0:0

odloženo (-:-, -:-, -:-)

26.11.2022, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • 26. kolo • Markéta Tomanová

Je dobojováno!

Třetí třetina zvrat nepřinesla. Oba týmy si dokázaly vytvořit tlak, ale branku jsme neviděli. Plzeň tak vyhrává 5:3. a Kometa bohužel pokračuje v sérii proher.

To je ode mne pro dnešek vše. Hezký zbytek dne a někdy u hokeje z Plzně zase na počtenou. (18:52:23)

58:50

Zakázané uvolnění indiánů.

58:01

Hrají se posední dvě minuty třetí třetiny.

57:01

Vondraš skryl pod lapačku kotouč po Boltvanově dorážce.

49:50

Masařova střela končí ve Vondrašově lapačce.

47:45

Borák z pravého kruhu vyslal prudkou střelu, která trefila pouze mantinel za brankou.

45:40

Benák z prostoru před brankou nedostal puk za Tesaře.

44:02

Kuswito od modré minul bránu.

42:28

Zakázané uvolnění Komety.

40:01

I druhá perioda je minulostí.

Na začátku Kometa snížila na rozdíl jedné branky. netrvalo to ale dlouho a indiáni si tříbrankový náskok vzali zpět.

Poslední perioda začne přibližně v čase 18:26.

40:00

39:01

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:47

Dvakrát se modrobílí snažili dorazit kotouč do brány, obrany Komety si s ním poradila a uvolnila tlak před brankou.

36:40

Masař střílel z prostoru před branko. Puk skončil mimo.

34:29

Otava se pokusil protlačit puk do brány. Vondraš ho skryl pod lapačku.

Plzeň právě vstřelila branku!

Indiáni už potřebovali vystřídat to se jim podařilo. Matěj Korčák poslal puk na modrou čáru na JANA HODINÁŘE, který kotouč uklidil do branky. Asistence: Matěj Korčák.

29:14

Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení a také bez šancí.

27:21

Rakus rozezněl tyčku.

25:21

Přihrávka Dominika Soukupa šla přesně na hokejku ADAMA TITLBACH, jenž šikovně objel obránce a překonal Tesaře. Asistence: Dominik Soukup a Adam Jiříček.

23:54

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Bůžek – 2 min., faul loktem.

22:46

Kometa právě vstřelila branku!

Bárta poslal puk na modrou čáru, kde čekal DENIS SVOBODA. Jeho prudká střela rozvlnila síťku v plzeňské svatyni. Asistence: Denis Bárta.

21:56

Benák – 2 min., sekání.

20:45

Brno snižuje! Horváth nahrával z pravého kruhu ADAMOVI BOLTVANOVI, ten vystřelil a kotouč se pod betony domácího brankáře dostal až za brankovou čáru. Asistence: Kevin Horváth

20:01

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí!

Hned v první minutě přinesla gólovou radost na straně domácích. Poté indiáni trochu vypadli z tempa a do útočné třetiny se dostala Kometa. To se změnilo po dalším gólu Škodovky. Na konci třetiny padla ještě jedna branka.

Druhá perioda začne přibližně v čase 17:33.

20:00

19:01

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:48

Souhra Kaisera s Korčákem končí gólem. Kaiser nahrával před branku MATĚJI KORČÁKOVI, ten rozvlnil síťku za gólmanem hostů. Asistence: Daniel Kaiser.

18:31

Kučera byl připraven před otevřenou bránou. Tesař se ke kotouči dostal první.

17:10

Borák se z prostoru před brankou snažil dorážet střelu M. Soukupa.

15:46

13:46

Panasenko – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

12:54

Matěj Korčák nahrával na pravý kruh ADAMOVI TITLBACHOVI, který poslal kotouč za Tesařova záda. Asistence: Matěj Korčák

10:16

Hra se nám opět přesouvá do útočného pásma indiánů díky zakázanému uvolnění.

09:41

Chyba v plzeňské rozehrávce přinesla puk na hokejku Bělohlava. Střela mu nevyšla a skončila v ochranné síti.

08:30

Oba týmy se snaží udržet útočné pásmo.

06:30

Jiříček to zkoušel ze stejné pozice, tentokrát zařízení minul.

05:35

Vhazovat se bude před Tesařem – zakázané uvolnění.

04:12

04:03

Ofsajd zastavuje útok Komety.

02:12

Kaiser – 2 min., hákování.

00:38

Indiáni do utkání vstoupili velmi útočně. Borák kličkou za brankou získal puk a poslal ha na modrou čáru ADAMOVI JIŘÍČKOVI, ten vystřelil a nemýlil se. Asistence: Matyáš Borák

00:01

HC Škoda Plzeň: Vondraš (Bočan) – Houdek, Skok, Jiříček, Cícha, Eichler, Hodinář, Prošek – Mazanec, Kaiser, Borák, D. Soukup, Korčák, Pešek, Dvořák, M. Soukup Kučera, Benák, Titlbach, Dáňa

HC Kometa Brno: Tesař (Kavan) – Řehák, Kuswito, Bůžek, Eich, Svoboda, Ulbricht – Rakus, Zembol, Otava, Šantora, Nesvadba, Cakl, Masař, Bělohlav, Panasenko, Linka, Boltvan, Bárta, Horváth

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Brejcha, Malý.
Krásný den při sledování DHL extraligy juniorů!

Dnes se společně budeme věnovat odloženému 26. kolu, ve kterém Plzeň na svém ledě přivítá Brno.

V tabulce je mezi soupeři nepatrný rozdíl. Kometě zatím patří 10. příčka. O pět bodů před ní, tedy na 7. místě jsou indiáni, avšak ti mají ještě pár dohrávek k dobru.

Oba celky na sebe v letošní sezóně narazili zatím dvakrát. V první utkání si Západočeši přivezli domů tři body po výhře 5:4. V odvetě se dařilo Kometě. Ta slavila vítězství 3:0.

V posledních pěti zápasech se modrobílým povedlo získat 7 bodů. Zatímco Brnu se moc nedařilo a bod získalo pouze jeden.

Dámy a pánové, Zápas začíná v úterních 17:00 hodin a jestliže se nemůžete zúčastnit přímo v LOGSPEED CZ Aréně, je pro vás připraven náš online přenos!

Z důvodu rozsáhlé marodky v kádru Plzně je duel odložen.

Nový termín zatím není stanoven. (12:15:41)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.