4:0

konec (2:0, 2:0, 0:0)

22.09.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 3. kolo • Jakub Žurovec

Tipsport: 3.15 4.3 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Olomouc si může připsat další skvělý výsledek. Hanáci v tomto zápase předvedli výbornou defenzivní hru. Ač Sparta prvních deset minut dominovala, domácím se podařilo se dostat do zápasu. Po gólech Nahodila a Káni se dostali do herní pohody. Ve druhé třetině pak ještě skórovali Petr Strapáč a Jakub Orsava, kteří svými trefami završili řádění Kohoutů.Nakonec Olomouc porazila Spartu 4:0 a Hanákům se tak podařilo prolomit střeleckou smůlu, jež je doprovázela už od přípravy.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:30:53)

59:47

Řepík ještě prověřil Konráda z úhlu. Ten byl však připraven.

59:00

Olomouc nepouští Spartu do žádných výraznějších šancí.

58:28

Nepřesná předávka Sparty v útočném pásmu znamenala, že Káňa mohl svůj celek osvobodit.

57:59

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jakub Navrátil – 2 min., podrážení.

56:28

Forman teď otestoval Konráda střelou z mezikruží. Slovenský gólman si však se střelou poradil.

55:54

55:17

Do střelecké pozice se nyní dostal Strapáč, který pouze nahodil na Kováře.

54:16

Olomouc vyhazuje přes všechny čáry a na chvíli se tak osvobozuje z tlaku Pražanů.

53:54

Tomáš Černý – 2 min., krosček, odpyká Pavel Musil.

53:44

53:25

Nyní je však kotouč znovu na hokejkách hostů.

53:00

Hanáci se i v početní nevýhodě dostali k několika střelám.

52:29

Tomášek natahuje od modré čáry, kotouč však nikdo netečuje a puk tak končí na zadním mantinelu.

51:44

Lukáš Nahodil – 2 min., podrážení.

51:08

Káňa se rozjel do útočné třetiny, kde si obhazuje sparťanského obránce. Nedočkává se však podpory zbytku formace, která šla střídat.

50:40

Kotouč je znovu na holích Hanáků, kteří tlakem v útočném pásmu donutili Spartu vyhodit kotouč ze třertiny. Píská se zakázané uvolnění.

50:00

Sparta rozjíždí útočnou akci.

4:0

Branky a nahrávky: 9. Nahodil, 13. J. Káňa (Orsava, Švrček), 34. Strapáč (Rašner, Navrátil), 34. Orsava (Bambula, J. Káňa)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Černý, Ondrušek (C), Rašner, Škůrek, Řezníček, Švrček, Dujsík – Orsava, Menšík, J. Káňa (A) – Klimek, Nahodil, P. Musil – Bambula, Knotek (A), Kunc – Kusko, Navrátil, Strapáč.
Trenér: Jan Tomajko

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Krejčík (A), Graňák, Jurčina, Polášek (A), Jandus, Němeček, Mikliš – Řepík (C), Horák, Forman – Kaše, Konečný, D. Simon – E. Thorell, G. Thorell, Tomášek – Přibyl, Vitouch, Dvořáček.
Trenér: Pavel Patera

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Rampír, Lederer

08:19 OLO 1:0 Nahodil
12:46 OLO 2:0 J. Káňa (Orsava, Švrček)
23:55 OLO 2 Menšík, hákování