Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Oceláři Třinec – Mountfield HK

4:3

po prodl. (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)

07.01.2023, 13:00 • Werk arena, Třinec • 10. kolo • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

Z potemnělé třinecké WERK ARENY je to pro dnešek vše. Hezký víkendu vám přeje od klávesnice Rostislav Niedoba. (15:11:06)
Ač to tak v prvních minutách nevypadalo, nabídla nám třetí část jednoznačně nejzajímavější pasáž hry, která vyústila úspěšnou hrou bez brankáře hokejistů Mountfieldu. Přesto to jsou nakonec Oceláři, kteří se radují z vítězství. Zápas ozdobila především dvojice Matěj Kubiesa a Jakub Jón, jenž si do statistik připsali hattrick.

60:36

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři vítězí! Michal Rybníkář krásnou přihrávkou z otočky vyslal do úniku Matěje KUBIESU, který kompletuje hattrick vítěznou brankou. Meišnera překonal střelou mezi betony.
Asistence: Rybnikár

60:01

60:00

59:19

Následně se po vstřelení branky strhla před brankou šarvátka. Rozhodčí vylučuje na dvě minuty oba hráče.

59:19

Hradec právě vstřelil branku!
Hosté dokázali vyrovnat! Po nahozeném puku si vytvořil v brankovišti obrovský závar, který ukončil Jakub JÓN, když dotlačil puk do branky.
Bez asistence.

59:05

Teď ale zahráli puk na icing. Mountfield už he v šesti bez brankáře.

58:48

Domácí vyhráli buly a chvíli drželi kotouč v útočném pásmu.

58:42

Rozhodčí popohání třineckou střídačku zpátky do hry.

58:42

Čas na poradu, time out pro hosty.

58:34

Hosté se zatím do závěrečného tlaku nemohou dostat.

58:01

Dokonce třetí části zbývá ukrojit poslední dvě minuty.

56:52

Do branky Mountfieldu se vrací Meišner. Pravděpodobně šlo jen o úpravu výstroje.

56:52

Zákrok pro Skácela. Ale šlo jen o propagační střelu.

56:05

Domácí se snaží kontrolovat hru.

53:32

Překvapivé střídání brankářů na straně Hradce Králové. Místo Samuela Meišnera jde do branky Vojtěch Petřík.

53:32

Následnou početní převahu pěti proti čtyřem Oceláři využili. Dělovou od modré čáry poslal domácí do vedení Radim MRTKA.
Asistence: Blaha, Solowski

4:3

Branky a nahrávky: 1. Kubiesa (Hrček, Holub), 15. Kubiesa (Byrtus, Mrtka), 54. Mrtka (Blaha, Solowski), 61. Kubiesa (Rybnikár) – 19. Jón (Novotný), 47. Jón (Voděranský), 60. Joń

HC Oceláři Třinec: Skácel (Heczko) – Byrtus, Mrtka, Dravecký, Solowski, Holub (A) – Urbánek (A), Barna, Blaha (C), Hebar, Švančara, Mikula, Granečný, Sajdokt, Rybnikár, Kubiesta, Kopačka, Hrček
Trenér: Marek Malík

Mountfield HK: Meišner (Petřík) – Samek (A), Studnický, Černý, Forejtek, Mráz (A), Pánek, Burda – Vítek, Hendrych, Voděracký, Jón (C), Frolík, Novotný, Vondruška, Páleník
Trenér: Luboš Dvořák

Rozhodčí: Janda – Přecechtěl, Karpál