Extraliga dorostu

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

22.09.2022, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Skupina Střed • Jitka Čechová, Tomáš Taybner (@TTaybner)

Je dobojováno, tři body zůstanou v Mladé Boleslavi. Vítěznou branku si ve 26. minutě připsal Adam Kurka. Středočeši zůstávají neporaženi, Liberec zaznamenává první porážku. Ode mě je to vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:01:47)
Dnešní utkání sledovalo 80 diváků.

59:56

Hosté se v poslední minutě zápasu vůbec nedostali k puku.

59:18

Hurt a poté Steklý kroužili s pukem ve vlastní třetině. Tygři v posledních okamžicích hrají jen bez kotouče.

58:55

Puk se po dlouhém nahození ocitl u branky Vystrčila a domácí brankář jej drží.

57:11

Puk však skončil na střídačce Liberce, takže se bude opět vhazovat.

57:05

Domácí se vyhnali ven z útočné třetiny, nyní rozjíždějí nový útok.

56:48

Kubíček od modré branku netrefil.

56:32

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Hájek – 2 min., podrážení.

55:59

Průnik Rozsívala skončil dobrým obranným zákrokem Kubíčka.

55:27

Pavel Průšek to zkusil prudkou střelou po ledě, Vystrčil snížení stavu nepřipustil.

54:47

Hurt se objevil sám u pravé tyče, jenže puk nabral na lopatu a branku hostí přestřelil.

53:50

Hlinský z levého kruhu hledal prostor u levé tyče, ale Macourek si tento prostor dobře hlídal.

53:41

53:37

Ránu Prokůpka ukryl ve výstroji Vystrčil a hosté odcházejí střídat.

53:20

Křivánek je zpět na ledě.

52:55

Domácí vyhráli vhazování a vyhazují puk.

52:40

Liberečtí si ještě v přesilovce 5 na 3 nepřipsali ani jednu střelu, teď zahráli icing.

52:20

Hlinský si našel puk a vyhazuje jej.

51:41

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Patrik Král – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

51:33

Patrik Král po vhazování vybojoval puk a vyhodil jej na vlastní střídačku.

51:20

Křivánek – 2 min., podrážení.

50:54

Macourek vyráží střelu Šilhavého od modré.

49:56

Lisler se tlačil před branku z levé strany a trefil beton Macourka.

49:12

Fišer zablokoval střelu Šťástky.

48:29

Pilíšek se snažil schovat svou střelu z pravého kruhu za projíždějícího hráče, na Vystrčila si však nepřišel.

47:58

Po takřka dvou minutách bez jakékoliv hokejové akce se konečně dostal ke střele Šilhavý, Macourek puk vyrazil do ochranné sítě.

47:35

Hra se začíná kouskovat a často se o puk bojuje u mantinelu.

45:27

Hlinský z levého kruhu přestřelil pravý horní roh hostující branky a kotouč se poté svezl až do středního pásma.

44:40

Hurt hledal Vojáčka ve slotu, ale jedna z hokejek v předbrankovém prostoru mu v tom zamezila.

44:23

Šindelář poslal vysoký oblouček na útočnou modrou, kde si puk zpracoval Steklý a vypálil na Macourka.

43:35

Kubíček zkoušel pálit od modré, Macourek připraven.

43:05

Rozsívalovu akci zastavil Hlinský, puk je teď za brankou domácích.

42:28

Hosté vyhráli vhazování, ale další založený útok opět zastavilo postavení mimo hru.

42:21

Ofsajd Tygrů.

42:00

Bajera na pravém kruhu odzbrojil Kurka.

41:13

Přihrávka Lva na Steklého nebyla přesná a s kotoučem si zahrají také hosté.

40:32

Kristkovu ránu vyráží Macourek.

40:08

Bruslaři vyhráli úvodní vhazování a stěhují se útočného pásma.

40:01

Hosté mají přestávkovou poradu za sebou a jako první se vrací zpět na led.
Ve ŠKOENERGO Aréně konečně začaly padat góly. Naneštěstí pro hosty oba do jejich sítě, přičemž oba domácí střelci měli před sebou odkrytou klec. Hosté byli v prostředním dějství zaražení a dlouho nechávali Vystrčila pouze v roli diváka, což se začalo měnit až ke konci druhé dvacetiminutovky. Dokáže Liberec ve třetí periodě ještě zdramatizovat zápas nebo si Bruslaři náskok pohlídají ?
Další třetina začne přibližně v 19:31.

