Extraliga dorostu - o účast v play-off

HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

26.11.2022, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 2. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Konec zápasu. (14:11:42)

59:50

Kometa právě vstřelila branku!
Napodruhé se to již hostům povedlo, ze středního pásma do opuštěné klece míří PATRIK ANTONY a Kometa bere tři body za výhru 4:1. Bez asistence.

59:28

Jindřich Habermann z pravé strany těsně před modrou netrefil prázdnou klec.

59:16

Dukle se nedaří udržet v útočném pásmu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Dukla nyní již hraje bez gólmana Jiřího Nováka.

56:50

Veselského rána byla sražena k nízkému stropu jihlavského Zimáčku.

56:38

Jihlava je ještě v pěti, hru bez gólmana prozatím odkládá.

Dukla si vyžádala oddechový čas.

56:32

Hosté posouvají puk na zakázané uvolnění, což jim v tuto chvíli stačí.

54:41

Zdá se, že je rozhodnuto. JAN BRABENEC si před brankou naše přihrávku Davida Štula a zblízka jí srazil za záda bezmocného Nováka. Asistence: David Štulo, David Röss.

53:47

Na druhé straně vznikl před brankou Komety slušný závar, který má ale jen jediného vítěze – brankáře hostí Martina Fajmona.

53:13

Červenka si mezi kruhy mohl vybrat, kam pošle Novákovi kotouč, jenže v zakončení nebyl přesný.

52:47

Finkovo nahození z pravé strany před branku kryje bez problémů Fajmon.

52:39

Fink po přejetí modré dostal puk na hokejku. Na nic nečekal a vystřelil, ovšem Fajmon jeho pokus viděl a chytil do lapačky.

50:27

V situaci tři na jednoho vzal Matěj Fiala odpovědnost sám na sebe, což by byla dobrá volba, kdyby alespoň trefil branku. Mířil ale vedle.

50:10

Necelých deset minut dělí Kometu od plného počtu šesti bodů ve dvou zápasech.

49:03

Váňovu střelu z levého kruhu vytáhl Fajmon, následná rána Jungwirtha od modré proskákala těsně vedle pravé tyče Komety.

48:22

Zakázané uvolnění je pískáno také na straně Jihlavy.

47:19

Také tato početní výhoda končí zakázaným uvolněním Komety.

1:4

Branky a nahrávky: 40. Veselský (Vildomec) – 17. Röss (Spanel, Zubíček), 25. Štulo (Mitro, Brabenec), 55. Brabenec (Štulo, Röss), 60. Antony

HC Dukla Jihlava: Novák (Uhrin) – Jungwirth (A), Löffler, Tomica, Pražák, Tetiva, Vildomec, Ošmera (C) – Nosek, Fink, Veselský, Duka, Kytka, Váňa, Chlubna, Macek, Fiala
Trenér: Jakub Venc

HC Kometa Brno: Fajmon (Matoušek) – Spanel, Antony, Jurný, Mitro, Vyhlídal, Zubíček (A) – Šebela, Röss, Halačka (A), Volf, Habermann, Brabenec, Pavlík, Zduba, Štulo, Červenka (C), Šichtář
Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Čuňočka – Kopecký, Landsmann

06:18 KOM 2 Mitro, držení
16:15 KOM 0:1 Röss (Spanel, Zubíček)
16:58 KOM 2 Šebela, podrážení