Chance liga

LHK Jestřábi Prostějov – HC Slavia Praha

3:4

po s.n. (0:2) (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)

26.11.2022, 17:00 • Zimní stadion Prostějov • 24. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.0 4.2 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44:09

Jan Maruna (PRO) zahákoval protihráče před brankovištěm, Slavia si znovu vyzkouší přesilovku.

39:04

Slavia bude podruhé v utkání řešit dvojnásobné oslabení! Kuldovi bude dělat společnost Tomáš Hanousek (SLA), který jede na trestnou za krosček.

38:35

Komplikace pro vršovické hráče, nová posila Edgars Kulda (SLA) dostává dvě minuty za podrážení.

31:57

Ale pozor, Slavia bude takřka dvě minuty ve třech! Vladimír Roth (SLA) totiž bezprostředně po vhazování vyhodil puk nad mantinel.

31:50

Jestřábi dostávají šanci se vrátit zpět do hry. Roman Málek (SLA) se provinil podrážením, přičemž menší trest za něj odpyká Daniil Petrov.

23:38

Poměr sil na ledě se na dvě minuty vyrovná, Pavel Mrňa (SLA) je vyloučen za podrážení.

21:35

Bude pětiminutová! Daniel Malák (PRO) po úplně zbytečném a nebezpečném faulu kolenem dnes dohrál, vyšší trest za něj odsedí Jansa.

18:00

Prostějov bude zbytek třetiny dohrávat ve čtyřech, za podrážení je vykázán Tomáš Jandus (PRO).

14:45

Bídná rozehrávka Slavie vedla k velké šanci Buriana, který byl těsně před brankovištěm faulován. Za záchranou brzdu zatáhl forvard Michal Simon (SLA), který dostává menší trest za hákování.

3:4

Branky a nahrávky: 7. Mar. Novák (T. Jáchym, Jiránek), 33. T. Jáchym (Mar. Novák, Kubeš), 40. Kubeš (Ostřížek, T. Jáchym) – 22. Mrňa (Klikorka, Poletín), 24. J. Brož (Hanousek, Kulda), 32. Simon (Strnad, Žovinec), rozh. náj. Žejdl

0:2   Roman Vlach (PRO)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Valenta, Kubeš, Malák, Benda, Poledna, Pěnčík – Jiránek (A), T. Jáchym (A), Mar. Novák (C) – V. Burian, Vlach, Ostřížek – Slanina, Hašek, Jansa – Jandus, Venkrbec, Maruna.
Trenér: Aleš Totter.

HC Slavia Praha: Málek (Pittr) – Klikorka, Hejda, Barák (A), Roth, Žovinec, Hanousek – Stehlík, Žejdl, Kulda – Strnad, V. Růžička, J. Brož – Mrňa, Kern, Simon – Havrda, Poletín (C), Petrov.
Trenér: Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Šudoma, Jechoutek – Bezděk, Zídek.

Diváci: 1 122

06:43 PRO 1:0 Mar. Novák (T. Jáchym, Jiránek)
31:50 SLA 2 Málek, podrážení, odpyká Petrov
31:57 SLA 2 Roth, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
32:26 PRO 2:3 T. Jáchym (Mar. Novák, Kubeš)
38:35 SLA 2 Kulda, podrážení
39:04 SLA 2 Hanousek, krosček
39:53 PRO 3:3 Kubeš (Ostřížek, T. Jáchym)
44:09 PRO 2 Maruna, hákování