IHC Prague Rats – SK Černošice

9:5

konec (2:2, 2:1, 2:2, 3:0)

18.06.2017, 14:00 • ZS Chrudim • Finále • Jakub Cimburek

Je tu konec utkání a také celé letošní extraligy! Jejím mistrem se v letošní sezoně stává tým IHC Berounští Medvědi. Přeji vám příjemný zbytek neděle a u inline hokeje zase brzy napočtenou. (15:25:34)

44:10

Druhá přesilovka pro Beroun, Černoch vyloučen za napadení.

42:44

Medvědi právě vstřelili branku!
Vypadá to, že je rozhodnuto. Čtvrtou rozdílovou branku Berouna přidává ADAM PŘIBYL. Asistence: Martin Fiala.

39:36

Tohle tu ještě nebylo. TOMÁŠ RUBEŠ zvyšuje náskok na tři branky! Asistence: Petr Kafka.

36:24

Znovu o dvě branky! Berounští se vrací do dvoubrankového vedení, po Fialově přihrávce skóroval JAKUB PETRUŽÁLEK! Asistence: Martin Fiala.

36:01

Začala čtvrtá čtvrtina.
Ve třetí části se Černošice dokázaly vrátit do zápasu a vyrovnaly na 5:5. Medvědy však chvíli před koncem čtvrtiny vrátil do vedení David Bernad.

36:00

Třetí čtvrtina skončila.

35:19

Berounští se vrací do vedení! Druhým vícególovým střelcem v utkání je po individuální akci DAVID BERNAD. Bez asistence.

30:56

Václav Krudenc měl po skvělé přihrávce na holi velký obrat, ale téměř jistému gólu zabránil vynikající zákrok Michajlova!

27:36

Černošice právě vstřelily branku!
Je znovu srovnáno! Po ose Malý – Mrňa se puk dostal až k MARKU LOSKOTOVI, který v samostatném úniku poslal puk přesně mezi betony Michajlova. Asistence: Pavel Mrňa, Robin Malý.

27:10

JIŘÍ ČERNOCH se zhostil trestného střílení na výbornou a bekhendovým blafákem překonal Michajlova. Bez asistence.

27:10

Černoch faulován ve vyložené šanci Fialou a dostává příležitost trestného střílení za podražení!

25:25

Přesilová hra také pro Beroun, David Sem vyloučen za hákování.

25:02

Beroun se vrací do dvoubrankového vedení! Střelcem páté branky Medvědů je TOMÁŠ RUBEŠ. Bez asistence.

24:01

Začala třetí čtvrtina.
Ve druhé části se do dvoubrankového vedení dostal tým Berouna. Černošicím se podařilo snížit až v přesilové hře vteřinu před sirénou. Jinak jsme na ploše viděli jednoznačně aktivnější Beroun. Třetí čtvrtina začne za pár minut.

24:00

Druhá čtvrtina skončila.

9:5

Branky a nahrávky: 5. Bernad, 11. Šinágl, 14. Šinágl (Kafka), 24. Šinágl (Bernad), 26. Rubeš, 36. Bernad, 37. Petružálek (Fiala), 40. Rubeš (Kafka), 43. Přibyl (Fiala) – 7. Krudenc (Černoch), 9. Loskot (Malý), 24. Wurm (Černoch, Loskot), 28. Černoch, 28. Loskot (Mrňa, Malý)

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Mantese, Bernad David, Tvrzník, Pouska, Přibyl, Popela, Šinágl, Bernad Jakub, Kafka, Rubeš, Fiala, Petružálek.

SK Černošice: Langer – Sem, Wurm, Malý – Růžička, Černoch, Krudenc, Loskot, Chamrád, Mrňa.

Rozhodčí: Pahulák, Barek.