Hokejová Liga mistrů

Brynäs IF – EHC Red Bull Mnichov

2:3

konec (1:0, 1:1, 0:2)

10.10.2017, 18:30 • Gavlerinken Arena • Skupina G • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

Tipsport: 1.47 5.2 4.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Mnichov otočil skóre v posledních 5 minutách hry. A rozhodl dokonce jednu sekundu před koncem. Neuvěřitelná záležitost. Toto je ode mne pro dnešek vše já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů. (20:49:01)

59:59

59:59 FLAAKE 2:3

59:59

Mnichov právě vstřelil branku!
A pozor, Je otočeno! A rozhodnuto! Ryan Button vystřelil od modré čáry a JEROME FLAAKE tečoval kotouč za záda Sandströma. Asistence: Ryan Button a Markus Lauridsen.

57:36

57:36 MAUER - 2:2

57:36

A je vyrovnáno! V brankovišti se strhla mela ve které se nejlépe zorientoval FRANK MAUER. A posílá puk do sítě. Asistence: Patrick Hger.

Mnichov hraje v šesti mužích v poli!

56:50

Oddechový čas pro hosty.

56:17

Vyloučení v týmu Brynäs IF (Ikonen – 2 min., podražení).

55:30

Hosté se snaží ze všech sil vyrovnat, zatím se ale vůbec nedaří. Za chvilku si zřejmě hosté vezmou oddechový čas.

54:11

Button prokličkoval útočné pásmo a dostal se do zakončení. Trefil jen připraveného Sandströma, který puk bez problémů schoval do klína.

52:38

Hosté se usazují v útočném pásmu a snaží se vymyslet akci, která by skončila vyrovnávací brankou.

50:55

U puku jsou domácí, kteří se snaží vymyslet kombinaci, která by skončila gólem.

49:19

A teď měli obrovské štěstí také domácí. Po střele hostujícího obránce zvoní horní tyč Sandströmovi brány.

46:22

Tak to byl parádní zákrok Lauridsena! A ne není to brankář! Reich už byl překonaný a puk mířil do prázdné brány. Jenže z ničeho nic se tam objevil právě Lauridsen a puk vyrazil ještě před brankovou čáru.

45:59

Tentokrát jsou usazeni v útočném pásmu hosté, kteří se snaží ze všech sil vyrovnat. Sandström vše chytá. Následuje komerční přestávka.

44:10

Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Reicha, který ve třetí třetině odolává.

42:33

Mayenschein teď obkroužil branku a přihrál na druhou stranu brankoviště, kde stál úplně volný Eder, ale puk mu přeskočil hokejku. V hledišti to jen zahučelo.

41:40

Hráči Mnichovu nyní kombinují na vlastní polovině a čekají na nějakou mezírku v obraně černých dresů.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Paille (Kilström, Ikonen), 26. Palushaj (Johansson, Olund) – 30. Christensen, 58. Mauer (Hager), 60. Flaake (Button, Lauridsen)

Brynäs IF: Sandström (Rautio) – Zanetti, Gunderson, Sundqvist, Kilström, Carlsson, Larsson, Ersson, Hirsch – Johansson, Ölund, Palushaj – Alcén, Liljewall, Mannberg – Paille, Blomqvist, Ikonen – Caporusso, Westfält, Njurström

EHC Red Bull Mnichov: Reich (Aus den Birken) – Abeltshauser, Button, Lauridsen, Quass, Boyle, Kettemer, Grosse – Mauer, Kahun, Kastner – Christensen, Hager, Daubner – Flaake, Eder, Mayenschein – Strodel, Eder, Postel

Rozhodčí: Fonselius, Winge – Perrson, Ahlen

04:21 MUE 2 Mauer, hákování
11:48 BRY 1:0 Paille (Kilström, Ikonen)
19:58 BRY 2 Larsson, hákování
21:44 BRY 2 Caporusso, hákování
25:54 BRY 2:0 Palushaj (Johansson, Olund)