konec (2:1, 0:2, 1:2)

26.11.2022, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • 19. kolo • Kopejda

Tipsport: 2.44 4.7 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:41:19)
Vyškov dnešním tříbodovým ziskem přerušil sérii tří zápasů bez zisku bodu. Naopak Ďáblům se nepodařilo navázat na vítězné derby s Kopřivnicí a i podruhé v letošní sezoně s Vyškovem prohráli.

59:47

59:47 Tomáš KOMÍNEK - 3:5

59:47

Vyškov právě vstřelil branku! Je rozhodnuto. Maliníkova přihrávka byla příliš prudká a puk dovezl do odkryté branky TOMÁŠ KOMÍNEK.

58:22

Nový Jičín právě vstřelil branku! Švančara odjel na střídačku a Ďáblové v šesti snižují na rozdíl jediné branky. Kotouč dostal za Kořénkova záda VIKTOR KONEČNÝ. Asistence: Jaroslav Tomeček.

55:53

Vyškov právě vstřelil branku! Hosté při hře 4 na 4 odskakují na rozdíl dvou branek. Rychlý protiútok proměnil ve čtvrtou branku Vyškova FILIP WEINTRITT. Asistence: Dominik Hohl a Adam Studený.

53:46

Puk končí v ochranné síti. Bude se vhazovat před Kořénkem.

53:41

Rychlý protiútok Nového Jičína zakončil Lehečka. Kořének však jeho pokus zneškodnil.

52:48

Kotouče se zmocnili Ďáblové.

52:20

Švančara chytá střelu Hohla od modré čáry do své lapačky.

50:16

Na druhé straně se Handl nedostal ke střele.

49:57

Komínek Švančaru nepřekonal.

49:29

Puk mají na hokejkách hosté.

48:52

Kořének zneškodnil nebezpečnou střelu Štefky.

48:15

Kořének předvedl důležitý zákrok vyrážečkou.

48:00

Váňovi přeskočil kotouč hůl.

47:53

Kořének zvládl pokrýt tečovaný puk.

47:30

Puk končí v ochranné síti. Bude se vhazovat v útočném pásmu Vyškova.

47:02

Hraje se opět před Švančarou.

46:33

Kořének vyhazuje puk až na zakázané uvolnění.

45:39

Sluštík vystihl rozehrávku Vyškova, ale vzápětí o kotouč přišel.

45:12

Popelka přišel v útočném pásmu o puk.

44:50

Švančara podržel svůj tým skvělým zákrokem.

44:10

Ke kotouči se dostali Ďáblové.

43:48

Icing Nového Jičína.

43:28

Švančara neudržel střelu od modré čáry, ale vyražený puk zvládl pokrýt před dorážejícími hostujícími útočníky.

42:42

Vyškov je ve třetí třetině aktivnějším týmem a opět se usadil v útočném pásmu.

42:18

41:47

Švančara nemusel zasahovat proti střele od modré čáry.

41:10

Ďáblové vyhodili puk do středního pásma.

40:55

Tlak hostů pokračuje, ale zatím nevystřelili.

40:22

Vyškov kombinuje před Švančarou.

40:02

Vhazování vyhráli hosté.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 20:06.
Ve druhé třetině se prosazovali pouze hosté, kteří se díky dvěma přesilovým hrám ujali vedení. Nejdříve se se štěstím prosadil Adam Studený. V závěru druhé třetiny pak zužitkoval skvělou přihrávku Dobiáše Matěj Kořenek.

40:00

39:01

39:01 Matěj KOŘENEK - 2:3

39:01

Vyškov právě vstřelil branku! Vyškov využívá přesilovou hru a v závěru druhé třetiny se v dnešním zápase poprvé dostává do vedení. Dobiáš našel před bránou MATĚJE KOŘENKA, který již měl lehkou práci. Asistence: Vojtěch Dobiáš.

38:35

Závar před domácí brankou přerušil Švančara, který ukryl puk pod svou lapačku.

38:19

Flok zblokoval střelu od modré čáry.

