Play-off NHL

Nashville Predators – Anaheim Ducks

2:1

konec (0:0, 0:1, 2:0) Stav série: 2:1

17.05.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Finále Z. konference • Petr Sumbal

Z mé strany je to už pro tenhle zápas všechno. Příjemné časné středeční ráno přeje Petr Sumbal. (05:02:11)
Československá stopa v utkání:
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:44
1. Roman Josi (NSH) 1+0
2. Filip Forsberg (NSH) 1+0
3. Pekka Rinne (NSH) 19 zák., 1 gól, 95,0%
Je konec. Tohle dramatické utkání končí nakonec po šedesáti minutách, prodloužení nebude třeba. Nashville měl celé utkání střeleckou převahu, tu se mu ale dlouho nedařilo zužitkovat. A tak to nakonec byl Anaheim, který zásluhou Perryho otevřel skóre. Domácí se dočkali až ve třetí třetině. Nejprve vyrovnal Forsberg a pak dva další góly Anaheimu správně neplatily pro nedovolené bránění brankáři v zákroku. Rozhodnutí nakonec přinesla až Josiho trefa z přesilovky v závěru utkání. Stav série je tak 2:1 pro Nashville.

59:30

Colton Sissons vyhodil puk tak šikovně, že to nebude icing.

58:56

Josiho střelu před prázdnou brankou zablokoval Getzlaf.

58:31

Gibson už odjel na střídačku a hosté to zkouší v šesti.

57:17

57:17 Roman JOSI - 2:1

57:17

Nashville právě vstřelil branku!
Také další Ekholmovu bombu od modré dokázal GIbson vyrazit. Jenže neměl vůbec ponětí kam. Podíval se napravo a kotouč nenašel. Ten byl totiž na opačné straně. Tam si jej našel ROMAN JOSI a neomylně jej zavěsil do odkryté brány. Asistence: Viktor Arvidsson, Mattias Ekholm.

57:09

Ekholmova střela od modré byla sražena mimo.

56:17

Anaheim začíná oslabení dobře a vyhazuje puk.

56:08

Nashville bude mít velkou šanci rozhodnout utkání. Na trestnou lavici totiž za faul vysokou holí putuje Wagner.