Extraliga dorostu

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

22.09.2022, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Skupina Střed • Jitka Čechová, Tomáš Taybner (@TTaybner)

Je dobojováno, tři body zůstanou v Mladé Boleslavi. Vítěznou branku si ve 26. minutě připsal Adam Kurka. Středočeši zůstávají neporaženi, Liberec zaznamenává první porážku. Ode mě je to vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:01:47)
Dnešní utkání sledovalo 80 diváků.

59:56

Hosté se v poslední minutě zápasu vůbec nedostali k puku.

59:18

Hurt a poté Steklý kroužili s pukem ve vlastní třetině. Tygři v posledních okamžicích hrají jen bez kotouče.

58:55

Puk se po dlouhém nahození ocitl u branky Vystrčila a domácí brankář jej drží.

57:11

Puk však skončil na střídačce Liberce, takže se bude opět vhazovat.

57:05

Domácí se vyhnali ven z útočné třetiny, nyní rozjíždějí nový útok.

56:48

Kubíček od modré branku netrefil.

56:32

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Hájek – 2 min., podrážení.

55:59

Průnik Rozsívala skončil dobrým obranným zákrokem Kubíčka.

55:27

Pavel Průšek to zkusil prudkou střelou po ledě, Vystrčil snížení stavu nepřipustil.

54:47

Hurt se objevil sám u pravé tyče, jenže puk nabral na lopatu a branku hostí přestřelil.