37:45

Švančara vyráží střelu z levého kruhu do rohu kluziště.

37:35

Tomeček – 2 min., nedovolené bránění.

37:13

Švančara zneškodnil střelu Popelky.

36:29

Ďáblové po rychlém protiútoku získali vhazování v útočném pásmu.

36:15

Vyškov se usadil před Švančarou.

35:38

Kotouče se zmocnili hosté.

35:20

Střelu Štefky z obranného pásma Ďáblů ukryl Kořének ve své lapačce.

35:08

Zakázané uvolnění Nového Jičína.

34:57

Pokus Komínka byl tečován do ochranné sítě.

32:38

Vyškov právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovou hru a srovnávají na 2:2. Sebera trefil clonícího ADAMA STUDENÉHO, od kterého se kotouč odrazil za záda Švančary. Asistence: Matěj Sebera a David Vosátko.

32:25

Dobiáš pálil nad.

31:59

Švančara vyráží ramenem střelu z levého kruhu.

30:33

Sluštík nahazuje puk za Kořénkovu bránu.

30:11

Hra je přerušena. Bude se vhazovat před Kořénkem.

29:46

Lehečka v dobré pozici přestřelil.

29:17

Ďáblům nevyšel přechod do útočného pásma.

28:56

Vyškov posílá puk až za domácí branku.

28:21

Ďáblové se dožadovali trestného střílení, ale dočkají se pouze přesilové hry.

28:21

Vosátko – 2 min., sekání.

28:20

Franek se dostal do samostatného úniku, ale byl faulovaný!

28:02

Vyškov se usadil v útočném pásmu.

27:45

Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Švančaru.

27:31

Vhazovat se bude ve středním pásmu.

27:31

Hra je přerušena. V obranném pásmu Vyškova zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.

27:28

Vašíček přestřelil v dobré pozici.

26:34

Komínek se snažil tečovat střelu od modré čáry, ale puk netrefil podle svých představ.

26:25

Po nepřesné přihrávce Floka se píská další icing.

26:14

Žižka se dostal až před Švančaru, ale domácího brankáře nepřekonal.

26:03

Icing Ďáblů.

25:48

Po špatné rozehrávce domácích musel Švančara zasahovat proti střele z pravého kruhu.

24:58

Gebauerova přihrávka nenašla nikoho z Ďáblů.

24:36

Hosté kombinují v útočném pásmu.

23:52

Na druhé straně pálil Flok, ale jeho střela byla zblokovaná.

20:18

Souboj o puk v útočném pásmu Ďáblů dopadl lépe pro Vyškov.

20:02

Vhazování vyhráli domácí.

20:01

Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Čeká se na rozhodčí.
Domácí hráči jsou již připravení na střídačce.
Rolba teprve teď vyjela na led.
Zde v Novém Jičíně je problém s rolbou. Začátek druhé třetiny se tak nejspíš zpozdí.
Další třetina začne přibližně v 18:51.
V úvodní třetině byly k vidění celkem tři branky. O první gól se ve čtvrté minutě postaral Tomáš Franek. Ve 14. minutě se Vyškov dočkal srovnání, když se tečí prosadil Michal Janeček. Ďáblové se dostali zpět do vedení v 16. minutě, když při hře 4 na 4 překonal Kořénka Viktor Konečný.

20:00

19:40

Na druhé straně musel zasahovat proti střele z mezikruží Kořének.

19:16

Hosté vybojovali vhazování před Švančarou.

19:03

Vyškov měl problémy s rozehrávkou, ale nakonec zaváží puk do útočného pásma.

18:29

Hra je přerušena. Bude se vhazovat před Švančarou.

18:09

Ke kotouči se dostali hosté.

17:52

Nebezpečná střele Franka proletěla jen těsně vedle tyče Kořénkovy brány.

17:32

Domácí nahazují puk do útočného pásma.

16:42

Vyškov se pokusil zahrozit ve vlastním oslabení, ale protiútok ztroskotal na špatné přihrávce.

