3:1

konec (1:0, 0:0, 2:1)

08.12.2017, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • 26. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.35 6.5 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sa podarilo v 44. minúte vyrovnať Surovkovi a už sa zdalo, že zápas pôjde do predĺženia. V 55. minúte sa však dokázal presadiť Jurík a minútu pred koncom tretej tretiny spečatil gólom na 3:1 víťazstvo domácich nová posila Pospíšil. Žilina tak doma získava tri body a upevnila si 7. pozíciu v tabuľke. Detva tak ani v tomto zápase na ľade súpera nedokázala bodovať.

S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:26:15)

59:43

Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Abramov – 2 min., držanie).

59:30

Hostia sa nemôžu dostať do pásma, pri puku sú domáci hokejisti a tak Hackett ostáva vo svojej bráne.

59:01

Do konca tretej tretiny ostáva posledná minúta, domáci vyhrávajú o dva góly a o osude by tak už malo byť rozhodnuté.

58:26

Jurík mal na hokejke ďalší gól domácich, ale z tesnej blízkosti poslal puk iba do masky brankára Hacketta. Žilina tak získava buly v útočnom pásme.

58:10

Ihneď po góle domácich si Ivan Dornič vzal oddychový čas, v hre sa však už pokračuje ďalej. Uvidíme, či to hostia ešte skúsia v šestici.

58:02

Oddychový čas hostí.

58:02

58:02 POSPÍŠIL - 3:1

58:02

Žilina dala gól!

A je rozhodnuté! Detva sa držala v útočnom pásme, ale hostia puk stratili a tak išli dopredu domáci hokejisti, do úniku na bránku hostí sa dostal TOMÁŠ POSPÍŠIL a peknou strelou ponad Hacketta si otvára gólový účet v drese Žiliny – 3:1!
Bez asistencie.

57:03

Hostia však kombinujú vo svojom pásme, nedarí sa im preniknúť pred bránku Tomeka. Uvidíme, kedy Ivan Dornič vezme oddychový čas a prípadne odvolá aj Hacketta z bránky.

56:48

Na bránku hostí to teraz skúšal Stupka, ale nepodarilo sa mu vyslať úspešnú strelu a tak sa k puku dostáva Detva.

56:30

Žilina však teraz získava útočné pásmo, Tvrdoň nahodil puk na bránku hostí a Hackett úspešným zákrokom hru prerušuje.

55:48

Domáci sa teraz dlhšie držali v útočnom pásme, ale zakončiť na bránku súpera sa im nepodarilo. Dopredu tak skúša ísť Detva, zverenci Ivana Dorniča už veľa času k dispozícii nemajú.

55:06

Žilina vyhrala buly v útočnom pásme a snaží sa upokojiť hru na svojich hokejkách. Uvidíme, či sa hostia ešte dostanú do nejakej zaujímavej príležitosti.

55:00

Do konca tretej tretiny ostáva približne 5 minút, domáci znova vyhrávajú o jeden gól a sú tak blízko k trom bodom. Detva však ešte zbrane neskladá.

54:03

54:03 JURÍK - 2:1

54:03

Žilina sa dostáva do vedenia 2:1! Domáci získali buly v útočnom pásme, po ňom prišla strela na bránku hostí, tvrdá strela Hackettovi vypadla a tak sa k dorážke pred bránkou dostal JURAJ JURÍK a vracia tak domácim späť vedenie o jeden gól.

53:55

Domáci sa napokon dostali na dostrel hosťujúcej brány, ale Hackett si poradil so zakončením Klimenta. Žilina získava buly v útočnom pásme.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Tvrdoň (Poulin, Chalupka), 55. Jurík (bez asistencie), 59. Pospíšil (bez asistencie) – 44. Surovka (Fekiač, Videlka)

MsHK Žilina: Tomek – Mikuš, Juraško, Poulin, Chaloupka, Harant, Roman, Hatala, Mendrej – Pospíšil, Handlovský, Klimenta – Tvrdoň, Hruška, Jurík – Švihálek, Holovič, Stupka – Rogoň, Meliško, Váňa

HK Detva: Hackett – Kuklev, Chovan, Sládok, Fekiač, Macejko, Vyskoč, Gachulinec, Jendroľ – Gašpar, Ščurko, Milý – Tibenský, Surovka, Piačka – Žilka, Chovan, Videlka – Abramov, Murček, Utkin

Rozhodčí: Ondrej Kalina, Tomáš Orolin – Martin Jobbágy, Martin Korba – Vladimír Konštek

00:51 DTV 2 hráčska lavica, příliš mnoho hráčů, odpyká Gašpar
01:37 ZIL 1:0 Tvrdoň (Poulin, Chalupka)
03:43 ZIL 2 Chaloupka, držení protihráče
06:30 ZIL 2 Jurík, podražení
10:44 ZIL 2 Hatala, podražení
41:54 ZIL 2 Rogoň, držení protihráče