bránu.

22

Po centru Eduarda z něj se dostal míč do zámezí od domácího hráče a následuje rohový kop.

21

Hosté vybojovali přímý kop z levé strany.

19

Domácí ztratili míč na polovině hostů, poté jej chtěl vybojovat Edno, ale provinil se nedovoleným zákrokem.

17

Estoril se dostal dopředu, ale ke střele už ne. Poté se Ailton provinil faulem, ze který byl oceněn žlutou kartou.

14

Centr domácího hráče z pravé strany byl zblokován a následně se hráč Moreirense dopustil faulu.

13

Moreirense získalo autové vhazování a pokračuje tak dál v tlaku.

12

André Claro se pokoušel dostat do vápna středem hřiště, ale domácí obrana skvěle zasáhla.

11

Opět se dostali dopředu domácí a vybojovali autové vhazování.

10

10. António José Pinheiro de Carvalho - 1:0

10

Moreirense právě vstřelilo branku!
Rúben Lima nacentroval z levé strany skvělý míč do vápna kde se do něj opřel z voleje ANTÓNIO JOSÉ PINHEIRO DE CARVALHO a střelou k pravé tyči posílá domácí tým do vedení 1:0! Asistence: Lima.

9

Obránce Moreirense odebral o míč hostujícího hráče, který se dožadoval odpískání faulu, ale rozhodčí ponechal hru pokračovat.

8

Hostující hráč se dostal až do vápna, ale jeho následná přihrávka byla zblokována a poté obrana odkopla míč. Následuje tak autové vhazování pro Estoril.

7

Další ofsajd domácích a opět je útok Moreirense u konce.

6

Útočník Moreirense António José Pinheiro de Carvalho se ocitl v ofsajdovém postavení a akce je tak u konce.

5

Následně se faulem provinili domácí a Estoril má volný kop na své polovině.

4

Obrana Estorilu dobře zasáhla a domácí útočník se tak nedostal ke střele.

3

Domácí hráč dostal naloženo od hostujícího protihráče, ale po krátkém přerušení se pokračuje dál.

1

O úvodní rozehrávku se postarali hosté z Estorilu a následně vybojovali autové vhazování.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Moreirense FC: Jhonatan – Sagna, Belkaroui, Abarhoun, R. Lima – Aouacheria, Neto, Semedo, Arsénio – Edno, de Carvalho.
Náhradníci: Dos Prazeres – Cádiz, Fofana, Ra. Costa, Micael, Peña, Sayed.

GD Estoril Praia: Ribeiro – Ch. Kyriakou, Halliche, Dankler, Ailton – Rodrigues, Goncalo, Eduardo, Evangelista – Claro, Ewandro.
Náhradníci: J. Moreira – de Almeida, A. Lima, Indio, F. Fonseca, de Oliveira Conceição, P. Monteiro.

Rozhodčí: Bruno Esteves – Rui Teixeira, Rui Cidade.
Ve 22. kole portugalské Primeira Ligy se proti sobě utkají týmy Moreirense FC a GD Estoril Praia. Naposled se spolu tato mužstva utkala před pěti měsíci na půdě Estorilu. Ovšem byli to hráči Moreirense, kteří si po výhře 2:0 odvezli tři body. Nyní se bude hrát na Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas. Tento stánek nabídne kapacitu pro 6 100 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.