40:00

39:40

Melu před brankářem chtěl využít Lisler, ale jeho střela přes změť těl neprošla.

39:07

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Bruslaři krátce před koncem druhé periody přidávají druhý gól. Ostrá rána Hurta se odrazila od zadního mantinelu přímo před branku Liberce. Tam byl jako první TRISTAN KONOBEJL, jenž puk doklepl do branky – 2:0. Asistence: Hurt.

39:02

38:40

Nepřesný pas Adama Krále si našel Šindelář a vyhodil.

38:05

Steklý v oslabení oklamal dva hráče a z nulového úhlu zkusil překvapit Macourka. Puk poskakoval kolem pravé tyče, ale v brance neskončil.

37:30

Tentokrát to stejný hráč zkusil z levého kruhu, ale výsledek byl stejný.

37:11

Pavel Průšek od modré přestřelil.

37:02

Lev – 2 min., nedovolené bránění.

37:01

36:43

Kristek minul pravou šibenici a puk je ve střední třetině.

36:27

Šindelář měl před sebou položeného Macourka, jenže se mu nepovedlo zasunout puk do sítě, neboť mu při kličce utekl.

36:00

Střelu Patrika Krále si Macourek opět pohlídal.

35:40

Pekař se při přečíslení snažil hledat Šťástku, ale jeho pas nebyl přesný.

35:10

Adam Král dostal puk z vlastního pásma, Bruslaři musí začít znovu.

35:01

Macháček – 2 min., krosček.

34:49

Oba týmy v plném počtu, ale ne na dlouho. Rozhodčí totiž signalizuje trest pro hosty.

34:27

Maxinův únik zastavil Křivánek.

34:06

Vystrčil vyráží střelu Rozsívala z pravého kruhu.

33:10

Hlinský vysokým lobem našel Konobejla, jenž ujížděl na Macourka sám. Jeho forhendovou kličku však brankář Liberce zastavil.

32:49

Patrik Král – 2 min., krosček.

Adam Král – 2 min., hrubost.

32:30

Nahození Pavla Průška zastavila lapačka Vystrčila, od které se kotouč odrazil do rohu.

31:59

Fišer z pravého kruhu těsně minul levou tyč.

31:12

Beranův pas zpoza branky, který byl adresován Hurtovi na hokejku domácí patnáctky nedoputoval.

30:42

Jáchym Průšek od modré přestřelil hostující svatyni.

30:26

30:05

Adam Král vyhazuje puk.

29:44

Díky nepřesnému pasu jednoho z domácích hráčů se Liberečtí osvobodili a střídají.

29:16

Bomba Hlinského od modré Macourka trefila, Bruslaři pokračují v tlaku.

28:52

Střela Patrika Krále byla přizvednuta do ochranné sítě.

28:40

Hlinský na modré rukavicí zastavil vyhození Macháčka a domácí zůstávají v útočném pásmu.

28:26

Kučera – 2 min., hákování.

28:20

Rozsíval s Pekařem drží puk daleko od vlastní branky a hosté střídají.

27:35

Langer dostal puk do středního pásma, avšak domácí si ho opět přivlastnili.

27:02

Domácí opět zavřeli hosty před Macourkovou klecí a snaží se najít vhodnou střeleckou pozici.

25:55

Středočeši jsou v posledních minutách aktivnější a nyní jsou za svou snahu odměněni. Macourek neudržel nahození Fišera od modré čáry a ADAM KURKA puk doklepl do odkryté sítě – 1:0. Asistence: Beran a Fišer.

25:26

Ránu Hurta blokuje Stromský.

24:56

Střelu Jáchyma Průška po ledě Macourek vyráží do rohu.

24:06

Lev našel Šindeláře a ten z levého kruhu zakončil, ale Macourek byl opět připraven a puk za záda nepropustil.

23:04

Patrik Král z otočky hledal Kristka u pravé tyče, ale jeho pas nebyl dostatečně přesný.

22:11

Hurtovi utekl kotouč a domácí jsou zpět ve středním pásmu.

21:49

Macourek lapil nahození Lva z levé strany.

21:36

Langer v útočné třetině ztratil puk a dopředu nyní postupují Bruslaři.

21:05

Šanci Prokůpka opět zastavuje Lisler.

