konec (0:0, 0:2, 0:2)

28.01.2018, 12:30 • LeSports Center • Radomír Fukala

Tipsport: 2.3 4.0 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (14:41:44)
Je dobojováno! Po nevýrazné první třetině, ve které jsme se branky nedočkali se šlo do periody druhé, která již byla o poznání zajímavější. Tedy alespoň z pohledu fanoušků Astany. Ti měli hned dvakrát důvod k radosti, protože po trefách Nigela Dawese a Dmitrije Ševčenka vedl jejich tým po 30. minutách 2:0.
Stejný skóre svítili i na začátku poslední třetiny, ve které si Barys svou výhru ještě pojistil. V 52. minutě zvyšoval na 3:0 Roman Savčenko a na konečných 4:0 uzavřel skóre Dmitrij Gurkov. Astana tedy si tedy z Číny odváží všechny body za tuto jednoznačnou výhru.

59:40

Astana zřejmě se svým poslední útočným výpadem neuspěla a Kunlun se tak může ještě pokusit ohrozit Malgina.

59:00

Probíhá poslední minuta utkání.

58:40

Hellberg musel ještě zasahovat u své pravé tyče proti výpadu Grence zpoza brány, ale nakonec pátý gól do své sítě nepustil.

57:55

Hosté mají navíc kotouč za svou bránu a čekají na dostřídání svých spoluhráčů.

57:11

Ta však zatím nepřichází. Malgin ani po této střele Kunlunu nekapituloval a po jeho zákroku se bude vhazovat v obranné třetině Astany.

55:32

Zápas je již definitivně rozhodnut, ale domácí diváci velmi sympaticky povzbuzují svůj celek a rádi by viděli alespoň jednu branku v síti Astany.

54:14

54:14 Dmitrij GURKOV - 0:4

54:14

Astana právě vstřelila branku!
Tak nyní už je definitivně rozhodnuto! Kunlun ve snaze vstřelit alespoň čestný gól naprosto rezignoval na bránění a po přečíslení tří na jednoho naservíroval Markelov puk za ležícím obráncem před bránu DMITRIJ GURKOVOVI, jenž z bezprostřední blízkosti překonává Hellberga počtvrté. Asistence: Vladimir Markelov.

52:35

Další pokus Nigela Dawese z levého kruhu kryje Hellberg. Kunlunu již mnoho času na případný zvrat nezbývá a zdá se, že je tak rozhodnuto.

51:07

51:07 Roman SAVČENKO - 0:3

51:07

Hosté sice přesilovku nevyužili, ale i tak se poté dočkali třetího gólu! Po pravé straně vnikl do útočného pásma Markelov, načež puk předal ROMANE SAVČENKOVI, jenž se šikovným přibržděním zbavil soupeře a následně z mezikruží zamířil do horního rohu domácí brány.

50:24

Domácí hrají v plném počtu.

50:12

A do třetice je touš u hostujícího brankáře a přesilovka Astany je pomalu u konce.

49:50

A domácí opět posílají kotouč přes všechny čáry až k brankáři Malginovi.

49:25

Tak až nyní přiletěla rána od modré čáry, která ovšem minula Hellbergovu bránu a Kunlun se následně osvobozuje.

48:50

Astana sice dobře kombinuje v útočném pásmu, ale ještě vůbec nevystřelila a svou rotací si snaží připravit palebnou pozici.

0:4

Branky a nahrávky: 27. Dawes (Dallman), 30. Ševčenko (Dawes, R. Starčenko), 52. Savčenko (Markelov, Žajlauov), 55. Gurkov (Markelov)

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Järvinen, Graborenko, A. Kulda, Blacker, Schaus, N. Chlystov – Beck, DeFazio, Brulé – Kane (A), Lessio, Yip (A) – Rissanen, Chipchura, Ponikarovskij (C) – Squires, Lockhart, O'Donnell.

Barys Nur-Sultan: Malgin (Kudrjavcev) – M. Semjonov (A), Dallman (A), Dietz, Makljukov, Lipin, Orechov, Savčenko, Polochov – Kučin, Dawes (C), R. Starčenko – Sagadejev, Michajlis, Jevdokimov – Gurkov, Žajlauov, Markelov – Ševčenko, Belgibajev, Grenc.

Rozhodčí: Gusev, Kulakov – Šalagin, Šišlo

06:14 AST 2 Grenc, hrubost
14:09 KUN 2 A. Kulda, nedovolené bránění
26:28 AST 0:1 Dawes (Dallman)
26:55 AST 2 Sagadejev, hákování
29:43 AST 0:2 Ševčenko (Dawes, R. Starčenko)