15:25

15:25 Viktor KONEČNÝ - 2:1

15:25

Nový Jičín právě vstřelil branku! Ďáblové využívají více prostoru na ledové ploše ke vstřelení své druhé branky. Štefka se dokázal dostat přes obránce a poté předal kotouč VIKTORU KONEČNÉMU, který vrací Ďáblům vedení. Asistence: David Štefka.

15:13

Kořének vyráží střelu od modré čáry.

15:01

Vašíček – 2 min., hákování.

14:50

Rozhodčí signalizuje trest. Bude se hrát 4 na 4.

14:30

Flok při vlastním oslabení trefil z levého kruhu tyč!

13:08

Vyškov právě vstřelil branku! Je srovnáno! Weintritt zavezl kotouč do útočného pásma a po ojetí brány vybídl k teči MICHALA JANEČKA, který srovnává na 1:1. Asistence: Filip Weintritt.

12:48

Kořének chytá pokus Franka ze středního pásma.

12:39

Po zákroku Švančary je hra přerušena.

12:14

Domácí nepotrestali špatnou rozehrávku Vyškova.

11:49

Po nepřesné přihrávce se píská zakázané uvolnění Ďáblů.

11:39

Odpískán ofsajd hostujícího celku.

11:31

Byla posunuta domácí branka. Bude se vhazovat v útočném pásmu Vyškova.

11:11

Ďáblům nevyšel přechod do útoku a u puku jsou opět hosté.

10:25

Hosté byli blízko k vyrovnání, ale Švančara zůstává stále nepřekonaný.

10:06

Hraje se před Švančarou.

09:41

Střelu Hrušky od modré čáry chytá Kořének do své lapačky.

09:28

09:15

Vhazování před Švančarou vyhráli Ďáblové.

08:57

Po střele z levého kruhu ukryl Švančara kotouč mezi svými betony.

08:27

08:03

Švančara zasáhl vyrážečkou proti střele od modré čáry.

07:28

Pokus Konečného zneškodnil Kořének lapačkou.

07:00

Kořének vyráží střelu Floka z úhlu.

06:36

Domácí nahazují puk za Kořénkovu bránu.

06:07

Odpískána přihrávka rukou. Buse se vhazovat ve středním pásmu.

05:44

Hosté přišli o útočné pásmo.

05:32

Hra se přesunula před Švančaru, jenž si připisuje další zákrok proti střele z pravého kruhu.

05:00

Kořének nemusel zasahovat proti nevydařené střele z mezikruží.

04:41

Ďáblové se usadili v útočném pásmu.

04:05

Nepřesná rozehrávka Vyškova končí na hokejkách domácích hráčů.

03:33

03:33 Tomáš FRANEK - 1:0

03:33

Nový Jičín právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do vedení! Lehečka našel před bránou nikým nekrytého TOMÁŠE FRANKA, který vstřelil úvodní branku dnešního utkání. Asistence: Jakub Lehečka a Robin Gebauer.

03:24

Franek přestřelil z mezikruží.

03:21

Ďáblové získali vhazování před Kořénkem.

03:02

Z protiútoku pálil Maliník, ale hostující obránce jeho pokus zblokoval.

02:42

Vyškov je aktivnější týmem a vytvořil si další tlak v útočném pásmu.

02:26

Švančara kryje střelu z levého kruhu. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

01:59

Vyškov bude zakládat novou útočnou akci zpoza své brány.

01:42

01:05

00:39

Obrovské šance Ďáblů! Flok nejdříve neproměnil samostatný únik a Kořének poté skvěle vychytal dorážky dojíždějících domácích útočníků.

00:17

00:10

Hra je přerušena, protože nastal problém s časomírou.

00:05

Úvodní vhazování vyhrál Vyškov, který se dostal do útočného pásma.

00:01

Hosté jsou již připraveni na ledové ploše. Čeká se na domácí hráče.