20:40

Střela Jáchyma Průška branku minula.

20:10

Do útočného pásma se hned po buly tlačil Rozsíval, ale Lisler mu vystavil stopku.

20:01

Máme za sebou úvodní dějství regionálního derby mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Oba celky ukazují bojovný výkon a nenechávají si na ledě ani kousek prostoru. Mírně aktivnější jsou naprosto objektivně domácí, neboť Vystrčil v jejich brance musel vytáhnout nanejvýš 3 zákroky, zatímco Macourek se na druhé straně kluziště rozhodně nenudil. Dočkáme se ve druhé periodě branky nebo budou brankáři kralovat i nadále.
Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:56

19:35

Daniel Pekař však nabídnutou šanci nevyužil. Trefil totiž střed branky.

19:35

Šťástka ujížděl domácím, ale byl podražen Hlinským. Uvidíme trestné střílení!

19:19

Průškův projektil od modré končí opět v Macourkově lapačce.

18:54

Liberecký gólman nyní lapačkou vychytal ostrou ránu Lislera od modré.

18:28

Macourek kryje střelu Patrika Krále z pravého kruhu.

18:05

Pokus Hlinského od modré si Macourek našel a ukryl ho v lapačce.

17:56

Pilíšek – 2 min., napadení.

17:08

Další zákrok hostujícího brankáře. Je potřeba uznat, že střela Fišera však mířila do středu branky a Macourek měl tak práci ulehčenou.

17:03

Beranovo nahození z levé strany kryje Macourek.

16:48

Kristek se od levého mantinelu tlačil ke střele, ale přes hostující hokejky puk neprošel.

16:11

Icing Liberce.

15:41

Středočeši opět zamykali hosty před jejich brankou, ale kvůli postavení Vojáčka v brankovišti jsou vykázáni ven.

15:36

Beran obral Seidla a přihrávkou hledal Kurku, ale Macourek byl u puku dřív.

15:08

Kučerovu střelu zpoza útočné modré anuluje ofsajd.

14:36

Hurt našel Konobejla, jenž to zkusil ze slotu. Macourek opět připraven.

14:01

Po pravé straně se do útočné třetiny prodral Patrik Král, jenž také zkusil vystřelit. Macourek však měl na kotouč dobrý výhled a střelu zastavil.

13:24

Hurtovu ránu přizvedl jeden z hostů a puk skončil na tribuně.

12:40

Bruslaři tlačili Liberec kolem hostující branky, ale nedokázali pořádně vystřelit. Až teď to zkusil Křivánek, jehož příklep domácí hráče vyhnal do středního pásma.

11:49

Kristek našel Lislera a ten opět střílel z pravé strany. Macourkovi puk vypadl, ale i tak ho stihl včas přikrýt.

11:41

11:29

Na druhou stranu teď uháněl Hájek, ale rozhodčí mu pískají postavení mimo hru.

11:17

Střela Hlinského byla nepřesná.

11:05

Macourek drží střelu Lislera z pravé strany.

10:44

09:50

Hurt za brankou vybojoval puk a předložil jej na Tristana Konobejla. Slovinský forvard zkusil parádičku, když vystřelil s hokejkou pod nohou. Macourek si bližší tyčku pohlídal a neinkasoval.

09:41

Šťástka – 2 min., hákování.

09:17

Hájkův příklep z kruhu kryje Vystrčil betonem.

08:51

Steklý získal puk a z otočky jej vyhodil.

08:44

Šindelář – 2 min., vysoká hůl.

08:38

Špilka poslal na vlastní střídačku Patrika Krále.

08:17

Nahození Šilhavého chtěl před brankou tečovat Lisler, ale Macourek si puk našel a drží ho.

07:46

Bajer se po tlaku Bruslařů zmocnil puku a vyhodil jej do středního pásma.

07:00

Vojáčkova střela z kruhu po vhazování těsně minula pravou tyč liberecké branky.

06:58

Zakázané uvolnění hostů.

06:26

Šťástku u mantinelu obral o puk Kubíček, Bruslaři míří do útoku.

06:23

05:57

Vystrčil přikryl puk u pravé tyče.

05:23

05:10

Špilka ze strany sám najížděl na Vystrčila a hledal mezeru mezi jeho betony, avšak selhal.

04:50

Střelu Šindeláře zablokovala jedna z hokejek hráčů Liberce.