Mistrovství světa

Chorvatsko – Brazílie

1:1

po penal. (4:2) (0:0)

09.12.2022, 16:00 • Education City Stadium • Čtvrtfinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 8.66 4.68 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a zároveň bych Vás chtěl pozvat na večerní zápas, kde proti sobě nastoupí Nizozemsko a Argentina. Na počtenou! (19:00:39)
Držení míče: 44 % : 41 %.
Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 22:24.
Chorvatsko se po čtyřech letech opět dostává do semifinále a i stejným způsobem, protože zvládlo dva penaltové rozstřely za sebou. Soupeřem jim bude vítěz ze souboje Nizozemsko – Argentina.
Prokletí Brazílie ve čtvrtfinále stále nekončí! Dnes však Kanárci prakticky hráli celých 120 minut lépe, ale i přesto to nestačilo, protože inkasovali tři minuty před koncem prodloužení. To se nakonec ukázalo jako rozhodující, protože v penaltovém rozstřelu proměnili Chorvati všechny své penalty, zatímco neskórovali Rodrygo a Marquinhos. Zejména druhý jmenovaný si to bude nejspíš dlouho vyčítat.

MARQUINHOS

4. série 4:2

Marquinhos nastřelil pouze tyčku a je konec!

Mislav ORŠIĆ

Alisson směr střely konečně trefil, avšak Mislav Oršić nechytatelně zakončil přímo k tyči.

PEDRO

3. série 3:2

Pedro hodně dlouho čekal, což se nakonec vyplatil, protože díky tomu mohl zakončit do části branky, kde se brankář nenecházel.