HK Nový Jičín: Švančara (Galuška) – Tomeček, Váňa, Hruška, Hladiš, Foltýn, Holáň – Juříček, Gebauer, Konečný, Handl, Škarka, Sluštík, Hilšer, Štefka, Flok, Lehečka (C), Franek, Kafka, Maliník.
Trenér: Kamil Gebauer

Hokej Vyškov: Kořének (Micka) – Vosátko, Hohl, Studený, Hefka, Mikulík, Holemý, Žižka (C) – Snášel, Lekeš, Dobiáš, Sebera, Janeček, Tomajko, Čuřík (A), Vašíček, Popelka, Kořenek, Komínek (A), Weintritt.
Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Blaha – Hübl, Jurčík.
Hokej Vyškov

Vyškov po šestnácti odehraných zápasech zaujímá v tabulce třetí příčku. Svěřenci Michala Konečného se však poslední zápasy trápí. Nelichotivou sérii započala těsná porážka se Znojmem 3:5. Poté přišli ještě dvě těsnější porážky. S Valašským Meziříčím 3:4 a v Hodoníně 2:3. Na ledě soupeřů odehrál Vyškov osm duelů, ve kterých pětkrát slavil vítězství.

V dresu Vyškova získal nejvíce kanadských bodů třetí nejlepší střelec východní konference Tomáš Komínek (13+7). Šestnáct kanadských bodů získal Dominick Vašíček (11+5). Tomáš Žižka (0+14) ještě branku v letošní sezoně nevstřelil, ale na svém kontě má nejvíce asistencí. Stejný počet kanadských bodů získal Vojtěch Dobiáš (7+7).

Sestava z posledního utkání: Kořének (Micha) – Vosátko, Hohl, Studený, Hefka, Mikulík, Holemý, Žižka – Kořenek, Tomajko, Weintritt, Komínek, Vašíček, Janeček, Čuřík, Snášel, Pospíšil, Dobiáš, Popelka, Luža.
HK Nový Jičín

Svěřenci Kamila Gebauera se v tabulce nachází na sedmé pozici se ziskem 22 bodů. Naposledy přerušili sérii tří porážek v řadě, když na svém ledě vyhráli derby proti Kopřivnici 8:4. Před svými diváky již odehráli osm duelů, z nichž čtyřikrát odcházeli vítězně.

Nejproduktivnějším Ďáblem je s 22 kanadskými body Tomáš Franek. Ten je s dvanácti úspěšnými zásahy také čtvrtým nejlepším střelcem východní konference. O dva kanadské body méně nasbíral kapitán Nového Jičína Jakub Lehečka (4+14), který má na svém kontě nejvíce asistencí. Patnáct bodů nasbíral Roman Maliník (7+8).

Sestava z posledního utkání: Šimonů (Galuška) – Hladiš, Hruška, Adámek, Tomeček, Váňa, Foltýn, Holáň – Handl, Škarka, Konečný, Kafka, Gebauer, Hilšer, Sluštík J., Flok, Štefka, Franek, Lehečka (C), Maliník.
Zdravím všechny příznivce druholigového hokeje. V devatenáctém kole přijedou na led novojičínských Ďáblů hokejisté Vyškova. První vzájemný duel musel diváky určitě bavit. Zápas plný obratů přinesl celkem jedenáct branek. Nový Jičín si dvakrát vytvořil dvougólový náskok, ale nakonec to byl Vyškov, kdo bral tři body za vítězství 6:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:5

Branky a nahrávky: 4. Franek (Lehečka, Gebauer), 16. Konečný (Štefka), 59. Konečný (Tomeček) – 14. Janeček (Weintritt), 33. Studený (Sebera, Vosátko), 40. Kořenek (Dobiáš), 56. Weintrirr (Hohl, Studený), 60. Komínek

Rozhodčí: Blaha – Hübl, Jurčík

03:33 NJI 1:0 Franek (Lehečka, Gebauer)
13:08 HVY 1:1 Janeček (Weintritt)
13:30 NJI 2 Sluštík, nedovolené bránění
15:01 HVY 2 Vašíček, hákování
15:25 NJI 2:1 Konečný (Štefka)
28:21 HVY 2 Vosátko, sekání
30:42 NJI 2 Handl, držení